Üretim Hat Lideri İş İlanları

Hepsini Temizle
Üretim Hat Lideri
 • Üretim Müdürü

  Beyyoglu Tekstilİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Eylül 2022
  İş Açıklaması2013 yılında kurulmuş olan Beyyoglu Tekstil, bayan giyim üzerine perakende satış yapmaktadır. İnternet mağazamız (beyyoglu.com) dahil toplamda 6 mağazamız bulunmaktadır. Şubelerimiz; Bağdat caddesi, Şaşkınbakkal, Nişantaşı, Ankara ve İzmir Alsancak'ta bulunmaktadır. Üretim bölümümüz Merkez Ofisimiz ile birlikte Kağıthane semtindedir. İş programı, iş yeri prosedürleri ve şartnamelerine uygun üretim yapmak ve zamanında teslim etmek, Günlük ve haftalık üretim raporları düzenlemek, Raporları kontrol etmek ve üst birimlere sunmak, Üretim planına uygun olarak üretim işlemlerinin belirlenen maliyet ve kalite hedeflerini sağlayacak şekilde yürütülmesini sağlamak, Yeni atölyeler bulmak, Kesimhane şefiyle sürekli iletişim halinde olup kesim programını aktif takip etmek, Müşteri taleplerini üretim koşulları açısından gözden geçirmek, Sektörde gerçekleşen teknolojik gelişmeleri izlemek ve uygulanan üretim tekniklerini ve araçlarını incelemek, Üretimde optimum personel sayısının belirlenmesini sağlamak, Aylık personel puantajını tutmak, Üretim sonrası gelen siparişlerin doğruluğunu kontrol etmek ve sevk tarihini belirlemek, Üretimdeki alet ve makinelerin kontrolünün yapılmasını sağlamak, Üretim sürecinin doğru zamanda başlamasını ve bitmesini sağlamak, Ekipmanın periyodik olarak bakım ve onarımlarının yapılmasını takip etmek, Arıza ile ilgili istatistiki veri toplamak, rapor vermek, Siparişlerin üretim planları ile uyumlu olup olmadığını incelemek, Firma içi eğitim programlarının üretim departmanına uygulanmasını sağlamak, Departman personellerinin seçimini yapmak ve eğitmek, Kesimhanemiz, Modelistimiz, Model Makinecimiz, Kesimhane Şefimiz, Kesim Yardımcımız, Fason Takipçimiz, Üretim Asistanımız dan oluşan 10-15 kişilik bir ekibi yönetmek.
  Aranan Niteliklerİstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Konfeksiyon ve Hazır giyim sektöründe en az 7-10 yıl deneyimli, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Lider ruhu olan, Düzenli, disiplinli ve çalışkan, Daha önce benzer bir yönetimde çalışmış ve yönetmiş, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Üretim Şefi, Üretim Koordinatörü, Üretim Müdür Yard. , Üretim Müdür Yardımcısı, Üretim Müdür Yrd, Üretim Müdürü, Üretim Planlama Direktörü, Üretim Planlama Müdürü, Üretim Geliştirme Sorumlusu, Üretim Hat Lideri

 • İş AçıklamasıMobilya sektörüne dönük çeşitli rayların üretimini yapan fabrikamızda; Üretim ve Mühendislik departmanının planlı çalışmasını sağlayacak, ekibi yönetecek, fire kayıplarını azaltacak. Ayıpsız üretimin gerçekleşmesini sağlayacak ve Kaliteli ürün üretmenin insan odaklı ve insana bağlı değil, sistem odaklı olacak şekilde yürümesi için, sistem kurulmasına yardımcı olacak ! İmalatı takip edecek ve kaliteli ürün üretmek için ara kontroller yapacak / yaptıracak, üretime hakim olacak takım arkadaşı arıyoruz.
  Aranan NiteliklerÖn lisans, Teknik lise, Endüstri meslek lisesi, Lise mezunu. Tercihen, Otomotiv, Beyaz Eşya veya benzer Metal sektörlerde çalışmış, Erkek adaylar için Askerliğini yapmış, Tercihen ingilizce bilen, Organizasyon ve planlama yapma ve ekip yönetme yeteneği olan, Vardiyalı çalışabilecek, Üretim departmanını organize edecek planlayacak ve ekibi yönetecek, Avcılardaki fabrikamıza kolayca ulaşabilecek lokasyonda ikamet eden.

  Sektör: İmalat, Mobilya/Dekorasyon, Metal Sanayi

  Pozisyon: Üretim Şefi, Üretim İşçisi, Üretim Sorumlusu, Kanban Elemanı, Üretim Destek Elemanı, Üretim Formeni, Üretim Geliştirme Sorumlusu, Üretim Hat Lideri, Üretim Hat Şefi, Üretim Hazırlık Elemanı

İş Habercisi - Üretim Hat Lideri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?