Ticari Bankacılık Uzmanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Ticari Bankacılık Uzmanı
  • İş AçıklamasıBiz Türkiye Finans ailesinde birlikte üretip başarmanın değerini biliyor, ortak değerlere dayanarak sürekli ilerliyoruz. Şişli Mecidiyeköy Şube Müdürlüğümüzde yerini almaya hazır mısın? Bankanın stratejisi doğrultusunda yeni müşteri kazanımı ve aktive edilmesi, Mevcut ticari müşterilerin takip edilerek, kredi, mevduat ve çapraz satış performanslarının iyileştirilmesi, Ürün satışı ile karlılığının arttırılması, Pazar ve müşteri verilerinin toplanması ve analiz edilmesi ve buna uygun satış stratejileri geliştirilmesi, Yeni müşteri kazanımını sağlamak.
    Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmak, Ticari Bankacılık alanında en az 3 yıl tecrübe sahibi olmak, Tercihen Bes, Segem, SPK lisansına sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

    Sektör: Yatırım / Menkul Değerler, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Bankacılık / Finans

    Pozisyon: Bankacılık Portföy Temsilcisi, Portföy Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Kobi ve Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi, Ticari Bankacılık Müdür Yardımcısı, Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi, Ticari Bankacılık Şube Gişe Yetkilisi, Ticari Bankacılık Uzmanı, Ticari Bankacılık Yetkili Yardımcısı, Ticari Bankacılık Yetkilisi, Ticari Bankacılık Yönetmen Yardımcısı

İş Habercisi - Ticari Bankacılık Uzmanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?