ELİZİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET

Kariyer & Eleman İş İlanları
ELİZİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET
ELİZİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET www.elizi.com.tr
Firmayı Şikayet Et
ELİZİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET İş İlanı Ara

ELİZİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET İş İlanları

ELİZİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

ELİZİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET Hakkında

Elizi Trabzon Hasırı Hakkında

 

ELİZİ, Trabzon Hasır bilezik üretimine 1999 yılında başlamıştır. Fatih YILMAZ tarafından kurulan Elizi Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Trabzon hasır imalatı ve satışında bugün Trabzon’da merkez üretim atölyesi, satış ofisi, İstanbul satış ofisi ve Türkiye’nin bir çok ilindeki satış noktaları ile 20. yılına girmiş bulunmaktadır. Kuyumculuk sektöründe sadece Elizi Kuyumculuk tarafından uygulanan ürün kimliği uygulamasını başlatmıştır. Yenilikçi ürün ve tasarımları ile üretim ve satış kapasitesini her geçen gün arttırır iken hem kurumsal gelişimini sürdürmüş hem de bölgedeki bu el sanatının sektörel gelişiminde öncü olmuştur. Elizi Kuyumculuk, Trabzon hasır sanatının bir meslek haline gelebilmesi için bir ilke imza atarak Trabzon’un ilk sosyal haklara sahip örücülük uygulamasını başlatmıştır.

Trabzon hasır bilezik üretiminde müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan Elizi Kuyumculuk örgü kalitesini yükseltmek amaçlı kalite kursları, ürettiği klasik ve modern tasarımları inovasyon ve teknik buluşları gibi konularda yaptığı AR-GE, tasarım ve eğitim faaliyetleri sürekli gelişimi devam ettirmektedir. E-ticaretin çok faal kullanıldığı bu dönemde mücevher severlerin rahatlıkla güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceği web sitesi ile hizmet vermektedir.

 

Misyonumuz

 

Dünya’da sadece Trabzon’da üretimini yaptığımız her üründe farklı bir hayat hikayesi olan Trabzon hasırı'nın gelecek nesillere bir meslek olarak aktarmak ve dünya çapında bir marka haline getirmektir.

 

 

Vizyonumuz

 

Elizi Kuyumculuk, kadrosundaki uzman ve deneyimli örücü personeller, tasarım ekibi ile oluşturduğu klasik ve modern koleksiyonlarla mücevher sevenlerin birinci tercihi ve Dünya’daki en ünlü mücevher markaları arasında yerini alabilmek için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

 

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:30 - 18:00 Cumartesi: 08:30 - 15:30 Pazar: Yok

ELİZİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET İş Başvurusu

ELİZİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

ELİZİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de ELİZİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel ELİZİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

ELİZİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim