Merkez Ofis Depo Elemanı / Alshaya Group

Bu ilan artık aktif değil.

Shaya Mağazacılık - Merkez Ofis Depo Elemanı / Alshaya Group

İş Açıklaması

Kuveyt merkezli Alshaya Grubu 2002 yılında, Türkiye’deki operasyonuna başlamıştır.

Bugün, Giyim, Güzellik-Bakım ve Gıda perakendeciliği alanlarında Türkiye'de temsil ettiği uluslararası markaların mağazacılık operasyonlarını yürütmektedir. Bath and Body Works, Pinkberry, Shake Shack, Starbucks, The Body Shop ve Victoria's Secret Türkiye’de Alshaya Group tarafından temsil edilen markalardır.

Yaygınlaşan mağaza operasyonlarıyla mevcut marka portföyünü tüketiciyle buluşturmaya devam ederken, büyüyen marka portföyüyle de yeni markaların lansmanlarını hedeflemektedir.

En iyi uluslararası markaları kazançlı işbirlikleri ile yöneten, dünyanın önde gelen bir perakende şirketi olma" vizyonu ile faaliyet gösteren, ‘’Büyük Düşünmenin", "Küçükmüş gibi Davranmanın" ve "Kendin Olmanın" ödüllendirildiği bir çalışma anlayışını benimseyen Alshaya Group; Tedarik Zinciri & Satın Alma Departmanı'na “Depo Ekip Üyesi” pozisyonunda ekip arkadaşı arıyor.

İş Tanımı

 • Gıda depomuzdan mağazalara sevk edilen ürünlerin; DHL ile mağazalar arasındaki teslim tesellüm mutabakatlarının, araç başında yapılması yerine, mağazalara sevki öncesi depo alanı içersinde, görevlendirilecek Alshaya personellerince gerekli kontrollerinin yapılıp, teslim alınmasını takip mühürlü şekilde mağazalara sevk edilmesi ile bu operasyonun performans ve raporlamalarının yapılmasını kapsamaktadır.
 • Alshaya’nın stok ve sevk yönetim prosedürleri çerçevesinde; DHL tarafından hazırlanan mağaza siparişlerini kontrol etmek, teslim almak,
 • Siparişlerin mağaza stoğuna güncellenmesinden önce, tespit edilen kusurlara müdahale edip, düzeltici aksiyonların alınmasını sağlamak,
 • Teslim alınan ürünlerin DHL araçlarına yüklenmesini takip etmek ve raporları güncellemek,
 • Stok kontrol konusunda sürekli iyileştirme uygulamalarında Tedarik Zinciri ve Lojistik ekibine destek vermek,
 • Yıllık depo sayımlarına katılmak.
İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Genel Nitelikler

 • En az önlisans mezunu,
 • Tercihen benzer sektörlerde 1-2 yıl depo deneyimi olan,
 • MS Office uygulamalarını kullanabilen
 • Lojistik alanında hedefleri olan, kendini geliştirmek isteyen,
 • Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
 • Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya Anadolu yakası metrobüs hattı üzerine kendi ulaşımını sağlayabilecek sonrasında servis ağına dahil olabilecek.
veya
İlanı Şikayet Et
İlan Tarihi
22-05-2024
İstihdam Türü
Mavi Yaka, Tam Zamanlı
Eleman Sayısı
1
Pozisyon
Depo Elemanı, Depo Görevlisi, Depo Memuru, Depo Uzman Yardımcısı, Depo Uzmanı, Depo Operatörü, Hammadde Depo Elemanı, Depo İşçisi
Eğitim Seviyesi
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı
Shaya Mağazacılık İş İlanları
Benzer İlan Aramaları Shaya Mağazacılık, Merkez Ofis Depo Elemanı / Alshaya Group arıyor. İlana başvuru yapabilmeniz için secretcv.com'a kayıtlı CV'nizin olması gerekmektedir. CV'niz yoksa CV Oluştur linkinden oluşturabilirsiniz. Secretcv.com'a iş arayan girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna tıklayarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu ilana benzer ilanları görmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.
Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver