Temizlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Temizlik
 • Demsa Group

  Depo ve Temizlik Görevlisi ( Engelli Personel) Demsa Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler *Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, *Temizlik ve depo konusunda tecrübesi olan, *Ekip çalışmasına yatkın, dinamik (ayakta çalışmaya yatkın). Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında;engellerini net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Temizlik Ekip Şefi Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu Fatih Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; · Yüksek Okul veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Alanında en az 3 yıl deneyime sahip, · Sorumluluğundaki ekibi yönetebilecek yetkinliklere sahip, · İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · Ofis programlarına hakim, · Görevinde titiz ve hastane temizlik ve hijyenine operasyonel anlamda hakim, · 40 yaşını aşmamış, askerlik ile ilişiği kalmamış,

  Aranan Nitelikler Temizlik ekip şef ve yöneticiler aramaktayız

 • Liv Hospital Group

  Yardımcı Sağlık Personeli / Porter Liv Hospital Group

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Belirlenen politika, hedef, kural ve düzenlemeler doğrultusunda hasta bakım hizmetlerinin yerine getirilmesini sağlamak. Birimler arası hasta transferi sırasında ve hastaya pozisyon verilmesi gereken durumlarda hemşireye yardımcı olmak, bölümün genel temizliğini ve düzenini sağlamak. *Liv Hospital Sağlık Group'nda, kadınların iş yaşamına katılımını güçlendirmek amacıyla, tüm işe alım değerlendirmeleri sonrası eşit özelliklere sahip iki aday olması durumunda, kadın aday tercih edilmektedir.

  Aranan Nitelikler Liv Hospital Ankara Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Alanında en az 1 yıl deneyime sahip, Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Hemşirelik hizmetleri kadrosunda çalışacak 'Yardımcı Sağlık Personeli/Porter' aramaktayız.

 • Escada

  Temizlik ve Servis Elemanı Escada

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ESCADA Etiler Mağazamızda görev alacak; müşterilere VIP catering servisi yapacak, mağazanın temizlik ve vale işleri ile de ilgilenecek "Temizlik ve Servis Elemanı” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Titiz, temiz ve güler yüzlü, Dinamik, Prezentabl, Kendine güvenen ve diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına uyumlu, Insan ilişkilerinde başarılı, Tercihen mağazacılık sektöründe çalışmış, Askerliğini tamamlamış, Ehliyet sahibi, 25-35 yaş aralığında BAY, Servis ve temizlik görevlisi aranmaktadır.

 • Nida İnşaat ve Turizm A.Ş.

  Çay Servis ve Temizlik Elemanı Nida İnşaat ve Turizm A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel nitelikler: Şirketimizin İstanbul Avrupa yakası Başakşehir'de bulunan şantiyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ''Servis Personel'' aranmaktadır. Esnek çalışma saatlerine uyumlu Takım çalışmasına yatkın İnsan ilişkileri iyi ve güleryüzlü Kişisel görünümüne özen gösteren Çay hizmeti ve Ofis Temizlik işlerini yapabilen Tercihen Başakşehir yakınlarında oturan

  Aranan Nitelikler

 • Iss Tesis Yönetim Hizmetleri

  Temizlik Hizmet Şefi - Gebze Iss Tesis Yönetim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesis Yönetimi; temizlik, güvenlik, catering, teknik bakım, bahçe bakımı,entegre işletme yönetimi ve haşere kontrol hizmetleri alanında dünya lideri ISS, 53 ülkede 536.000 çalışanı ile günde 250.000'den fazla müşteriye hizmet sağlıyor. 31.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000'den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren ISS Türkiye, Gebze projelerimiz'de değerlendirilmek üzere "TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİ" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okulu / Üniversitlerin Turizm ve Otelcilik Bölümü veya İşletme Bölümü Mezunu, Hizmet sektöründe en az 2 yıl deneyimli Hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip, Takım çalışmasına yatkın İletişim ve İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Koçluk ve liderlik becerileri olan, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Vardiyali sistemde çalışabilecek Fabrika'da çalışma tercrübesi olan, Gebze ve çevresinde ikamet eden,

 • Orto -Tek Medikal

  Aşçı (Bayan) Orto -Tek Medikal

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bağcılar güneşlide faaliyet gösteren firmamıza 10-15 kişilik öğle yemeği hazırlamak Mutfak temizliğinde sorumlu ve gerektiğinde ofis temizliğine yardımcı olacak Personelin çay molası saatlerinde çay demleyip hazır hale getirecek

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu Sorumluluk, iş disiplinine sahip ve işini severek yapan Güler yüzlü, pozitif, hizmet odaklı Kendisinden istenilen işin gereklerini yerine getiren ve gerekli kontrolleri yapan Benzer bir görevde en az 2 yıl deneyimli Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren Tercihen Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Temizlik Görevlisi (Anadolu Yakası) Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Şirketimizin Anadolu Yakasında bulunan Mağazalarında görev yapacak aşağıdaki niteliklere sahip Temizlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren, Dinamik, temizlik ekibinde görev alacak, Güvenilir, güler yüzlü ve pozitif, Çalışkan ve sorumluluk sahibi,

 • Iss Tesis Yönetim Hizmetleri

  Temizlik Hizmet Şefi - Silivri Iss Tesis Yönetim Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesis Yönetimi; temizlik, güvenlik, catering, teknik bakım, bahçe bakımı,entegre işletme yönetimi ve haşere kontrol hizmetleri alanında dünya lideri ISS, 53 ülkede 536.000 çalışanı ile günde 250.000'den fazla müşteriye hizmet sağlıyor. 31.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000'den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren ISS Türkiye, Silivri projelerimiz'de değerlendirilmek üzere "TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİ" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okulu / Üniversitlerin Turizm ve Otelcilik Bölümü veya İşletme Bölümü Mezunu, Hizmet sektöründe en az 2 yıl deneyimli Hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip, Takım çalışmasına yatkın İletişim ve İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Koçluk ve liderlik becerileri olan, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Vardiyali sistemde çalışabilecek Fabrika'da çalışma tercrübesi olan, Silivri ve çevresinde ikamet eden,

 • Iss Tesis Yönetim Hizmetleri

  Temizlik Hizmetleri Şefi -Bağcılar Iss Tesis Yönetim Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesis Yönetimi; temizlik, güvenlik, catering, teknik bakım, bahçe bakımı,entegre işletme yönetimi ve haşere kontrol hizmetleri alanında dünya lideri ISS, 55 ülkede 530.000 çalışanı ile günde 200.000'den fazla müşteriye hizmet sağlıyor. 24.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000'den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren ISS Türkiye, Bağcılar görevlendirmek üzere, TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİ aramaktadır.

  Aranan Nitelikler *Tercihen Lise mezunu *Hizmet sektöründe en az 2 yıl deneyimli *Hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip, *Takım çalışmasına yatkın *İletişim ve İnsan ilişkilerinde başarılı, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, *Koçluk ve liderlik becerileri olan, *MS Office programlarını kullanabilen *Bağcılar civarinda ikamet eden.

 • Etd Tekstil

  Çay ve Temizlik İşleri Elemanı Etd Tekstil

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere bayan çay ve temizlik elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İşinde disiplinli ve titiz, Temizliğe önem veren, bayan eleman

 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Temizlik Görevlisi Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - En az ilköğretim mezunu, - Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, - Temizlik makinalarını kullanabilen, - Gebze'de ikamet eden, - Herhangi bir sağlık sorunu olmayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Temizlik Görevlisi Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 25-45 yaş aralığında, Bay, Bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Temizlik Görevlisi Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Herhangi bir sağlık sorunu olmayan, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, 25-35 yaş aralığında, Tercihen Avrupa yakası, Sefaköy, Güneşli, Bakırköy bölgesinde ikamet eden, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Temizlik Görevlisi Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Temizlik makinalarını kullanabilen, Herhangi bir sağlık sorunu olmayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Temizlik Görevlisi Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Herhangi bir sağlık sorunu olmayan, Gece ve gündüz vardiyasında sabit çalışabilecek, 22-45 yaş aralığında, Tercihen Avrupa yakası Kağıthane, Sarıyer, Şişli Alibeyköy bölgesinde ikamet eden, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Temizlik Görevlisi Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 3 yıllık tecrübeye sahip, Temizlik makinalarını kullanabilen, herhangi bir sağlık sorunu olmayan, 15:00 - 23:00 saatleri arasında sabit vardiyada çalışabilecek, Avcılar, Esenyurt, Hadımköy civarında ikamet eden (E5 Çevreyolundan giden servisimiz bulunmaktadır), Bay / bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Cam Temizleme Personeli Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren, herhangi bir sağlık sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da tecilli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İstanbul Anadolu yakasında , Çekmeköy tarafında ikamet eden, 25-35 yaş aralığında, Bay; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Triada Residence

  Kat Hizmetleri Görevlisi Triada Residence

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HIŞIM GRUP bünyesinde yer alan NORDSTERN GALATA HOTEL" VE ''TRİADA RESİDENCE'' otellerimiz için " KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az 1 yıl housekeeping (kat temizliği) tecrübesi olan. *Dış görünüşüne özen gösteren. *Titiz ve sorumluluk sahibi *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. *Bay/Bayan.

