Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Teknik Ressam

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

PROJECTURE MİMARLIK MÜHENDİSLİK - Teknik Ressam

İş Açıklaması

Mimarlık ve Mühendislik Proje firmamıza, mekanik projelendirme alanında görev alacak, Home-Office sisteminde çalışacak, aşağıda belirtilen iş tanımına uygun Teknik Ressamlar aramaktayız. İş Tanımı Mekanik tesisat projelerinin çizilmesi, kesit ve detayların hazırlanması, Revizyonların takibi, raporlama ve sunum ve arşivleme, Diğer disiplinlere ait proje çakıştırmaları vasıtasıyla birimler arası sürekli koordinasyonun sağlanması.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Meslek Yüksek Okullarının Makine, İklimlendirme-Soğutma ve/ veya Mekanik Tesisat Öğretmenliği bölümlerinden mezun veya ilgili programlarda tecrübeli, Autocad ve Microsoft-Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Tercihen Revit veya Microstation konusunda bilgili, Mekanik malzeme ve ekipmanları hakkında bilgi sahibi, Teknik resim kurallarına hakim, Alanında deneyimli ve öğrenmeye açık, Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan, Disiplinli, takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.
İlan Tarihi:
06-02-2023
İstihdam Türü:
Yarı Zamanlı, Dönemsel, Tam Zamanlı, Home Office
Pozisyon:
Teknik Ressam, 3D Tasarım Sorumlusu, 3D Uzmanı, İnşaat Teknik Ressamı, Elektrik Teknik Ressamı, Makine Teknik Ressamı, Mekanik Tesisat Teknik Ressamı, Proje Teknikeri, Proje Teknisyeni
Eğitim Seviyesi:
Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
PROJECTURE MİMARLIK MÜHENDİSLİK İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim