Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

İnkılâp Kitabevi

Firma Detay

İnkılâp Kitabevi Hakkında

 

Cumhuriyet’in ilk yıllarından beri eğitim ve kültür dünyamıza katkılarıyla tanınan İnkılâp Kitabevi 90 yıllık geçmişi ve kataloğunda yer alan 2000’in üzerinde kitabıyla Türkiye’nin en köklü ve saygın yayınevlerinden biridir.   

Yayınevimiz kitabı okurla buluşturmanın üretmek kadar değerli olduğu bilinciyle, yıllardır geleneksel olarak sürdürdüğü Sirkeci’deki mağazacılık deneyimini tüm yurda yaymak için 1999 yılından beri modern mağazacılıkta atılımlar yapmıştır. Bu anlamda;  Ümraniye Carrefour, İzmir Çiğli Kipa, İzmir Forum Bornova Alışveriş Merkezi, İzmir Balçova Kipa, Bursa Carrefoursa, Beylikdüzü Migros, Ataşehir Migros, Levent Metrocity, Suadiye Bağdat Caddesi, Maltepe Carrefour, Acarkent Coliseum Alışveriş Merkezi , Ankara Mina Sera Alışveriş Merkezi ve son olarak da İstanbul Bahçelievler Metroport Alışveriş Merkezi mağazasının açılışıyla 14. şubesini okurlarıyla buluşturmuştur.

Gelecek günlerde, Türkiye’nin farklı noktalarında açmayı düşündüğümüz yeni mağazalarla çok daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Firma Bilgileri

Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:45:00 - 18:30:00 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş

İnkılâp Kitabevi İş İlanları

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim