FREDERIC PATRIC

FREDERIC PATRIC
FREDERIC PATRIC www.fredericpatric.com
Firmayı Şikayet Et
FREDERIC PATRIC İş İlanı Ara

FREDERIC PATRIC İş İlanları

FREDERIC PATRIC firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

FREDERIC PATRIC Hakkında

Biz Kimiz?

Üretimde kalite, üründe yenilikçilik anlayışıyla 2019 yılında yola çıkan markamız Frederic Patric, parfümörlerimiz tarafından ustalıkla tasarlanmış eşsiz parfümleri, şık mağazalarında kullanıcılarına sunmaktadır.

Koku; etrafımızı yumuşacık bir kadife gibi çepeçevre saran varlığıyla, hissetmekten özel bir haz duyduğumuz en önemli hafızamızdır. Uçsuz bucaksız doğal seçenekler ile oluşturulan esansların eşsiz dünyası ve bu dünyanın gerçek kahramanları parfümörler... Ustalıkla tasarladıkları ve mükemmeli bulabilmek için defalarca deneyip oluşturdukları, koklamaya doyamadığımız parfümleri bizlere sunan insanlar... Sonuçta, iyi bir parfüm yaratmak için aylarını hatta yıllarını harcayan bu insanların, koku sanatının çıtasını hep yükseklerde tutmak ve yükseldiği noktadan daha yukarıya çıkarabilmek için daha iyiyi üretme çabası yadsınamaz bir gerçektir.

Frederic Patric’in, parfümör kurucusu ve bu tecrübenin; yıllarca en iyi kokuları üretmek için çabalayan sihirli ellerinin varlığı marka hikayemizin en önemli dinamiği.

Frederic Patric’li olmanın güzelliklerinde buluşmak dileğiyle …

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok

FREDERIC PATRIC İş Başvurusu

FREDERIC PATRIC, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

FREDERIC PATRIC firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de FREDERIC PATRIC ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel FREDERIC PATRIC iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

FREDERIC PATRIC iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver