Erdem Ofset

Matbaacılık/Baskı  

www.erdemofset.com.tr/

Erdem Ofset hakkında:

1969 yılından beri aldığı referanslar ile müşteri memnuniyeti yolunda emin adımlarla ilerleyen Erdem Ofset, her geçen gün kaliteli hizmet anlayışını pekiştirerek, sektördeki hizmetlerini sürdürülebilir kılma amacındadır.

Erdem Ofset, en düşük gramajlı kutulardan en yüksek gramajlı kutulara kadar; büyük, küçük ve orta ölçekli firmalar ayırt edilmeksizin işini aynı titizlikle yapmakta ve müşterilerinin karşılaştığı sorunları büyük bir özenle çözüme kavuşturmaktadır. Son trendler ile ürünlerinde kalite ve güven anlayışını sürdüren firmamız en düşük ebattan en yüksek ebattaki tüm kesim, baskı işlemlerini 30 çeşit makine parkuru ile gerçekleştirmekte ve aradığınız hizmeti size en kaliteli hali ile sunmaktadır.

Sadece çalışanları ile değil paylaşılan ortamı ile de bir aile şirketi olan Erdem Ofset'in kurucusu olan Ahmet Balta, büyük bir emekle kurduğu şirketini oğulları Erdem ve Erdal Balta'ya devretmiştir. Bu erdemli anlayış çerçevesinde, sahip olunan bu çalışma ortamı, Erdem Ofset müşterilerinin de bu değeri hissetmesi ve bu özeni yaşaması amacıyla hizmet verecektir.

Erdem Ofset İş İlanları

Erdem Ofset firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!