Satış Danışmanı (Bomonti Mağaza)

İş Açıklaması

Bu ilan artık aktif değil.

Supplementler.com - Satış Danışmanı (Bomonti Mağaza)

İş Açıklaması

Şirketler grubumuz;

2012 yılında kurulan İstanbul merkezli Dikey Vitamin A.Ş., Türkiye'nin en hızlı büyüyen spor ve sağlıklı yaşam şirketidir. Dikey Vitamin A.Ş., bünyesinde üç e-ticaret sitesini barındırır. Spor takviyeleri sunan Supplementler.com; vitamin ve mineral takviyeleri ile sağlıklı atıştırmalıklar sunan Vitaminler.com ve spor severleri spor ekipmanları ve tekstil ürünleriyle buluşturan Fitmoda.com aracılığıyla kendi markaları dışında, sektördeki diğer markaların ürünlerinin de satışını gerçekleştirir. Türkiye genelinde yerleşik bir mağaza ve otomat ağına sahip olan Dikey Vitamin A.Ş. online sağlık portalı Fithub.com.tr'yi de bünyesinde barındırır. Yeni nesil esnek spor salonu abonelik sistemi Sporcard da Dikey Vitamin A.Ş.’nin çatısı altındadır Bununla birlikte aromaterapi ve doğal kozmetik alanında sektör öncüsü olmaya aday markamız Nab da faaliyetlerini Dikey Vitamin çatısı altında hem online hem de mağaza kanalı aracılığıyla sürdürmektedir. Dikey Vitamin A.Ş. 2021 yılında sektördeki varlığını daha da ileriye taşımak için beslenme sektöründe dünya lideri olan Nestlé Health Science'dan yatırım almıştır. Dikey Vitamin, 400'den fazla çalışanı ile büyük bir ailedir. Mutlu çalışanların mutlu müşteriler anlamına geldiğine inanan şirket, insana yatırımı öncelik olarak görür. Şirket içinde olumlu, işbirlikçi ve sosyal bir ortamı teşvik eder. Kurum olarak ekip çalışması ile sonuç almaya ve görevleri sorumluluk bilinci ile gerçekleştirmeye odaklanır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

İşin Tanımı;

Dikey Vitamin şirketler grubumuz içerisinde yer alan Nab Doğal Kozmetik ve Aromaterapi şirketimiz Bomonti mağazamızda aşağıdaki görev tanımı çercevesinde ekibimize katılacak çalışma arkadaşları arıyoruz;

  • Günlük operasyonel süreçleri yürütülmesi
  • Pozitif tavır ve tutum ile ziyaretçilerimize hizmet verilmesi
  • Müşterilerin ürünler hakkında en iyi şekilde yönlendirilmesi (işe başlayan adaylara minimum 3 haftalık ürün bilgisi ve satış eğitimi verilecektir)

Ziyaretçilerimizin bizi tercih etmesindeki en büyük etken, mükemmel mağaza standartlarında mükemmel servis kalitesi sunmamızdır. Bu değeri yaşatacak senin gibi yeni yüzleri aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.


Beklenen Nitelikler;

  • En az lise mezunu,
  • Tercihen mağazacılık sektöründe tecrübesi olan,
  • MS Office (Word, Excel) programlarını kullanabilen,
  • İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli,
  • Öğrenmeye ve gelişime açık olan,
  • Müşteri memnuniyetine önem veren
  • Tercihen Aromaterapi alanına ilgili
İlan Tarihi
23-05-2023
İstihdam Türü
Yarı Zamanlı, Yeni Mezun, Tam Zamanlı
Eleman Sayısı
1
Pozisyon
Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Perakende Satış Danışmanı, Satış Danışmanı, Satış Elemanı, Ürün Danışmanı
Eğitim Seviyesi
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı
Supplementler.com İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim