Alp Kauçuk Sanayi Ticaret A.Ş.

İmalat  

Alp Kauçuk Sanayi Ticaret A.Ş. hakkında:

Firmamız, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlamayı ve evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi amaçlar.

Bu amaç doğrultusunda kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, dürüst, motive olmuş çalışanlarla ulaşacağına inanan şirketimiz, mevcut kaliteli insan kaynağını geliştirerek yeni bireylerin bünyemize katılmasını hedeflemektedir.

Uygulamalarımız

Seçme ve İşe alım

Firmamızın eleman seçme-yerleştirme süresinde yetkinlik bazlı mülakat istemi uygulanarak kişilerin bilgi ve becerileri doğrultusunda değerlendirme işlemleri gerçekleştirilir.

İhtiyaç duyulan pozisyonlara uygun adaylara ulaşabilmek için veya nitelikli kişilerin firmamıza başvurusunu sağlayabilmek için Kalite Yönetimi ve İnsan Kaynakları departmanı tarafından ilgili duyurular gerçekleştirilir.

Firmamız açık pozisyon ihtiyacını karşılayabilmek için duyurularını;

  • Sitemiz içersinde yer alan “Açık pozisyon ilan sayfası"
  • Resmi ve/veya özel iş bulma faaliyetlerini gerçekleştiren kurum veya kuruluşlar
  • Yazılı medya kanalıyla sağlar.

Çalışan Seçme ve Yerleştirmedeki ana ilke hiç bir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere sahip adaylara eşit fırsat vermek ve ilerleme olanağı sağlamaktır.

Oryantasyon-Eğitim ve Geliştirme Programları

Eğitim ve geliştirme programlarımız, çalışanlarımızı verimli kılmak ve şirketimizi geliştirmek üzere hazırlanmaktadır.

Özel planlanan eğitimler, çalışanın firmamıza hızlı ve kolay uyumunu sağlayan "Oryantasyon Programı" ile başlar ve kişinin yetkinliklerinin performansını geliştirici faaliyetlerle desteklenerek çalışana rehberlik eder.

Alp Kauçuk Sanayi Ticaret A.Ş. İş İlanları

Alp Kauçuk Sanayi Ticaret A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!