Temizlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Temizlik
 • İş Açıklaması FİRMAMIZIN İSTANBUL , BEYKOZ , ÇAVUŞBAŞINDA BULUNAN OFİSİNE ÇAY VE TEMİZLİK GÖREVLİSİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN (TERCİHEN BEYKOZ CİVARI) TEMİZLİK VE HİJYENE ÖNEM VEREN OFİSİMİZİN TEMİZLİK VE ÇAY + KAHVE VS. SERVİS EDEBİLECEK ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ BULUNMAYAN OFİSLERİMİZİN TEMİZLİK , DÜZEN VE TERTİBİNDEN SORUMLU OLABİLECEK REFERANS VEREBİLECEK KONUSUNDA TECRÜBESİ OLAN GELEN MİSAFİRLERİMİZİN KARŞILANMASI VE İKRAMLARI İLE İLGİLENEBİLECEK.

 • İş Açıklaması  Alışveriş Merkezi ve İş Merkezlerimizde görevlendirilmek üzere temizlik elemanları alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler * 18-40 yaş arası * Mahmutbey,Florya, İkitelli ve Eyüp, Küçükçekmece - Cennet Mahallesi bölgeleri için  * Makinacı/ Camcı / Alancı veya sadece temizlik elamanı olarak çalışabilecek * SGK,Yol,Yemek,Agi , * Deneyimli veya deneyimsiz

 • İş Açıklaması Eyüp Ayvansaray da bulunan FLATOFİS de görevlendirlmek üzere TEMİZLİK ŞEFİ alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler * Temizlik şefi olarak en az 2 sene tecrübesi bulunan, * Tercihen AVM, İş Merkezi ve Otel lerde temizlik ekiplerinin başında görev almış, * Liderlik özelliklerine sahip, ekibini en etkin şekilde yönetebilecek, * Görünümüne özen gösteren, * 27-45 yaş arası, BAY/BAYAN

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, BİYOLOJİK ÇEVRECİ ÜRÜNLERİN SATIŞ VE PAZARLAMA FAALİYETLERİNİ GERÇEKLEŞTİREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Biyolojik çevreci ürünlerin, projeler dahilindeki müşterilerde (otel, hastane, restoran vb.) uygulanarak temizlik uygulama işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak,  

  Aranan Nitelikler 18 - 40 yaşlar aralığında, Tercihen temizlik işlerinde tecrübeli, tecrübesiz ise yetiştirilmek üzere, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Kurumsal bir bünyede çalışabilecek yeterliliğe sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış ve / veya 2 yıl tecilli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay " TEMİZLİK UYGULAMA ELEMANI " aranmaktadır.     www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması Saray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Güneşlideki Üretim departmanımızdaki yemek ve tatlı kazanlarının temizliğinden sorumlu olaracak Daha önce temizlik işlerinde deneyimli Vardiyalı sistemde çalışabilecek ​Üretim araçları temizlik sorumluları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Temizlik makinalarını kullanabilen, herhangi bir sağlık sorunu olmayan, Gerektiğinde vardiyalı sistemde çalışabilecek, İzmir-Aliağa, Sasalı-Çiğli'de ikamet eden, Bay ; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Bu  ilan; engelli adaylara yönelik bir Genel Başvuru niteliğindedir. Bu ilana yapılan başvurular ihtiyaç oluşması halinde uygun pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır. Adayların ;engel durumlarını ve rapor oranlarını da belirterek başvuruda bulunmalarını rica ederiz.

  Aranan Nitelikler   Lise mezunu, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, Engel durumu ofis içinde aktif çalışmasına uygun olan, MS Office, MS Windows ve Office programlarını bilen, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi güçlü İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Temizlik Personeli
  Panço
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   Biz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla Seyrantepe'deki merkezimizde görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Temizlik Personeli"  aramaktayız.   Ofisin günlük temizliğini gerçekleştirmek, Belirli periyotlarda genel temizlik yapmak.  

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış, Ofis temizliği konusunda tecrübeli, Fiziksel herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyrantepe'ye ulaşım zorluğu olmayan   TEMİZLİK PERSONELI   aramaktayız.  

 • İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 3 yıllık tecrübeye sahip, Temizlik makinalarını kullanabilen, herhangi bir sağlık sorunu olmayan, 15:00 - 23:00 saatleri arasında sabit vardiyada çalışabilecek, Avcılar, Esenyurt, Hadımköy civarında ikamet eden (E5 Çevreyolundan giden servisimiz bulunmaktadır), Bay / bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Yöneticilerin ve İdari Personellerin çay servis ihtiyacını karşılamak. Mutfak temizliği ve düzeninden sorumlu olmak. Genel Müdürlüğümüzde görevlendirmek üzere "Çay Servis ve Temizlik Personeli" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kurumsal bir şirkette benzer pozisyonda tecrübeli, İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Kişisel görünümüne özen gösteren, Güler yüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı, Kurum kültürüne uyum sağlayabilecek, 40 yaşını aşmamış, tercihen bayan, Tercihen Avcılar'da ikamet eden,  

 • Cafe Elemanı
  Galeri İrfan Home AVM
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Galeri İrfan Alışveriş Merkezi, Avcılar Merkez Şubemizde Görevlendirilecek, Mağazamızda Çay demleyip müşterilerimize ikram edebilecek,

  Aranan Nitelikler Avcılar ve Çevresinde İkamet eden, Güler yüzlü Bay - Bayan Çay Servisi Elemanı Alınacaktır.

 • Temizlik Görevlisi
  Panayır Gıda
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler   Temizlik hizmetlerinde tecrübeli, 25-40 yaş aralığında, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan,    Bay ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Temizlik makinalarını kullanabilen, herhangi bir sağlık sorunu olmayan, Gerektiğinde vardiyalı sistemde çalışabilecek, Avrupa yakasında, Karaköy tarafında ikamet eden, Bay ; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Firmamızda 10 kişilik personele öğle yemeği hazırlayacak ve ofis temizliğini üstlenecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Temizlik ve hijyen konusunda özenli - İşinde titiz - Yemek pişirme deneyimi olan adaylar tercih edilecektir.

 • İş Açıklaması     Nilüfer'de bulunan Miele Center Mağazamızda görevlendirilmek üzere; Mağaza  genel düzen ve temizlik ve çay servisinden sorumlu olup, Gelen müşterileri karşılayarak ilgili yetkililere yönlendirecek Mağaza Destek elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaş aralığında, Lise mezunu, Ekip çalışmasına uygun, İletişim yeteneği güçlü, İlgili pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Sigara kullanmayan, Bayan ekip arkadaşı arıyoruz.  

 • İş Açıklaması     Bağdat Caddesi'nde bulunan Miele Center Mağazamızda görevlendirilmek üzere; Mağaza  genel düzen ve temizlik ve çay servisinden sorumlu olup, Gelen müşterileri karşılayarak ilgili yetkililere yönlendirecek Mağaza Destek elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaş aralığında, Lise mezunu, Suadiye,Bostancı,Erenköy semtlerine yakın ikamet eden, Ekip çalışmasına uygun, İletişim yeteneği güçlü, İlgili pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Sigara kullanmayan, Bayan ekip arkadaşı arıyoruz.  

 • Site Görevlisi
  Century21 Private
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması - Belirlenen saatlerde servis hizmetlerini görmek, çöpleri toplamak, bahçeyi sulamak, -Konutun yönetim planında belirtilen ortak yerlerini ve tesislerini temiz bulundurmak, demirbaşlarını, araç ve gereçlerini, düzenli, bakımlı ve işler şekilde tutmak, Asgari Ücret + yol yemek+ ssk

  Aranan Nitelikler

 • Genel Başvuru
  Altaş Yapı Sanayi
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması Çevre, Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Endüstrisinde Kent Temizliği, Evsel Atıkların Toplanması, Ambalaj ve Elektronik Atıkların Toplanması - Ayrıştırılması, Tıbbi Atıkların Bertarafı konularında faaliyet gösteren ve bünyesinde 6000 den fazla çalışanı, 700 den fazla araçlık filosuyla sektörde önemli bir konuma sahip firmamızın çeşitli lokasyonlarında değerlendirmek üzere Genel Başvuruları kabul etmekteyiz. Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular, aday veri tabanımızda saklı tutulacak ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda, ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır. Başvurularınızda; ilgilendiğiniz pozisyonu ve çalışmak istediğiniz şehri bir önyazıyla belirtmenizi rica ederiz. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Ataşehir adresinde bulunan firmamızın merkez ofisinde görev alarak ikram servis ve temizlik işlerinde çalışacak bayan personel arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Kişisel bakımına ve hijyene önem gösteren, Sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ataşehir bölgesine kolay ulaşım sağlayan, 28-38 yaş aralığında, Bayan personel.  

 • Temizlik Şefi
  Sefam Turizm Catering
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tesis Yönetimi; temizlik, güvenlik, catering, bahçe bakımı,entegre işletme yönetimi ve haşere kontrol hizmetleri sunan SUİT GRUP bünyesinde faaliyet gösteren İDEAL TEMİZLİK firması için TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Hizmet/temizlik sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimli, Özellikle cam, cila, halı temizliği konularına hakim, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarını kullanabilen Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında  ikamet eden,

 • Supervizör
  Sefam Turizm Catering
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tesis Yönetimi; temizlik, güvenlik, catering, bahçe bakımı,entegre işletme yönetimi ve haşere kontrol hizmetleri sunan SUİT GRUP bünyesinde faaliyet gösteren İDEAL TEMİZLİK firması için TEMİZLİK HİZMETLERİ SUPERVİZÖR aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Hizmet/temizlik sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimli, Özellikle cam, cila, halı temizliği konularına hakim, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarını kullanabilen Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Küçükçekmece - Avcılar civarında ikamet eden,

 • İş Açıklaması SUİT GRUP bünyesinde yer alan İdeal Temizlik şirketinde mesai yapacak, okul, hastane ve çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Yüksek Cam Temizliği (iç-dış) Yapabilen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   Cam temizliğinde deneyimli, Tercihen sağlık-eğitim sektöründe tecrübeli, Genel temizlik kurallarını bilen, Düzenli ve sistemli çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Amirince verilen işleri yapabilecek, Tercihen Küçükçekmece - Sefaköy - Avcılar - Yenibosna - Şirinevler  civarında ikamet eden, Bay personeller alınacaktır.  

 • İş Açıklaması   Şirketimiz bünyesinde floryada bulunan özel bir hastane için, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler   18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.        

 • İş Açıklaması   Şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler   18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu yakasında ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.        

 • Temizlik Görevlisi
  Dumankaya Otomotiv
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Gebze'de faaliyet gösteren Toyota plazalarımızda görev alacak "Temizlik Görevlisi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Showroom temizliğini sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında (Gebze ve Çevresi) ikamet eden.

 • İş Açıklaması Grubumuz bünyesinde inşa edilen toplu konut projelerindeki konutlara servis hizmetleri ile, bina ve ortak alan temizlikleri konusunda görevlendirilecek "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe görev almış, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, Hijyene önem veren, Kişisel görünümü ve bakımına önem veren, Dikkatli titiz ve temiz, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul Anadolu Yakası'ndaki projelerimiz için Aydınlı, İçmeler, Pendik, Tuzla, Kurtköy civarında ikamet eden, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki projelerimiz için Halkalı,Esenyurt, Bahçeşehir, Bağcılar, İkitelli, civarında ikamet eden

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir mobil teknoloji firmasının şirket kadrosunda (kendi bünyesinde) görev alacak, Temizlik Elemanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Temizlik hizmetlerinde tecrübeli, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Temizlik operasyonunu sevk ve idare edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay, bayan ; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Temizlik makinalarını kullanabilen, herhangi bir sağlık sorunu olmayan, Gerektiğinde vardiyalı sistemde çalışabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden, Bay / bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Çay Servis Personeli
  Win Bilgi İletişim Hizm.…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? 2009 yılında kurulan ve hızla büyüyen çağrı merkezi sektörünün önde gelen firmalarından olan Win Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. ailesinde, İstanbul Flat Ofis lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere Bayan Çay Servis Personeli Aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Ofis Çalışanlarına ve Misafirlerine İçecek Servisi Yapabilecek, %40 ve üzeri engel derecesi olan Ofis Mutfağının Temizliği ve Düzeni ile ilgilenecek, Kişisel bakımına ve dış görümüne özen gösteren, Güleryüzlü ve pozitif, Sorumluluk Sahibi '' Başvuru CV'lerinin fotoğraflı olmasını rica ederiz.''

/
6

İş Habercisi - Temizlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?