Temizlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Temizlik
 • İş Açıklaması Günlük rutin temizlik işlerinden sorumlu olacak TEMİZLİK ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Genel temizlik ve düzeni sağlayacak, Dinamik,dikkatli, pratik ve güleryüzlü, Çalışkan ve sorumluluk sahibi, Benzer pozisyonlarda en az 1-2 yıl çalışmış, Bayan personel alınacaktır.   Özlük Hakları; Maaş + Yemek + Yol Desteği Çalışma Gün ve Saatleri; Pazartesi-Cuma, 09:00-17:00

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman

 • Netser İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu yakası Koşuyolu merkezli firmamız için ‘’Ofisboy ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler ·         Kurumsal firmalarda çay servis ve temizlik hizmetlerinde çalışmış en az 2 yıl deneyimli, ·         Ofis içi/dışı operasyonel evrak ve idari işlere destek olacak, ·         Kişisel bakım ve temizliğine önem veren, diksiyonu düzgün, ·         Dikkatli, hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, ·         Güler yüzlü ve uyumlu çalışabilecek, ·         Görev ve sorumluluk bilinci olan, ·         Hafta sonları ve mesai sonrası esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, ·         Sağlık sorunu bulunmayan, ·         B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, ·         Sigara içmeyen, ·         20-35 yaş aralığında, ·         Askerlik hizmetini tamamlamış, ·         Kendisine referans ve kefil gösterebilecek, ·         İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden adayların başvurmalarını rica ederiz.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Katlı Mağaza da Cam, Yer ve Bilumum Diğer Temizlik İşleri.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış .  

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • Century 21 Ece Emlak Özbekistan, Moldova, Gürcistan Bugün

  İş Açıklaması Ev işleri , yemek , temizlik , ütü

  Aranan Nitelikler Gece yatılı kalan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi, Hemşire, Ahçı/Aşçı

 • Kanoset Teknoloji İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması KAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezin kafeteryasında aşçılık yapacak takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Kafeteryada sunulacak basit yemekleri hazırlayacak, - Yemek, aparatif kafe türü yiyecekleri hazırlayacak, - Hafif yemekler konusunda uzman, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Görevli, Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş Açıklaması KAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezinde görevlendirilmek üzere ' Mutfak ve Temizlik Elemanı' arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Güleryüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Kişisel bakımına önem veren, Çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Mutfak işleri ve temizlik konusunda deneyimli, 25-45 yaş aralığında,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • Kanoset Teknoloji İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması KAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezinde görevlendirilmek üzere Servis ve Temizlik Elemanı aranmaktadır

  Aranan Nitelikler - Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Çay servisi ve temizlik hizmetinde deneyimli - Bayan - Sigara kullanmayan

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • İş Açıklaması SEKTÖRÜNÜN LİDER MARKASI SÜTAŞ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE, İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak;   Dış çevre temizliğinin yapılmasından sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler Minimum İlköğretim mezunu, 22 - 35 yaşlar aralığında, Temizlik işlerinde ve benzer görevde daha önce çalışmış, deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış ve / veya tecilli, Dönemsel çalışmayı kabul edebilecek,  İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay,                " DÖNEMSEL TEMİZLİK ELEMANI " aranmaktadır.         www.maviyakaik.com

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları, Süt ve Süt Ürünleri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temizlikçi

 • İş Açıklaması Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren BEŞİKTAŞ ZİNCİRLİKUYU’DAKİ firmamıza temizlik ve şirket içi servisten sorumlu bayan personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hızlı ve verimli hareket edebilen, Titiz ve sorumluluk sahibi, Güler yüzlü Yaptığı işi benimseyen ve gereklerini eksiksiz yerine getiren, 25-45 Yaş arası, bayan Temizlik görevlisi aranmaktadır. 

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Eleman

 • Kanoset Teknoloji İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması KAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezinde görevlendirilmek üzere KANTİN SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Kantinden sorumlu olacak, - Yemek, aparatif yiyecekler, Kafe türü yiyecekleri hazırlayacak, - Hafif yemekler konusunda uzman, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi, Görevli

 • PLUS Otel İşletmecilik ve Turizm İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Plus Hotel Bostancı Ataşehir Anadolu yakasının cazibe merkezi Ataşehir, Bostancı’da şehrin nabzını tutuyor. İstanbul’un ana ulaşım hattı E-5 karayolunun yanında, kolayca ulaşılabilen konumunun yanı sıra İstanbul’un her yerine kolayca ve trafiğe yakalanmadan kapısının önündeki metro istasyonundan Plus Hotel Bostancı Ataşehir'e gidebilirsiniz. İstanbul Bostancı’da bulunan otelimizin restaurant bölümünde görev almak üzere Garson takım arkadaşları aramaktayız. Servis öncesi masaları servise hazırlamak, Misafir memnuniyetini sağlayacak şekilde yiyecek ve içecek siparişlerini almak, Menü ve hizmetlerle ilgili olarak misafirleri bilgilendirmek, Servis için hazırlanmış siparişleri servis etmek. Gerektiğinde Otelin oda müşterilerine servis vermel.

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik mezunu, Garson olarak en az 2 yıl Otel tecrübesine sahip,  İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, MS Ofis ve satış otomasyon programlarına hâkim, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve kişisel bakıma önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışabilecek,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Komi, Garson

 • Su Entertainment İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması   İdari kadromuzda çalışacak deneyimli Temizlik Personelleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Benzer bir işte görev almış, Müşteri memnuniyeti odaklı, Titiz, Hijyen kurallarını bilen ve ayrıntılara önem veren, Temizlik malzemelerinin kullanılmasında bilgi sahibi, Güler yüzlü, dinamik ve takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Güvenilir, kişisel temizliğine ve dış görünümüne özen gösteren, 40 yaşını aşmamış, İşine gerekli özeni gösteren çalışkan, dürüst, sorumluluk sahibi, Çalışma saatlerine dikkat eden, Bay, bayan elemanlar alınacaktır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması   Ofis ve genel temizlik işleriyle ilgilenecek,   Bayan,   Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan ve      görünümüne özen gösteren,   Tam zamanlı    Temizlik personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • HRT İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması HRT Event & Casting 2010 yılında kurulmuş, uzman kadrosu ile 9 yıldır sektörde  müşteri memnuniyetini, değer yargısı olarak kabul etmektedir.HRT ; ürün lansmanları, açılışlar, saha aktiviteleri, tanıtım organizasyonları ve davet organizasyonlarda faaliyet göstermektedir.    

  Aranan Nitelikler Kadıköy-Koşuyolu Ofisimizde görevlendirilmek üzere;  Minimum İlköğretim mezunu, 22 - 35 yaşlar aralığında, Temizlik işlerinde ve benzer görevde daha önce çalışmış, deneyimli İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Temizlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.  

  Sektör: İnsan Kaynakları, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • Meydan İstanbul AVM İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi’ nin tüm mahallerdeki temizlik süreçlerinin istenilen kalitede, temiz ve hijyenik ortam koşullarının oluşturularak, gerek iç müşteri gerekse dış müşterilerimizin kendilerini her zaman iyi hissedebilecekleri alanların konforlu, temiz-bakımlı ve özenli olarak tutulmasından ve temizliğinden sorumlu olmak. 

  Aranan Nitelikler Temizlik Vardiya Şefi olarak minimum 3 yıl deneyimli kazanmış, Tecrübeleri arasında tercihen Alışveriş Merkezleri deneyimi bulunan, Ekip ve ekipman yönetimi konularına hakim, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yönü kuvvetli, MS Office programlarını hakim, raporlama becerisi gelişmiş, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ümraniye lokasyonuna ulaşım problemi olmayan,

  Sektör: Eğlence, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Hışım Grup İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması        Firmamızın bünyesinde yer alan NORDSTERN GALATA HOTEL VE  TRİADA                    RESİDENCE otellerimiz için " KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az 1 yıl housekeeping (kat temizliği) tecrübesi olan. *Dış görünüşüne özen gösteren. *Titiz ve sorumluluk sahibi *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. *Bay/Bayan.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Ankara Siteler'de bulunan Yataş Enza Home Mağazamızda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler 25-45 yaşları arasında, Temizlik görevlisi olarak çalışma tecrübesine sahip, Hijyen ve kalite standartlarını sağlayabilecek, Misafirlerimize çay/kahve servisi yapabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Azimli, dinamik, Kadın, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş Açıklaması HASTANE temizlik hizmetleri projelerinde değerlendirilmek üzere tüm operasyonel süreci takip edebilecek, Müşteri ilişkileri kuvvetli, Kurumsal temsil yeteneği olan, Personel planlaması yapabilen ve özlük işlerine hakim "Temizlik Hizmetleri Proje Müdürleri" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Yöneticilerine bağlı olarak çalışacak, Şirketi ve Yöneticilerini üst düzeyde temsil edebilecek, Temizlik hizmeti konusunda deneyimli, Sözleşme esaslarına bağlı olarak mevcut projede çalışan personelin organizasyonunu sağlayabilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, çözüm odaklı, Risk analizi yapabilen, sorunları anında çözüp, olumlu kararlar alıp, uygulayabilen, Bağlı bulunduğu projenin personel sevk ve idaresini yapabilecek, Ekip yönetimi ve kişisel iletişim yönü kuvvetli, Personeli ve Proje şefleri ile diyaloğu sağlayabilecek,

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması HASTANE temizlik hizmetleri projelerinde değerlendirilmek üzere tüm operasyonel süreci takip edebilecek, Müşteri ilişkileri kuvvetli, Kurumsal temsil yeteneği olan, Personel planlaması yapabilen ve özlük işlerine hakim "Temizlik Hizmetleri Proje Müdürleri" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Yöneticilerine bağlı olarak çalışacak, Şirketi ve Yöneticilerini üst düzeyde temsil edebilecek, Temizlik hizmeti konusunda deneyimli, Sözleşme esaslarına bağlı olarak mevcut projede çalışan personelin organizasyonunu sağlayabilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, çözüm odaklı, Risk analizi yapabilen, sorunları anında çözüp, olumlu kararlar alıp, uygulayabilen, Bağlı bulunduğu projenin personel sevk ve idaresini yapabilecek, Ekip yönetimi ve kişisel iletişim yönü kuvvetli, Personeli ve Proje şefleri ile diyaloğu sağlayabilecek,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere bayan  çay ve temizlik elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İşinde disiplinli ve titiz, Temizliğe önem veren, bayan eleman  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Kendisine bağlı görev yapan proje yöneticilerinin koordinasyonunun sağlanması, Projelerde; sözleşme esaslarına bağlı olarak idari görevlerin yürütülmesinin denetimi, Yönetiminde bulunan projelerin ve personelin performanslarının denetlenmesi, işleyişle ilgili aksaklıkların tespit edilmesi, yerinde ve zamanında düzeltilmesinin sağlanması, Müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi. Müşteri beklentileri ve hizmet kalitesine ilişkin üst yönetim raporlarının hazırlanması, Personelin eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi,

  Aranan Nitelikler Ms Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen İletişim becerileri gelişmiş, planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü Üniversitelerin, İşletme, İktisat, Turizm ve Otelcilik vb. bölümlerinden mezun, Temizlik Hizmetleri sektöründe en az 5 yıl yöneticilik deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Puantaj, fatura, maliyet hesaplama konularında bilgi sahibi, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip (Aktif olarak araç kullanabilen),

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Bölge Müdürü

 • İş Açıklaması 1999'dan bu yana,estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzun İstanbul-Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere "Çay Servis ve Temizlik Personeli" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -30-40 yaşları arasında, -Temizlik ve hijyene önem veren, -Çay,kahve servisi ve aynı zamanda ofisinde temizliğini yapabilecek, -Gündüz mesaisinde çalışacak, -Sağlık sektöründe faaliyet gösteren iş yerlerinde çalışmış, "Bayan Temizlik ve Servis Personeli" alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Meydan İstanbul AVM İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi'nin temizlik ekibinde görevlendirilmek üzere  “Temizlik Personeli” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Benzer bir görevde en az 5 yıl tecrübeli 35 yaşını aşmamış Prezantabl, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, iletişimi kuvvetli Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve düzenli Sorumluluk sahibi, insan ilişkilerinde uyumlu Tercihen AVM sektörü deneyimi olan Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Housekeeper, Görevli

 • İNCİ CLASS HOTEL Denizli 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Kat veya ev işlerinde tecrübeli bayan temizlik elemanı.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İstanbul Ümraniye şubemiz için Bulaşık ve Temizlik görevlisi olarak çalışacak yeni takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen en az 1 yıl tecrübeli, Hijyen ve sanitasyon konusunda bilgili, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerisi yüksek, Kişisel görünümüne özen gösteren, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

 • Boğaziçi Eğitim Kurumları İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Boğaziçi Eğitim Kurumları bünyesindeki "Acıbadem Koleji"nde çalışmak üzere bayan "Temizlik Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Daha önce bu alanda tecrübesi olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Temizlik ve titizliğe önem veren, Yaptığı işi benimseyen, Dinamik ve tekım çalışmasına uygun, İletişimi iyi derecede ve güleryüzlü.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş Açıklaması Yeni açılacak İstanbul-Üsküdar şubemiz için Bulaşıkçı olarak çalışacak yeni takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen en az 1 yıl tecrübeli, Hijyen ve sanitasyon konusunda bilgili, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerisi yüksek, Kişisel görünümüne özen gösteren, İstanbul'da ikamet eden.

  Sektör: Restorancılık, Gıda

  Pozisyon: Temizlikçi, Bulaşıkçı

 • İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyette bulunan şirketimizin üretim bölümde bulaşıkçı ve temizlik pozisyonunda çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üretim bölümünde kirli bulaşıkları(tepsi ve tava) yıkamak,  25 – 45 yaş arasında Çöpleri boşaltmaktan sorumlu olacaktır, İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden, Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayacak,  Bay/Bayan.

  Sektör: Gıda, İmalat

  Pozisyon: Eleman, Temizlikçi

 • İş Açıklaması Eyüp Ayvansaray da bulunan FLATOFİS de görevlendirlmek üzere TEMİZLİK ŞEFİ alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler * Temizlik şefi olarak en az 2 sene tecrübesi bulunan,   * Tercihen AVM, İş Merkezi ve İş merkezlerinde temizlik ekiplerinin başında görev almış,   * Liderlik özelliklerine sahip, ekibini en etkin şekilde yönetebilecek,   * Görünümüne özen gösteren,   * 27-40 yaş arası,   BAY

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler - Kişisel hijyene önem veren, - Güleryüzlü ve pozitif, - Çalışkan ve sorumluluk sahibi, - Sigara kullanmayan, - HOSAB Binada görev alacak, - Tercihen benzer bir görevde çalışmış, Bayan.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Temizlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?