Tasarımcı Mimar İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Tasarımcı Mimar
 • İş AçıklamasıIKEA Türkiye’deki rolünüz ne olursa olsun, yapacağınız çalışmalar ve fark yaratma arzunuz günlük yaşamı iyileştirmeye yöneliktir. Ev dekorasyonu tutkumuz, hayal gücümüz ve bilgimiz ile yeni fikirler üretir, çözümlerimizi ziyaretçilerimizin de uygulayabilmesi için onları teşvik eder ve ilham veren alanlar oluştururuz. İnsanların yaşam biçimleri, perakende ve ev dekorasyonu konularında tutku duyuyorsanız, alışveriş alışkanlıkları ile yakından ilgiliyseniz, ilham veren bir perakende deneyimi yaşatmak için tüm bu özelliklerinizi kullanmaya hazırsanız bizim aradığımız kişisiniz! Satış alanları ve vitrinlerdeki ürünlerin yerleşimini ve teşhirlerini planlar, ürün kombinelerini yapar, görsel uygulamayı gerçekleştirir. Sorumlu olduğu satış alanlarında çoğunluk için yenilikçi, ilham veren ürün teşhirleri ve alan yerleşimleri ile kolay alışverişi destekleyen perakende alanları yaratır. Kampanya dönemleri ve özel günler için gerekli hazırlıkları planlar ve alanda uygular. Mağaza içindeki reyonların ve vitrinlerin belirlenen görsel standartları korumasını sağlar. Farklı stil ve fiyat seviyelerinde, evdeki aktivitelere ve mevsimsel ihtiyaçlara yönelik ev dekorasyonu çözümleri yaratır ve ürün gamı sunumları ile bunları ziyaretçiye aktarır. Ev dekorasyonu alanındaki yenilikleri takip eder. Görsel Sunum ve Aktivite Grup Lideri’ne raporlama yapar.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Sahne Dekoru ve benzeri tasarım bölümlerinden mezun Ev dekorasyonu veya görsel düzenleme alanında ve tercihen perakende sektöründe, en az 2 yıllık iş deneyimi İngilizce bilgisi AutoCAD, MS Office, tercihen Revit ve Adobe Sketchup programları bilgisi İnsanların evdeki yaşam şekilleri, ihtiyaçları ve hayalleri hakkında güncel bilgi Tüketicilerin alışveriş alışkanlıkları ve ilişkili iletişimleri nasıl algıladıklarına dair bilgi Yaratıcı, ticari ve görsel bakış açısı Fikir ve çözümlerini yapıcı bir üslup ile aktarabilme ve ikna becerisi Ekip çalışmasına yatkınlık, farklı görüşlerden faydalanma ve hızlı harekete geçme becerisi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Dizayn Ofis İç Mimarı, Dizayn Ofis Mimarı, İç Mimar, Mimar, Görsel Sunum Sorumlusu, Görsel Sunum Uzmanı, Görsel Tasarım Uzmanı, Dizayn Mimarı, Dizayn ve Uygulama Mimarı, Tasarımcı Mimar

 • Kıdemli İç Mimar (Mobilya)

  Kervan Tekstilİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün
  İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI 1977 yılında kurulan firmamız: Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, ihracat, üretim ve iç dizayn (interior design) konularında faaliyet göstermektedir. 40 Yılı aşkın tecrübesi ile evleri güzelleştirip yaşam alanlarına değer ve zenginlik katarak sektörün en deneyimli firmalarından biri olmuştur. Sürekli gelişimini sürdürerek, 2016 yılında Home Sweet Home markasını bünyesine katarak perakende zincirini genişletmiş müşterilerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Firmamızda çalıştırılmak üzere "İç Mimar" aranmaktadır. İŞ TANIMI Müşteri ihtiyaçları ve beklentilerini analiz etmek, gerekli hallerde müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek ve proje çizimleri gerçekleştirmek ve bu projeleri müşterilere sunarak projeyi satışa çevirmek, Planlanan ve yürütülen projelerin tasarım, yapım gibi imalata esas süreçlere ait uygulama çizimlerini değerlendirmek uygulanabilirliğini, teknik yerleşimini sağlamak, Takip edilen proje ve detayları konusunda alternatif çalışmalar yaparak önerilerde bulunmak ve proje sürecini takip etmek ve sonuca bağlanmasına sağlamak, Mağazaların satış hedeflerine ulaşması için iç mimarlık deneyimini yansıtarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satışlara katkıda bulunmak, Özel proje ürünlerinin çizimlerinin yapılması ve ölçülendirilmesini yapmak, Projelerin 3D ürün yerleşim planlarının gerçekleştirmek ve görsel sunum dosyaları hazırlamak,
  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER Üniversitelerin İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıllık deneyime sahip, İç mekan tasarımı, projelendirilmesi, sunumu konularına hakim, 3DS Max, AutoCAD, Photoshop, SketchUp, Lumion 3D programlarına hakim, Güncel dekorasyon akımları, ev dekorasyonu, iç mekan tasarım trendlerini takip eden, yeniliklere açık, yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Mobilya dekorasyon konusunda deneyimli, imalat çizimleri ve teknik konulara hakim, Düzgün diksiyona sahip, güler yüzlü, aktif değişime ve gelişime açık olan, İkna kabiliyeti yüksek iletişim becerileri güçlü, giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, İş disiplini yüksek ve organizasyon yeteneğine sahip, sorumluluk sahibi ve yoğun iş temposunda çalışabilecek, Kurum kültürüne uyumlu ve marka imajımızı yansıtabilen, Tercihen İngilizce bilgisi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Daha önce ev dekorasyonu tasarım işi yapmış adayların başvurularını bekliyoruz. Not: Adaylarımızdan başvuru yaparken portfolyo bilgilerini de eklemelerini istiyoruz. Portfolyosuz başvurular dikkate alınamayacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Dizayn Ofis İç Mimarı, İç Mimar, Mimar, Baş Mimar, Dizayn Mimarı, Dizayn ve Uygulama Mimarı, Kıdemli İç Mimar, Kıdemli Mimar, Tasarım Mimarı, Tasarımcı Mimar

 • İş AçıklamasıKıdemli İç Mimar - Çankaya 1977 yılında kurulan firmamız: Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, ihracat, üretim ve iç dizayn (interior design) konularında faaliyet göstermektedir. 40 Yılı aşkın tecrübesi ile evleri güzelleştirip yaşam alanlarına değer ve zenginlik katarak sektörün en deneyimli firmalarından biri olmuştur. Sürekli gelişimini sürdürerek, 2016 yılında Home Sweet Home markasını bünyesine katarak perakende zincirini genişletmiş müşterilerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Çankaya Kervan İnterior Mağazamızda çalıştırılmak üzere 'Kıdemli İç Mimar' aranmaktadır. Müşteri ihtiyaçları ve beklentilerini analiz etmek, gerekli hallerde müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek ve proje çizimleri gerçekleştirmek ve bu projeleri müşterilere sunarak projeyi satışa çevirmek, Planlanan ve yürütülen projelerin tasarım, yapım gibi imalata esas süreçlere ait uygulama çizimlerini değerlendirmek uygulanabilirliğini, teknik yerleşimini sağlamak, Takip edilen proje ve detayları konusunda alternatif çalışmalar yaparak önerilerde bulunmak ve proje sürecini takip etmek ve sonuca bağlanmasına sağlamak, Mağazaların satış hedeflerine ulaşması için iç mimarlık deneyimini yansıtarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satışlara katkıda bulunmak, Özel proje ürünlerinin çizimlerinin yapılması ve ölçülendirilmesini yapmak, Projelerin 3D ürün yerleşim planlarının gerçekleştirmek ve görsel sunum dosyaları hazırlamak, Not: Adaylarımızdan başvuru yaparken portfolyo bilgilerini de eklemelerini istiyoruz. Portfolyosuz başvurular dikkate alınamayacaktır.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıllık deneyime sahip, İç mekan tasarımı, projelendirilmesi, sunumu konularına hakim, 3DS Max, AutoCAD, Photoshop, SketchUp, Lumion 3D programlarına hakim, Güncel dekorasyon akımları, ev dekorasyonu, iç mekan tasarım trendlerini takip eden, yeniliklere açık, yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Mobilya dekorasyon konusunda deneyimli, imalat çizimleri ve teknik konulara hakim, Düzgün diksiyona sahip, güler yüzlü, aktif değişime ve gelişime açık olan, İkna kabiliyeti yüksek iletişim becerileri güçlü, giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, İş disiplini yüksek ve organizasyon yeteneğine sahip, sorumluluk sahibi ve yoğun iş temposunda çalışabilecek, Kurum kültürüne uyumlu ve marka imajımızı yansıtabilen, Tercihen İngilizce bilgisi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Daha önce ev dekorasyonu tasarım işi yapmış adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Dizayn Ofis İç Mimarı, Dizayn Ofis Mimarı, İç Mimar, Mimar, Baş Mimar, Dizayn Mimarı, Dizayn ve Uygulama Mimarı, Kıdemli İç Mimar, Kıdemli Mimar, Tasarımcı Mimar

 • İş AçıklamasıŞantiyelerimizde çalışmak üzere en az 3 yıl deneyimli mimar ve inşaat mühendisi alımı yapılacaktır.
  Aranan NiteliklerKeşif ve metraj bilgisine sahip, Saha tecrübesi olan, Bilgisayar çizim ve ofis programlarına hakim (Autocad - Ofis programları v.b.) kişler tercih edilecektir.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Mühendislik

  Pozisyon: Dizayn Ofis İç Mimarı, Dizayn Ofis Mimarı, İç Mimar, İnşaat Mühendisi, Mimar, Çimento Mühendis, Dizayn Mimarı, Geoteknik Mühendisi, Tasarım Mimarı, Tasarımcı Mimar

 • Mimar

  COOKSHOPİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Eylül 2022
  İş AçıklamasıTürkiye Geneli'nde birçok şubesi bulunan Cookshop Cafe Restaurant Zincirimizin ,yeni ve mevcut şube projelerinde görevlendirmek üzere ‘’Mimar’’ arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Şantiye projelerinde minimum 4-5 yıl deneyim sahibi, İnce işler alanında tecrübeli, Tercihen şantiye deneyimli olan, Üst yönetime sunum yapabilcek, Proje imalat detaylarına hakim olup, birim fiyat analizlerini yapabilecek Proje maliyet sürecini oluşturup, periyodik olarak raporlayabilecek MS Office, Photoshop ve Autocad programlarına ileri düzeyde hâkim, Projenin hedeflerine uygun hareket ederek gerekli koordinasyonu sağlayacak, Şantiyede tüm süreçleri üst yönetime sunarak düzenli raporlama yapabilecek, Dikkatli ve titiz çalışan, Sonuç odaklı, Koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Ambalaj ve Kağıt, Beyaz Eşya, Bilgisayar / BT / Internet, Cam ve Seramik, Dağıtım, Danışmanlık, Dayanıklı Tüketim Malları, Demir-Çelik, Denizcilik, Deri/Ayakkabı, Dernek ve Vakıf, Dış Ticaret, Eğitim, Eğlence, Endüstri, Faktoring, Gayrimenkul, Gıda, Halkla İlişkiler, Havacılık, Hayvancılık, Hizmet / İşletme Servisi, Holding, Hukuk, İlaç, İmalat, İnşaat, İthalat/İhracat, Kamu, Kimya, Kozmetik, Leasing/Finansal Kiralama, Madencilik, Mağazacılık / Perakendecilik, Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Medya, Mimarlık, Lojistik, Otelcilik, Otomotiv, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Reklamcılık, Restorancılık, Sağlık/Hastane, Sanat, Savunma/Güvenlik, Sigortacılık, Sosyal Servisler, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Tekstil, Telekomünikasyon ve Network, Tıbbi Malzeme, Toptancılık, Turizm, Ulaşım, Yapı Malzemeleri, Yatırım / Menkul Değerler, Yayıncılık, Diğer, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Hızlı Tüketim Malları, Bankacılık / Finans, Fuar ve Organizasyon, Ajans, Pazar / Piyasa Araştırma, Müşteri ilişkileri, Alüminyum, Aydınlatma, Belgelendirme/Marka/Patent, Bioteknik, Mobilya/Dekorasyon, Büro Makineleri, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Enerji, Gemi/Yat/Tersane, Çevre, Kuyumculuk/Pırlanta, Otomasyon, Makine, Çağrı Merkezi, Matbaacılık/Baskı, Mühendislik, Sivil Toplum Kuruluşu, İnsan Kaynakları, Spor, Kırtasiyecilik, Çimento, Gümrükleme, Mekanik Tesisat, Rehabilitasyon, Network Marketing, Plastik, Barter, E-Ticaret, Optik, Yumurtacılık/Tavukçuluk, Metal Sanayi, Oyuncak, İş Sağlığı ve Güvenliği, Süt ve Süt Ürünleri, Proje ve Taahhüt, Ofis Malzemeleri, Kargo-Kurye, Catering, Tekstil Boya ve Kimyasalları, Su Ürünleri, Açık Hava Reklamcılığı, Tercüme Hizmetleri, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri, Bina ve Tesis Yönetimi, Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Hizmetleri, Döküm, Yalıtım, Ödeme Hizmetleri, Motosiklet, Asansör ve Yürüyen Merdivenler, Üretim / Endüstriyel Ürünler

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Dizayn Mimarı, Dizayn ve Uygulama Mimarı, Kıdemli İç Mimar, Kıdemli Mimar, Mimari Tasarımcı, Tasarım Mimarı, Tasarımcı Mimar, Yüksek Mimar

İş Habercisi - Tasarımcı Mimar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?