Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Daysil Silikon Sanayi A.Ş.

Firma Detay

Daysil Silikon Sanayi A.Ş.

Daysil Silikon Sanayi A.Ş.

www.daysil.com

Daysil Silikon Sanayi A.Ş. Hakkında

DAYSİL üstün teknoloji ve kalitenin ön planda tutulduğu günümüz koşullarında ileri teknoloji elastomeri olarak bilinen silikon ürünlerin üretimi için kurulmuş ve tüm ekipman yatırımlarını bu doğrultuda gerçekleştirmiştir.
 

DAYSİL, silikon kauçuk malzemeden kaliteli ve teknik ürünler yaratmak konusundaki bilgi birikimini ve tecrübesini müşteri ihtiyaçları ile birleştirerek, müşterilerine istekleri doğrultusunda yenilikçi ürün çözümleri sunmaktadır.

Endüstriyel anlamda yüksek sıcaklık, yüksek elektriksel yalıtkanlık, antibakteriyel özellik, yüksek mekaniksel dayanım gibi çeşitli ihtiyaçlarda müşteri şartnameleri doğrultusunda araştırmalarımız ve tecrübelerimiz ile geliştirdiğimiz kendi formülasyonlarımız ile hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Ürünlerimiz Avrupada’ki gelişmiş ülkelerde bulunan O.E.M. firmalarınca kalite standartlarına uygun bulunup kullanılıyor olması, DAYSİL çalışanları olarak bizleri hep daha ilerisi için teşvik etmektedir.

Kaliteden ödün vermeden daima müşteri ihtiyaçları doğrultusunda zamanında teslimat, rekabetçi fiyat ve satış sonrası destek firma profilimizi oluşturmaktadır.   

Daysil Silikon Sanayi A.Ş. İş İlanları

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim