İntermat Ambalaj

Firma Detay

İntermat Ambalaj Hakkında

İntermat, insan sağlığının öncelikli olarak gözetildiği gıda ve ilaç sektörlerine esnek ambalaj çözümleri sunan, Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden biridir.

İntermat gelişmiş üretim ve üretime yardımcı birimleri sayesinde müşterilerinin benzersiz ihtiyaçlarına yaratıcı çözümler sunarken, göz alıcı tasarımları gıda güvenliği ve yüksek kalite ile birleştirir.

Hijyenik ve hızlı üretimi, tam zamanında teslimatı, müşteriler ile yakın ilişkiler kurmayı benimseyen İntermat, teknolojik üstünlüğünü, tecrübesini ve dinamizmini kullanabileceği yeni marketleri hedeflemektedir.

Müşterilerimizin insan sağlığı ve gıda güvenirliliği konusundaki hassasiyetlerini paylaşan firmamız, müşterilerimizin ürünlerini tüketiciye ulaşana kadar korumayı amaçlamaktadır.

Intermat’ın stratejisi üç temel üzerine kurulmuştur: Gıda güvenirliliğine uygun hijyenik ürünler, hızlı ve zamanında teslimat, yakın müşteri ilişkileri. İyi eğitimli ve deneyimli insan gücünün yanısıra, düşük riskli ve güçlü finansal yapımız kapsamlı stratejimizi desteklemektedir.

 

İntermat Ambalaj İş İlanları

İntermat Ambalaj firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim