İlan Detay

Fasdat Gıda Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Yönetici Asistanı ( İzmir Lojistik Merkezi )

İş Açıklaması

 1. Telefon, posta, kargo trafiğini yönetmek, takip ve kontrol etmek.,
 2. İlgili yazışmaları yapmak ve takip etmek.
 3. Rapor ve sunumların hazırlanması,
 4. Misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi,
 5. Ofis düzenini sağlamak.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Burger King® restoranları ile birlikte toplamda 1200 noktayı aşan Sbarro®, Popeyes®, Arby's® ve Usta Dönerci®, Usta Pideci®, Döner Stop® markalarına Tedarik Zinciri Yönetimi hizmeti veren "Fasdat Gıda Dağıtım San. Ve Tic. A.Ş.'nin" İzmir Lojistik Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere;

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,
 • Planlama, organizasyon, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,
 • Diksiyonu düzgün, prezantabl,
 • Zaman yönetimini sağlayabilen ve proaktif davranabilen,
 • İyi derecede MS Office bilgisine sahip,
 • Işıkkent/Bornova'ya ulaşım sorunu olmayan. (Bu pozisyonda görev alacak arkadaşımız İzmir Lojistik Merkezinde çalışacaktır.)

“YÖNETİCİ ASİSTANI” aramaktayız.

Secretcv.com üzerinden elektronik olarak ileteceğiniz kişisel bilgileriniz, Ata Grubu* ve TFI TAB Grubu** bünyesinde oluşacak mevcut ve gelecek işe alım ihtiyaçları doğrultusunda istihdam olanaklarının değerlendirilmesi amacıyla 7 Nisan 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında veri sorumlusu olarak tarafımızca işlenecek ve veri tabanımızda gizlilik içerisinde saklanacaktır. Ayrıca kişisel verilerinizi tüm Ata Grubu veya TFI TAB Grubu yurtiçi/yurtdışı şirketleri, iştirakleri, grup şirketleri, iş ortakları, tedarikçiler, adli/idari merciler, yetkili özel hukuk tüzel kişilikleri ile paylaşılabilecektir. Veri sahibi olarak ilgili kişi haklarınız, ilgili Kanun’un 11. maddesinde belirtilmiştir. Bu işe başvurarak, özgeçmişinizin veri tabanımızda yer almasını kabul etmiş olduğunuzu ve referans olarak belirttiğiniz kişiler ile referans kontrolü yapılması amacıyla iletişime geçilebileceğini, ilgili kişilere ilişkin kişisel verilerin tüm Ata Grubu ve TFI TAB Grubu yurtiçi/yurtdışı şirketleri, iştirakleri, grup şirketleri ile paylaşılabilmesine yönelik gerekli bilgilendirmenin yapıldığını/izinlerin alındığını taahhüt etmiş olduğunuzu bildirmek isteriz.