Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Temizlik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Temizlik
 • Manpower Gayrettepeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıHolding bünyesindeki ofislerin temizliği; - Yerlerin süpürülmesi - Masaların silinmesi - Camlı kapıların temizlenmesi - Çöplerin boşaltılması

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik Hijyen konusunda bilgili ve duyarlı Dezenfeksiyon maddeleri kullanımı konusunda bilgili Hizmet bilincinde ve misafir odaklı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günlerinde 17:00-23:00 arası, Cumartesi öğlene kadar ve Pazar tüm gün çalışmaya hevesli

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Temizlikçi, Eleman, Çaycı, Ev Hizmet Elemanı, Hizmetli

 • İş AçıklamasıMüşteri firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda görevlendirilmek üzere Çay Servis, Mutfak ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır. Mutfak işleriyle ilgili hertürlü malzeme ve demirbaşın yönetilmesi ile ilgili idari işlere bilgi vermek ve takibini yapmak, Personelin içecek servisini yapmak, gelen misafirlerin içecek servisini yapmak ve organize etmek, Dışarıdan gelen misafirlerin ağırlanmasında resepsiyon görevlisi ile koordineli çalışmak, Toplantı salonlarının temiz tutulması ve düzeninden sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerEn az İlkokul mezunu, Benzer pozisyonda en az 6 ay görev yapmış, Cumartesi ve Pazar günleri çalışabilecek, Güleryüzlü ve enerjik, İletişimi kuvvetli, titiz ve planlı çalışan, Ofis ortamında çalışmaya istekli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi, Hizmetli, Eleman

 • Bengi Güvenlikİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıEvde temizlik görevini yapabilecek , sigara kullanmayan ,6 gün ssk'lı olarak çalışacak , tercihen Esenyurt ilçesine yakın bölgede ikamet eden , 30-40 yaş arası sürekli çalışabilecek bayan personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş Açıklaması25-45 yaş aralığında, Hijyen kurallarına uygun çalışacak, En az 2 yıl deneyim sahibi, Temizlik Personeli olarak çalışabilecek, Avrupa yakası 4 Levent bölgelerinde ikamet eden, İlgili kişi; Tolgahan Bey; 0530 469 52 73

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Görevli

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEV VEYA OFISTE TEMIZLIK BENZERİ İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Hizmet / İşletme Servisi, Catering

  Pozisyon: Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • Bizim Servisİstanbul Anadolu 23 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması: Ümraniye - Dudullu OSB' da bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Engelli temizlik görevlisi alınacaktır. Çalışma yeri Dudullu OSB' da olup, ulaşım için personel servisleri temin edilmektedir. Servis istikametleri; Beykoz, Kartal, Maltepe, Sultanbeyli, Taşdelen, Çekmeköy, Ümraniye, Yenidoğan, Sancaktepe.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar: Türkiye İş Kurumu' ndan en az %40 oranında engel durumu bulunan, Kişisel bakımına özen gösteren, titiz, 20 - 40 yaşları arasında, Tercihen temizlik şirketlerinde çalışmış, Bay - Bayan temizlik görevlisi.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıMimarlık ofisinde yemek & temizlik işlerinden sorumlu olacak yardımcı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerHijyeni önemseyen geleneksel türk yemekleri konusunda deneyimli 18-45 yaş arası Referans verebilecek Tarabya'ya ulaşımı kolay Bayan

  Sektör: Mimarlık, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıBURSA'DA FAALİYET GÖSTEREN EĞİTİM KURUMUMUZDA ÇALIŞMAK ÜZERE;

  Aranan NiteliklerTEMİZLİĞİNE ÖZEN GÖSTEREN, İNSAN İLİŞKİLERİ DÜZGÜN, BAY-BAYAN TEMİZLİK ELEMANI ALINACAKTIR.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıGünlük rutin EV temizlik işlerinden sorumlu olacak TEMİZLİK ELEMANI aramaktayız. DAHA ÖNCE VİLLA TEMİZLİĞİ YAPANLAR TERCİH EDİLECEKTİR. Özlük Hakları; Maaş + yemek + SGK + Yol Desteği Çalışma Gün ve Saatleri; Pazartesi-Cuma, 09:00-17:00

  Aranan NiteliklerGenel temizlik ve düzeni sağlayacak, Dinamik,dikkatli, pratik ve güleryüzlü, Çalışkan ve sorumluluk sahibi, Benzer pozisyonlarda en az 1-2 yıl çalışmış, Bayan personel alınacaktır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Bizim Servisİstanbul Anadolu 23 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıPendik' de bulunan Marina Projesinde görevlendirilmek üzere; Bay - Bayan Temizlik Görevlisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerKişisel bakımına özen gösteren, titiz, 21 - 45 yaşları arasında, Tercihen temizlik şirketlerinde çalışmış, Bay - Bayan temizlik görevlisi. İletişim: 0505 350 77 81

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Arda Mühendislikİstanbul Avrupa 22 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıMerkez ofisi ESENYURT'da bulunan işyerimizde görevlendirilmek üzere mutfak, yemek servisi ve temizlik işlerini yürütebilecek, ayrıca misafir ağırlama konularında tecrübeli bayan personel aranmaktadır. Namık Kemal Mah. ve Saadetdere Mah. Loksayonunda ikamet tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler35 - 45 yaş arası Hizjyen konularında dikkatli Servis ve temizlik konularında en az 5 yıl deneyimli Disiplinli ve güleryüzlü

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıOfisimizde görevlendirilmek üzere, Ofisin genel temizlik ve düzeninden sorumlu olacak, Sarf malzemelerin temin ve tedariğinden sorumlu olacak, Bayan'Temizlik Personeli' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler20-30 yaş aralığında, Öncesinde Kurumsal bir firmada iş tecrübesi bulunan, Ümraniye bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Bayan,

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Sorumlu, Görevli, Eleman

 • Su Entertainmentİstanbul Avrupa 23 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİdari kadromuzda çalışacak deneyimli Temizlik Personelleri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerBenzer bir işte görev almış, Müşteri memnuniyeti odaklı, Titiz, Hijyen kurallarını bilen ve ayrıntılara önem veren, Temizlik malzemelerinin kullanılmasında bilgi sahibi, Güler yüzlü, dinamik ve takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Güvenilir, kişisel temizliğine ve dış görünümüne özen gösteren, 45 yaşını aşmamış, İşine gerekli özeni gösteren çalışkan, dürüst, sorumluluk sahibi, Çalışma saatlerine özen gösteren, Vardiyalı Çalışabilecek, Beşiktaş Kuruçeşme'ye ulaşım problemi olmayan, Bay, bayan elemanlar alınacaktır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman, Temizlikçi, Görevli, Hizmetli

 • İş AçıklamasıPENDİK SİTE Projemize Bay Gözetim Danışma görevlisi aranmaktadır. * En az Ortaokul Mezunu ( 8 Yıl ) * 18 - 50 Yaş arası * Sabıka kaydı bulunmayan İmkanları : 1700 + Agi + Yemek Çalışma : 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Bilgi ve İrtibat - www.sesagroup.com.tr --------------------------------------------------------- -------------- 0216 380 9040 Pbx - 0553 960 9040 - 0553 830 9040 Çalışma Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 / C.tesi 10.00-17.00 Lütfen, Firmamızı Mesai saatleri içerisinde arayınız. SERTİFİKASIZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır.. Diğer ilçelerimizdeki projelerimiz için de firmamıza ulaşabilirsiniz NOT; Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak Başlangıç Fiyatlarıdır, Kimlik aldıktan sonra Min. 300 - 400 TL arası artış gösterecektir.

  Aranan Nitelikler* En az Ortaokul Mezunu ( 8 Yıl ) * 18 - 50 Yaş arası * Sabıka kaydı bulunmayan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Savunma/Güvenlik, Tekstil

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi, Eleman, Danışman, Danışma Memurluğu

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart ev işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Sosyal Servisler

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Bulaşıkçı, Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıMERTER de bulunan ilaç deposu için temizlik elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* 30-40 yaş arası * Haftada 6 gün çalışabilecek * Deneyimli

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİdari binamıza gelen misafirlerimiz ve Yöneticilere Çay servisi ve İdari bina temizliği

  Aranan Nitelikler- Kişisel hijyene önem veren, - Güleryüzlü ve pozitif, - Çalışkan ve sorumluluk sahibi, - Sigara kullanmayan, - HOSAB Binada görev alacak, - Tercihen benzer bir görevde çalışmış, Bayan.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • Unal Groupİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıCevahir Avm de bulunan restoranımızın genel temizliğinden sorumlu olacak.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu İşyeri, ofis, restoran vb. temizliğinde deneyimi olan Diksiyonu düzgün, disiplinli ve titiz Tercihen 40 yaşını aşmamış Takım çalışmasına yatkın Tam zamanlı olarak çalışabilecek ' Bayan' TEMİZLİK GÖREVLİSİ aranmaktadır.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temizlikçi

 • İş Açıklamasıxcfsdfdsfsfdsfsdfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdfsxcfsdfdsfsfdsfsdfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdfsxcfsdfdsfsfdsfsdfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdfsxcfsdfdsfsfdsfsdfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdfsxcfsdfdsfsfdsfsdfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdfsxcfsdfdsfsfdsfsdfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdfsxcfsdfdsfsfdsfsdfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdfsxcfsdfdsfsfdsfsdfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdfsxcfsdfdsfsfdsfsdfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdfsxcfsdfdsfsfdsfsdfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdfs

  Aranan Niteliklerdfd

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Güvenlik Görevlisi, Danışman, Danışma Memurluğu

 • İş AçıklamasıÜSKÜDAR - ÜMRANİYE de ki SİTE - FABRİKA Projelerimizde Hemen iş imkanı ile çalışabilecek BAY - BAYAN Sertifikasız Güvenlik - Gözetim Görevlileri aranmaktadır. En az Ortaokul mezunu ( 8 Yıl ) - 18 / 50 Yaş Sabıka kaydı bulunmayan / Bay - Bayan Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1750 + Yemek + Agi Anadolu yakası Şube / Bilgi ve irtibat; -------------------------------------------------- 0216 380 9040 Pbx - 0553 960 9040 - 0553 830 9040 Çalışma Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 / C.tesi 10.00-17.00 Lütfen, Firmamızı Mesai saatleri içerisinde arayınız. SERTİFİKASIZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır.. Diğer ilçelerimizdeki projelerimiz için de firmamıza ulaşabilirsiniz NOT; Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak Başlangıç Fiyatlarıdır, Kimlik aldıktan sonra Min. 300 - 400 TL arası artış gösterecektir. www.sesagroup.com.tr - www.sesaguvenlik.com

  Aranan NiteliklerEn az Ortaokul mezunu ( 8 Yıl ) - 18 / 50 Yaş Sabıka kaydı bulunmayan / Bay - Bayan

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Hizmet / İşletme Servisi, Tekstil

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi, Danışma Memurluğu, Danışman

 • İş AçıklamasıTürkiyenin en büyük e-ticaret şirketlerinden biri olan şirketimizin Çağlayan ve Yenibosna da bulunan ofislerin temizliğinden, genel tertip ve düzeninden sorumlu olacak Bayan elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler*Ofis hizmetlerini üst düzey hassasiyet ve titizlikle takip edip yerine getirebilecek, *Sorumluluk ve disiplin sahibi, *İşini severek yapan dinamik ve pratik *Kurumsal yapılarda bulunmuş, profesyonel hizmet anlayışına sahip, *Hijyen konusunda duyarlı ve görünümüne özen gösteren *Dinamik, titiz, sorumluluk sahibi,pratik *40 yaşını aşmamış

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıMağaza içi genel temizliğinin yapılması.

  Aranan NiteliklerTitiz ve disiplinli, Güler yüzlü, pozitif, dinamik, İş yeri kurallarına uyum gösterecek, Kişisel bakımı ve genel temizlik kuralları konusunda prensip sahibi, Diksiyonu düzgün, 30-40 Yaş aralığında Bay / bayan

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Bizim Servisİstanbul Anadolu 22 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması: Ümraniye Dudullu' da bulunan Firmamızda çalışacak Temizlik Görevlisi alınacaktır. Çalışma yeri Dudullu' da olup; Sarıgazi, Esenşehir, Madenler, Yukarıdudullu civarında oturan adaylar tercih sebebidir. Çalışma gün ve saatleri: Haftaiçi 5 gün, 08:00 - 18:30.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar: * Kişisel bakımına özen gösteren, titiz, * 21 - 45 yaşları arasında, * Daha önce Temizlik konusunda iş deneyimi olan, * Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıSANCAKTEPE SİTE projesinde Hemen iş imkanı ile çalışabilecek SERTİFİKASIZ GÜVENLİK personelleri aranmaktadır. En az Ortaokul mezunu - 18 / 45 Yaş arası Çalışma ; 2 gündüz 2 gece 2 izin İmkanları; 1670 Toplam Anadolu yakası Şube / Bilgi ve irtibat 0216 380 9040 Pbx - 0553 830 9040 - 0553 960 9040 Mesai Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 C.tesi 10.00-17.00 dir Lütfen mesai saatleri dışında arama yapmayınız SERTİFİKASIZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır.. SERTİFİKASIZ Güvenlik - Gözetim Görevlisi nedir ? http://www.sesaguvenlik.com/Cms.asp?ID=59

  Aranan NiteliklerGÜVENLİK,TEMİZLİK,DANIŞMAN,ELEMAN

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Tekstil, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Danışman, Danışma Memurluğu, Eleman

 • İş AçıklamasıATAŞEHİR SİTE Projemize Hemen iş imkanı ile çalışabilecek BAY Sertifikasız - Kimliksiz Güvenlik Görevlileri aranmaktadır. En az Ortaokul mezunu - 18 / 50 Yaş Sabıka yada Sicil kaydı olmayan, Çalışma: 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları: 1700 + Yemek Anadolu yakası Şube / Bilgi ve irtibat 0216 380 9040 Pbx - 0553 830 9040 - 0553 960 9040 Mesai Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 C.tesi 10.00-17.00 dir Lütfen mesai saatleri dışında arama yapmayınız KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır.. Sertifikasız - Kimliksiz Güvenlik - Gözetim Görevlisi nedir ?http://www.sesaguvenlik.com/Cms.asp?ID=59

  Aranan NiteliklerDanışman,Gözetim Görevlisi,Güvenlik,Temizlik

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Hizmet / İşletme Servisi, Tekstil

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Eleman, Güvenlik Görevlisi

 • Brj Lubnatsi Danışmanlık A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, Uluslar arası, lüks segment otomotiv satışı alanında faaliyet gösteren firmanın ana showroomun da,görev alacak Temizlik Elemanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen Lise mezunu, Sürücü Belgesi olan iyi seviyede otomobil kullanabilen. Temizlik ekipmanlarını kullanabilen. Diksiyonu düzgün. Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı. Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmeti tamamlanmış. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Erkek adaylar.

  Sektör: Danışmanlık, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temizlikçi, Hizmetli, Şoför

 • İş AçıklamasıBEYLİKDÜZÜ E 5 deki Avm de görevlendirilmek üzere Bay Bayan temizlik elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* 20-40 yaş arası * Haftada 6 gün çalışabilecek hafta içi bir gün izin yapabilecek (vardiyalı ) * Temizlik elemanı olarak çalışabilecek * Deneyimli veya deneyimsiz

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıESENYURT BAHÇEŞEHİR de ki SİTE - ŞANTİYE Projelerimize Sertifikasız Güvenlik-Gözetim Görevlileri aranmaktadır. - En az Ortaokul mezunu - 18 / 50 Yaş arası - Sabıka kaydı bulunmayan Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1750 + Agi + Yemek Avrupa yakası Şube / Bilgi ve İrtibat 0212 212 9040 Pbx - 0539 480 1010 - 0543 428 8282 Çalışma Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 / C.tesi 10.00-17.00 Lütfen, Firmamızı Mesai saatleri içerisinde arayınız. KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır.. Diğer ilçelerimizdeki projelerimiz için de firmamıza ulaşabilirsiniz NOT; Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak Başlangıç Fiyatlarıdır, Kimlik aldıktan sonra Min. 200-300 TL arası artış gösterecektir.

  Aranan Nitelikler- En az Ortaokul mezunu - 18 / 50 Yaş arası - Sabıka kaydı bulunmayan

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Hizmet / İşletme Servisi, Tekstil

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi, Danışman, Danışma Memurluğu

 • İş Açıklamasıİkitelli Deposite Avm de görevlendirilmek üzere Bay Bayan temizlik elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* 20-40 yaş arası * Haftada 6 gün çalışabilecek * Temizlik elemanı olarak çalışabilecek * Deneyimli veya deneyimsiz

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • B&G Storeİstanbul Avrupa 21 Temmuz 2017

  İş Açıklaması4857 Sayılı İş Kanunu'nun ilgili maddesi gereğince *Engelli Personel* çalıştırma zorunluluğu kapsamında, Bg Store'un Başakşehir'de ki lojistik deposunda görevlendirilmek üzere Temizlik Personeli aramaktayız. ADAYLARIN SAĞLIK KURULU RAPORLARINDA YAZILI OLAN İŞ GÜCÜ KAYBI YÜZDESİNİ VE ENGELLERİNİ AÇIK OLARAK ÖN YAZIDA BELİRTMELERİ GEREKMEKTEDİR.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun, İletişim yeteneği kuvvetli, Temizlik işinde tecrübeli, Ofis ve kat temizliği yapabilecek, Kişisel bakımına özen gösteren, Bay ya da bayan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan, Eleman

İş Habercisi - Temizlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?