ERKAN YAVUZ MOBİLYA

Mobilya/Dekorasyon  

erkanyavuzmobilya.com/

ERKAN YAVUZ MOBİLYA hakkında:

Erkan YAVUZ,1988 den bu yana sektörde çalışıp 2014 yılında kendisi gibi sektörde tecrübeli olan kardeşleri İrfan YAVUZ ve Fatih YAVUZ ile birlikte ERKAN YAVUZ AHŞAP MOBİLYA SAN TİC.LTD ŞTİ kurmuş olup ,Pendik ve Ümraniye tesislerinde tecrübeli ve dinamik kadrosuyla yüksek kaliteli ve teknolojili iç mekan mobilya ve kapı üretimini toplam 4000 m2 alanda ve 60 personeliyle gerçekleştirmektedir.

Müşteri odaklı çalışma,ERKAN YAVUZ AHŞAP MOBİLYA ailesinin en önemli ilkesidir.Toplam 60 kişiden oluşan şirketimiz,müşterilerin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılamayı,sonrasın da isebeklentilerini yenilikçi bir yaklaşım içinde karşılamayı amaçlar.

Eğitimli,deneyimli,karşılıklı etkileşim ve başarı odaklı çalışmayı benimsemiş kişilerden oluşan kadromuz,her geçen gün büyüyerek müşterilerin beklentilerini daha hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

ERKAN YAVUZ AHŞAP MOBİLYA,değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından izlemekte,müşterilerine kişiye özel çözümler sunmaktadır.

Dolap kapaklarında masif,lake,akrilik ve mebran malzemeler kullanılmaktadır.Mutfak tezgahlarında sert yüzeyli endüstriyel ürünler,alüminyum alınlı laminat ve granit çeşitlerini renk alternatifleriyle birlikte sunmaktadır

Modellerine göre adalı ,beyaz,L mutfak,klasik ,modern ve country tipi mutfaklar şeklinde gruplandırma yapılmaktadır

Modüller,mutfaktaki yıkama,pişirme,hazırlık,depolama ve yemek yeme ana işlevlerine en etkin hizmet verecek şekilde,yer dolap,üst dolap,boy dolap,yarım boy dolaplar ve bunların içindeki mekanizma ve sistemlerinden oluşmaktadır.

Kapılarda modern,elite,trend,classic,özel kapı modelerini müşteri istekleri doğrultusunda sunmaktadır.

Ürün modellerimizi ve üretim teknolojimizi yerinde incelemeniz ve projeleriniz bazında detay çalışmalar için sizleri şirketimiz de görmekten büyük mutluluk duyacağız

ADRES: ESENLER MAHALLESİ AZİZOĞLU CAD. SUDE SOKAK NO:3/1 ÜST KAYNARCA /İSTANBUL
TEL: 0216 657 07 61
FAX: 0216 657 07 60

EMAİL:[email protected]

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:30-18:30
  • Cumartesi: 08:30-13:00
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Servis
  •  Yemekhane

ERKAN YAVUZ MOBİLYA İş İlanları

ERKAN YAVUZ MOBİLYA firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!