Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Anadolu Teleferik A.Ş.

Firma Detay

Anadolu Teleferik A.Ş. Hakkında

Anadolu Teleferik Ticaret ve Sanayi A.Ş. halatlı taşımacılık ve çelik konstrüksiyon sektörünün Dünya Standartlarını yakalamış Türkiye’nin sayılı firmalarındandır.

Müşterilerinin istekleri ve düşüncelerini gerçekleştirdiği üretim ile birleştiren firmamız, ürün portföyünde modern dizaynların verdiği esnek üretim bandı ile tamamen kendi üretim tesislerinde gerçekleştirdiği Dünya standartlarına uygun Teleferik Sistemlerini bulundurmaktadır.

Firmamız; bu sektörde uzun yıllardır bulunan iş tecrübesi, profesyonel yönetim anlayışı ve bilgi birikimi ile 2015 yılında kurulmuş, uzmanlaşmış kadrosu ve branşlarında eğitimli personelleri ile hızla büyüyerek kurumsallaşmış, gösterdiği performans, elde etmiş olduğu güven ve saygınlık ile Türkiye’nin lider firması olma gururunu ve sorumluluğunu yaşamaktadır.

Müşterilerinin istek ve düşüncelerine yapmış olduğu üretim ile destek veren firmamız Teleferik Tesisleri Üretiminin yanında, Yedek Parça imalatı ve Satışı, Bakım Onarım ve Servis Hizmetleri, AR-GE Çalışmaları ile de müşterilerine hizmet vermektedir.

Firma Bilgileri

Çalışan Sayısı 45 Mavi Yaka 15 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00:00 - 18:00:00 Cumartesi: 08:00:00 - 13:00:00 Pazar: 00:00:00 - 00:00:00
Sosyal ve Yan Haklar Servis Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Yemekhane Bayram Yardımı

Anadolu Teleferik A.Ş. İş İlanları

Anadolu Teleferik A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim