Mars Cinema Group/Cinemaximum

Eğlence  

www.cinemaximum.com.tr/

Mars Cinema Group/Cinemaximum hakkında:

Mars Cinema Group olarak; 2001 yılında teknoloji ve konforu, beklentilerin üzerinde bir hizmet anlayışı ile birleştirerek, farklı, eğlenceli ve kendine özgü bir sinema deneyimi yaratma felsefesiyle kurulduk. Türkiye’nin en büyük sinema zinciri olarak, 2013 yılında dünyanın en büyük sinema birliği olan UNIC (International Union of Cinemas) tarafından “Uluslararası Yılın Sinema Grubu” ödülüne layık görüldük.

İş Bankası sponsorluğundaki markamız Cinemaximum; IMAX, 4DX, Screen X, MPX ve DBOX gibi özel salonları ile teknolojiyi; Sweetbox koltukları ve Gold Class salonları ile de konforu sahiplenmekte, 36 şehirde, 96 sinema işletmesi olarak, 840 salon ve 118.165 koltuk sayısı ile hizmet vermektedir. Sadakat kulübümüz CGV Cinema Club 4.6 milyonluk üye sayısına ulaşmıştır. Sinema Kulübü’nde üyelerimize, özel indirimler, kampanyalar, özel ön gösterimler ve gala davetiyeleri gibi birçok keyifli fırsat ve hediye sunuyor, her geçen gün daha da büyüyen kulübümüzde, her üyemize ayrıcalıklı bir dünya yaratma hedefiyle çalışıyoruz.

2016 yılında, dünyanın en büyük 5. sinema zinciri Güney Koreli CJ CGV tarafından satın alındıktan sonra, CGV Mars Cinema Group olarak değişen ismimiz ve 1.700 civarındaki çalışan sayımız ile; genç, dinamik ve üretken bir çalışma ortamının keyfini paylaşıyoruz.

CGV Mars Cinema Group olarak, sinema işletmeciliği faaliyetlerimizin dışında, bünyemizde bulunan CGV Mars Media ile sinema reklam sektöründe, CGV Mars Dağıtım ile de film dağıtım sektöründe de faaliyet göstermekteyiz.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Mars Cinema Group/Cinemaximum İş İlanları

Mars Cinema Group/Cinemaximum firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!