ARC

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.aliravci.com

ARC hakkında:

Her zaman bir adım önde....

Alıravcı Tekstil ve Oyuncak Şirketi 2001 yılında 35 yıllık ticari deneyim ile Hüseyin Alıravcı, Hasan Alıravcı ve Ufuk Alıravcı tarafından kurulmuştur.

Hızla büyüyen şirketimiz, daha sonra ARC Tekstil ve ARC İnşaat şirketlerini bünyesine katarak ‘Alıravcı Şirketler Grubu’ olarak sektörde faaliyet göstermeye devam etmiştir. Kısa sürede gerçekleşen atılımlar ve hızla gelen başarılar sonucu tekstil sektöründe Akdeniz, Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerinde sektörün en büyük ve en önemli oyuncusu haline gelmiştir.

Alıravcı Grubu, Nike, Puma, Loft, Tommy Hilfiger, Hummel, United Colors of Benetton, Levi’s, Jack&Jones, Lumberjack, Sneaker Live, North Face, Columbia gibi birçok uluslararası markayı bünyesinde bulundurmaktadır..

Bünyesindeki uluslararası markaların dışında Karma markalarını ARC Trend (2000 m2 ve üstü) mağazalarımızda buluşturan şirketimiz bu bağlamda büyük ticari iş tecrübesine sahiptir. Alıravcı şirketler grubu her yıl sahip olduğu büyüme oranlarıyla sektörün çok üzerinde bir performans göstermektedir. Bunun sonucunda şuan günümüzde 900 ‘den fazla çalışana iş sahası yaratmanın gururunu yaşamaktadır. Alıravcı şirketler grubunun başarısının arkasında çalışanların kişisel gelişimine verdiği destek ve bireysel mutluluklarını ön planda tutması yer almaktadır.

Öncelikli Adana ili en çok vergi veren sıralamasında 51. sırada yer alan şirketimiz, 52.000 m² satış alanına sahip Akdeniz, Ege, İç Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgesinde; Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, İzmir, Ankara, Kayseri, Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya ve Şanlıurfaillerinde faaliyet göstermekte olup mevcut il ve mağaza sayılarını artırarak daha çok çalışana istihdam yaratmak ve daha fazla sayıda tüketiciye ulaşmayı hedeflemektedir.

Kurumsal Bilgiler: ALIRAVCI TEKSTİL OYUNC. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
Sicil No: 35365
Ticaret Ünvanı: ALIRAVCI TEKSTİL OYUNCAK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Şirketin Merkezi: Yüzüncü Yıl Mah. Dr. Sadık Ahmet Blv. Şenbayrak Plaza No:25/1-C E-Blok Altı ÇUKUROVA/ADANA
Taahhüt Edilen Sermaye: 3.160.000,00 TL
Ödenen Sermaye: 3.160.000,00 TL
Yönetim Kurulu Başkanı: HÜSEYİN ALIRAVCI
Yönetim Kurulu Üyesi: HASAN ALIRAVCI
Yönetim Kurulu Üyesi: UFUK ALIRAVCI

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

ARC İş İlanları

ARC firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!