Kar Spor

Firmayı Şikayet Et
Kar Spor İş İlanı Ara

Kar Spor Hakkında

1984 yılında kurulmuş olan firmamız, ülkemizin spor sektörüne dinamik yapısı ile öncülük etmek amacında olup, bilgi ve birikimlerini sürekli yenileyip geliştirerek müşterilerine sunmaktadır. Ortaklarımızın kış sporlarına gönül vermiş milli sporcular olması işimizi profesyonelce yaparken amatör sporcu ruhumuzu da muhafaza edebilmemizin en büyük nedenidir. Doğaya saygılı ve spora gönül vermiş olan ekibimiz, her gün daha kaliteli hizmet verebilmek için sektöründeki tüm yenilik ve gelişmeleri günü gününe takip etmektedir. Bu sayede müşterilerimize verdiğimiz hizmetin içeriği ve kalitesi de sürekli artmaktadır. Alanında uzman profesyonel ve amatör sporculara olduğu kadar, gençlerimize de destek olan firmamız bu sayede spor ve doğa sevgisini yaymayı kendine amaç edinmiştir.

Samimi, dürüst ve güler yüzlü çalışanları ile hizmet verirken müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tutmaya özen gösteren firmamız yurtdışından ithal etmekte olduğu dünya markalarının yanı sıra ülkemizin ihtiyaçlarına uygun kendi tasarımlarını da uzak doğuda titizlikle ürettirmektedir. Firmamız ürettiği ve ithal ettiği tüm markaların Türkiye genelinde toptan satışını yapmanın yanı sıra kendi bünyesinde bulunan 9 Kar Spor mağazası, 4 butik mağaza, 3 kayak kiralama merkezi, 2 The North Face mağazası, 1 Franchise butik mağazası ile Türkiye genelinde bir çok noktada müşterilerine hizmet vermektedir.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 70 Mavi Yaka 130 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok
Sosyal ve Yan Haklar Servis Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Yemekhane Yemek Kartı Prim (pozisyona bağlı olarak) Yol Yardımı

Kar Spor İş Başvurusu

Kar Spor, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Kar Spor firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Kar Spor ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Kar Spor iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Kar Spor iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver