İnkılâp Kitabevi

Yayıncılık  

www.inkilap.com

IK'nın YıldızıIK'nın Yıldızı

İnkılâp Kitabevi hakkında:

Cumhuriyet’in ilk yıllarından beri eğitim ve kültür dünyamıza katkılarıyla tanınan İnkılâp Kitabevi 90 yıllık geçmişi ve kataloğunda yer alan 2000’in üzerinde kitabıyla Türkiye’nin en köklü ve saygın yayınevlerinden biridir.

Yayınevimiz kitabı okurla buluşturmanın üretmek kadar değerli olduğu bilinciyle, yıllardır geleneksel olarak sürdürdüğü Sirkeci’deki mağazacılık deneyimini tüm yurda yaymak için 1999 yılından beri modern mağazacılıkta atılımlar yapmıştır. Bu anlamda; Ümraniye Carrefour, İzmir Çiğli Kipa, İzmir Forum Bornova Alışveriş Merkezi, İzmir Balçova Kipa, Bursa Carrefoursa, Beylikdüzü Migros, Ataşehir Migros, Levent Metrocity, Suadiye Bağdat Caddesi, Maltepe Carrefour, Acarkent Coliseum Alışveriş Merkezi , Ankara Mina Sera Alışveriş Merkezi ve son olarak da İstanbul Bahçelievler Metroport Alışveriş Merkezi mağazasının açılışıyla 14. şubesini okurlarıyla buluşturmuştur.

Gelecek günlerde, Türkiye’nin farklı noktalarında açmayı düşündüğümüz yeni mağazalarla çok daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:45-18:30
    • Cumartesi Yok
    • Pazar Yok

İnkılâp Kitabevi İş İlanları