Honda Türkiye A.Ş.

Otomotiv  

www.honda.com.tr

Honda Türkiye A.Ş. hakkında:

1992 yılından itibaren Türkiye’de faaliyet veren Honda, 1 Ocak 2003’ten başlayarak Honda Türkiye A.Ş. ünvanıyla hizmet vermeye devam edecek. Honda Türkiye kimliğiyle, dünyanın en ileri motor teknolojisi, dünyada ilklere imza atan beyin gücü ve kaliteli üretim teknikleri Türkiye’de yaşayacak…
Honda Türkiye Fabrikası…

21 Eylül 1996´da dönemin Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel huzurunda Gebze Şekerpınar´da temeli atılan Honda Türkiye Fabrikası´nın inşaatı 14 ay gibi kısa bir sürede tamamlandı ve deneme üretimine geçildi. Fabrikada 1997 sonundan itibaren Honda´nın Civic modelinin seri üretimine geçildi. Gebze Şekerpınar´da kurulan bu gelişmiş fabrika, Honda´nın Avrupa´daki ikinci büyük üretim tesisi olmayı başardı.

Merkezi ve Türkiye genelindeki 41 bayisiyle Honda otomobillerinin ithalat, pazarlama ve satış sonrası faaliyetlerini sürdüren Honda Türkiye A.Ş; Satış, Servis ve Yedek Parça ile oluşan 3 fonksiyonlu bayilik kavramı doğrultusunda kusursuz hizmet vermektedir.

Genel Müdürlük görevini Katsumi Sawai´nin yaptığı Honda Türkiye A.Ş. günümüzde üstün Honda teknolojisini ´koşulsuz müşteri memnuniyeti´ ilkesiyle tüketicilere sunmaya devam ediyor.

 

Honda Türkiye A.Ş. İş İlanları

Honda Türkiye A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!