Üretim Kontrol Teknisyeni İş İlanları

Hepsini Temizle
Üretim Kontrol Teknisyeni
 • Kalite Kontrol Elemanı

  İz Baskıİstanbul Anadolu, Kocaeli 5 Ağustos 2022
  İş Açıklaması1987 yılında İstanbul’da kurulan İz Baskı A.Ş. 30 yılı aşan tecrübesiyle silikon ve mastik yapıştırıcıları için plastik kartuş üretmektedir. Yüksek teknoloji ile plastik enjeksiyon ve yüksek kalitede ofset baskı tekniği ile Türkiye ve Orta Doğu pazarının lider firması olan İz Baskı A.Ş, Slovenya’da bulunan ikinci üretim tesisi ile birlikte Avrupa’nın önde gelen firmalarından biridir. İz Baskı A.Ş. büyüyen ekibimize Kalite Kontrol Elemanı olarak destek verecek ekip arkadaşları aramaktayız.
  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun (En Az Önlisans mezunu), Plastik Enjeksiyon üretimi kalite kontrol proseslerinde 1-2 yıl deneyimli, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, insanlarla kolay ve doğru ilişki kurabilen, sorunlar karşısında hızlı ve esnek çözümler üretebilen, analitik düşünebilen, Ekip Çalışmasına ve dinamik çalışma ortamlarına yatkın olmalı, MS Office programını iyi derece kullanabilen, Tercihen yabancı dil (İngilizce), Askerlik Görevini tamamlamış, Ölçme cihazları ve ilgili ekipmanları kullanabilen, Üretim / İmalat sektöründe kendini geliştirmek isteyen, Vardiya sisteminde çalışabilecek.

  Sektör: İmalat, Plastik

  Pozisyon: Kalite Kontrol Elemanı, Kalite Kontrol Görevlisi, Üretim Kontrol Mühendisi, Üretim Kontrol Teknisyeni, Giriş Kalite Kontrol Elemanı, Giriş Kalite Kontrol Sorumlusu, Giriş Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı, Kalite Güvence Analisti, Kalite Kontrol Analisti, Üretim Kalite Kontrol Mühendisi

İş Habercisi - Üretim Kontrol Teknisyeni İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?