Dadaş Metal

Demir-Çelik  

www.dadasmetal.com.tr

Dadaş Metal hakkında:

Ticaret hayatına 1982 YILINDA Dadaş demir Doğrama ile başlayan Ali Tutar metal doğrama sektörüne uzun yıllar hizmet vermiş ve önemli projelere imza atmıştır.

2000 yılından sonra,yılların kazandırdığı tecrübe ve birikim ile hedeflerini büyüten ve vizyonunu genişleten DADAŞ DOĞRAMA, daha etkili ve verimli hizmet amacı güderek kurumsallaşmayı hedeflemiştir. Bu amaçla sağlam temeller üzerine köklü bir firma kurmak adına ilk ciddi adımlar atılmış ve 2001 yılında bugünkü adını alan “DADAŞ METAL OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ çelik konstrüksiyon ile oluşturulan çelik çatı, bina, asma kat, merdiven gibi yapıları oluşturmasının yanı sıra bu yapılanmaların alçıpanlarını,dekorlarını da yaparak geniş bir yelpazede hizmet vermeye başlamıştır.

DADAŞ METAL, deneyimli uzman kadrosuyla, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlamak amacıyla, ince işçilik kalitesi ile aranılan yapılar ve oluşumlar meydana getirip, iş ahlakı, dürüstlük, güven gibi değerleri ön plana çıkartarak sektöre güçlü bir kazanım sağlamıştır.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:00-17:00
    • Cumartesi Yok
    • Pazar: 00:00-00:00

Dadaş Metal İş İlanları