 • Estetik İnternational

  Çay Servis ve Temizlik Elemanı Estetik İnternational

  İstanbul Anadolu, Ankara, Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Estetik International Sağlık Grubumuzda çalışacak; -30-40 yaşları arasında, -Temzilik ve hijyene önem veren, -Gündüz mesaisinde çalışacak, -Sağlık sektöründe faaliyet gösteren iş yerlerinde çalışmış, "Bayan temzilik personeli" alınacaktır.

 • Opera Hotel Yatırımcıları

  Steward (Bulaşıkçı) Opera Hotel Yatırımcıları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Taksim'de bulunan Butik Otelimizde görevlendirilmek üzere "STEWARD (BULAŞIKÇI)" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl benzer pozisyonda otel tecrübesi olan, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, detaya önem veren, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan, Ulaşım sorunu bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, Bay.

 • Evidea.Com

  Temizlik ve Servis Görevlisi Evidea.Com

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofisin tüm genel temizlik ve çay, kahve ve servis işlerinden sorumlu olarak idari işler süreçlerine destek vermek

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın İdari İşler Departmanı'na aşağıdaki özellikleri taşıyan engelli statüsünde çalışabilecek 'Temizlik Görevlisi' arıyoruz. -Çalışma isteği ve enerjisi yüksek -Daha önce benzer bir pozisyonda deneyimli -İşini sahiplenen, sorumluluk sahibi -İnsan ilişkileri kuvvetli -Anadolu yakasında ikamet eden -Erkek

 • Evidea.Com

  Temizlik ve Servis Görevlisi Evidea.Com

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofisin tüm genel temizlik ve çay, kahve ve servis işlerinden sorumlu olarak idari işler süreçlerine destek vermek

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın İdari İşler Departmanı'na aşağıdaki özellikleri taşıyan 'Temizlik Görevlisi' arıyoruz. -Çalışma isteği ve enerjisi yüksek -Daha önce benzer bir pozisyonda deneyimli -İşini sahiplenen, sorumluluk sahibi -İnsan ilişkileri kuvvetli -Anadolu yakasında ikamet eden -Erkek

 • Decart Tasarım

  Temizlik Personeli Decart Tasarım

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Eyüp Rami'de bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere ' Temizlik Personeli ' aramaktayız. Mutfak ve servisten sorumlu olmak Her saat başı tuvaletleri kontrol etmek ve temizlemek Günlük temizlik çizelgesine uygun olarak ofisi silmek , yerleri paspaslamak , günlük temizlik işlemlerinin yapılmasını sağlamak Mutfak temizliğini yapmak ve temiz kalmasından sorumlu olmak

  Aranan Nitelikler Hijyen kurallarına dikkat eden , temizliğe ve titizliğe özen gösteren , Dinamik , takım çalışması yapabilen , Güvenilir ve güleryüzlü , Kişisel bakımına özen gösteren , Temizlik ekipmanlarının kullanımında tecrübeli Ofisin genel temizliğinden sorumlu olabilecek , Benzer şirketlerde minimum 1 yıl tecrübeli , İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden 25-40 yaş arası Bayan

 • Özel Göztepe Hastanesi

  Temizlik Personeli Özel Göztepe Hastanesi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler - Hastane tecrübeli, - İletişim odaklı, hasta memnuniyetine önem veren, - Ekip çalışmasına yatkın, - Anadolu yakasında ikamet eden, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, - Sigara kullanmayan Bay TEMİZLİK PERSONELİ arayışımız bulunmaktadır.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Temizlik Görevlisi (Avrupa Yakası) Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Şirketimizin Avrupa Yakasında bulunan Mağazalarında görev yapacak aşağıdaki niteliklere sahip Temizlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren, Dinamik, temizlik ekibinde görev alacak, Güvenilir, güler yüzlü ve pozitif, Çalışkan ve sorumluluk sahibi,

 • Özel İstanbul Medicine Hospital

  Temizlik Hizmetleri Şefi Özel İstanbul Medicine Hospital

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Grubumuz bünyesindeki Güneşli Hastanemizde görevlendirilmek üzere "Temizlik Hizmetleri Şefi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Tercihen üniversitelerin İşletme, Turizm Otelcilik gibi ilgili bölümlerinden en az önlisans düzeyinde mezun, * Sağlık sektöründe benzer bir görevde en az 2 yıl deneyimli, * İletişim ve İnsan ilişkilerinde başarılı, * Hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip, * Organizasyon yeteneği gelişmiş, * Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,

 • Sefam Turizm Catering

  Temizlik Personeli Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 7/24 FACILITY SERVICES - İDEAL TEMİZLİK firmasının prestijli bir projesinde (Semerkand Tv ) çalışmak üzere; Temizlik firmalarında benzer pozisyonda daha önce görev almış, Temizlik ekipmanları ve kimyasalları hakkında bilgi sahibi, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Dinamik, sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, 45 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu Yakasındaa ikamet eden BAYTemizlik Görevlisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli Tercihen sağlık-eğitim sektöründe tecrübeli Genel temizlik kurallarını bilen Düzenli ve sistemli çalışan İnsan ilişkilerinde başarılı Amirince verilen işleri yapabilecek, Tercihen Göztepe - Samandıra - Sancaktepe - Ümraniye - Pendik - Sultanbeyli - Kartal civarında ikamet eden, Bay personeller alınacaktır.

 • Klüh Servis Yönetimi

  Proje Yöneticisi Klüh Servis Yönetimi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul, Ankara veya İzmir bölgelerinde yeni başlayacak olan temizlik hizmetleri projesinin yönetilmesi  Çalışacağı projedeki ekiplerin yönetilmesi,  Proje çalışanlarının puantajlarının tutulması  Proje çalışanlarının eğitim planlarının yapılması ve eğitimlerinin sağlanması  Projelerdeki müşteri ile iletişimde bulunarak, projenin doğru bir yürütülmesinin sağlanması  Proje kapsamında belli periyotlarla (saatlik, günlük, aylık vs.) saha denetimlerin gerçekleştirilmesi  Projede aksaklıkla karşılanmaması için tedbirler alınması, aksaklık olması durumunda hızlı çözüm sağlanması  Projelerde İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı koşullarının sağlanması  Şirketin politika, prensip ve kalite esaslarına uyulmasının sağlanması  Müşteri memnuniyetinin sağlanması

  Aranan Nitelikler • Servis Yönetimi (Temizlik Hizmeti) sektöründe 3-5 yıl deneyim sahibi • Problem çözüm kabiliyeti yüksek • Stres yönetimi güçlü • Alternatif çözüm sunabilen ve uygulayabilen • Hızlı aksiyon alabilen • Planlama ve organizasyon becerileri olan • Ekip yönetimi yapabilen ve ekip çalışmasına yatkın • Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği olan, diksiyonu düzgün • İnsan ilişkilerinde başarılı ve güçlü iletişim becerileri olan • Müşteriyi anlama becerisine sahip • Motivasyonu yüksek • Seyahat etmesinde engel bulunmayan • B sınıfı ehliyet (Aktif araç kullanabilen) • MS Ofis programlarına hakim • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış • En az lise mezunu; tercihen üniversite veya yüksekokul mezunu

 • Klüh Servis Yönetimi

  Bölge Yöneticisi Klüh Servis Yönetimi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması  İstanbul’daki temizlik hizmeti projelerinin yönetilmesi ve yeni projelerin başlatılması  Sorumlu olduğu projeler için personel planlamasının yapılması ve işe alımlarının ve eğitimlerinin gerçekleştirilmesi  Proje maliyetlerinin hesaplanması ve raporlanması  Proje maliyetlerinin denetimi ve gözden geçirilmesi  Proje denetimlerinin gerçekleştirilmesi  Projelerde İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı koşullarının sağlanması  Şirket insan kaynakları ile koordineli olarak proje kapsamında insan kaynakları yönetimi  Yasal mevzuata ve şirketin politika, prensip ve kalite esaslarına uyulmasının sağlanması  Projelerdeki müşteri ilişkilerinin yürütülmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması

  Aranan Nitelikler • Servis Yönetimi sektöründe (Temizlik Hizmeti) 3-5 yıl yöneticilik deneyimine sahip • Şirket temsil yeteneği olan • Liderlik vasfı olan • Planlama ve organizasyon yetkinlikleri olan • Stres yönetimi güçlü • Karar verme ve problem çözme kabiliyeti yüksek • Alternatif çözüm sunabilen ve uygulayabilen • Hızlı aksiyon alabilen • Güçlü yazılı ve sözlü iletişim yeteneği olan • İnsan ilişkilerinde başarılı ve güçlü iletişim becerileri olan • Müşteriyi anlama becerisine sahip • Motivasyonu yüksek • Seyahat etmesinde engel bulunmayan • B sınıfı ehliyet (Aktif araç kullanabilen) • MS Ofis programlarını çok iyi bilen • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış • 4 yıllık üniversite veya yüksek okul mezunu • Tercihen yabancı dil bilen (İngilizce)

/
6
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Temizlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?