Ticareti Teşvik Sorumlusu İş İlanları

Hepsini Temizle
Ticareti Teşvik Sorumlusu
 • Teşvik Uzmanı

  CANLIOĞLU TEKSTİLİstanbul Avrupa 14 Eylül 2022
  İş AçıklamasıCanlıoğlu Tekstil, prestijli markalara üretim yapan 20 yılı aşkın tecrübesiyle denim & non-denim hazır-giyim konfeksiyonu yapmakta olan İhracat odaklı bir firmadır. Kendimizi bütüncül servis sağlayıcısı firma olarak konumlandırmaktayız. Bu vizyon ışığında yapılanan şirketimizdeki departmanlar, müşterilerimize tasarım aşamasından sevkiyat sürecine kadar destek vermektedir. Köklü geçmişine yakışır, sektörde fark ve değer yaratan, hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayan, insana doğaya ve yasalara saygılı bir şirket olma misyonu ile büyümeye tüm hızımızla devam etmekteyiz. Bu çerçevede İstanbul Küçükçekmece' de yer alan ofisimiz için " Teşvik Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan NiteliklerTeşvikler ve destekler konusunda deneyimli, uygulama düzeyinde teşvik mevzuatlarına hakim, Şirket faaliyetlerimizi takip ederek, teşvik ve destek mevzuatlarına göre yönlendirebilecek, Başvuru öncesindeki ve sonrasındaki sürecin takibini yaparak, akışı yönetip sonuçlandıracak, Araştırmacı yönü kuvvetli, işiyle ilgili teşvik mevzuatlarını güncel olarak takip eden, Raporlama ve sunum teknikleri konusunda deneyimli, Sürekli geliştirme ve iyileştirme bakış açısına sahip, İletişim yönü kuvvetli, takipçi ve sonuç odaklı.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Kanal Teşvikleri ve Analizi Kıdemli Uzmanı, Proje Teşvik Elemanı, Proje Teşvik Sorumlusu, Raporlama ve Kanal Teşvikleri Uzmanı, Teminat Takip Yönetmeni, Teşvik ve Teminat Uzman Yardımcısı, Ticareti Teşvik Sorumlusu, Yatırım Teşvikleri Uzmanı, Yatırım ve Teşvikler Muhasebesi Şefi

İş Habercisi - Ticareti Teşvik Sorumlusu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?