Artıbel Sistem Belgelendirme ve Eğitim Ltd. Şti.

Belgelendirme/Marka/Patent  

www.artibel.com.tr

Artıbel Sistem Belgelendirme ve Eğitim Ltd. Şti. hakkında:

Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına göre kurulmuş olup TC Mevzuatına göre ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 22000 Gıda Güvenliği, IS0 13485 gibi yönetim sistemleri standartları konusunda eğitim, belgelendirme, gözetim denetimleri vb. faaliyetler göstermekte ve bu konuda tam uygunluğu bulunan bir eğitim ve belgelendirme kuruluşudur. Artıbel'de ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 22000 Gıda Güvenliği, ISO 13485 ve benzeri yönetim sistemlerinin tetkiki, belgelendirilmesi ve eğitim faaliyetleri yapılmaktadır.

Artıbel'in temel kuruluş felsefesi uluslararası tanınabilir ve ISO 9001, ISO 14001,ISO 22000 standartlarında belgelendirme ve eğitim hizmetlerinin Türkiye orijinli olarak yaparak bu konuda hem ülkemiz alt yapısının güçlendirilmesi, hem de uluslar arası pazarda ülkemize gelir elde edilmesidir. Belgelendirme Sistemleri ve Eğitim faaliyetlerinin ülke kalkınmasında önemine yürekten inanmış olan kurumumuz personeli tüm faaliyetlerini ulusal ve uluslararası yasa, yönetmelik ve standartlara uygun olarak gerçekleştirir. Bu uygunluğu etkin şekilde sağlamak amacı ile özgün bir yönetim sistemi hazırlamış, standartlara göre dokümanlarını hazırlamış, dokümante etmiş ve uygulamaktadır.

Şirketimiz ulusal ve uluslararası standartlara uygun; tarafsızlık, gizlilik, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışı ile firmalara katma değer sağlamayı temel amaç edinmiştir.

Artıbel Sistem Belgelendirme ve Eğitim Ltd. Şti. İş İlanları

Artıbel Sistem Belgelendirme ve Eğitim Ltd. Şti. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!