Miran Legal

Hukuk  

miranlegal.com.tr/tr

Miran Legal hakkında:

2013 yılında İstanbul’da kurulan MİRAN Hukuk & Danışmanlık, kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyerek, dinamik ve alanında uzmanlaşmış güçlü kadrosuyla, bireysel ve kurumsal müvekkillerin karşılaştıkları hukuki problemleri çözmek amacıyla profesyonel hukuki hizmet vermektedir.

MİRAN Hukuk & Danışmanlık olarak, aşağıdaki ilkeler ışığında müvekkillerine hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

HIZLI VE EFEKTİF ÇÖZÜM

Günümüz dünyasında yaşanan gelişmeler ışığında, kurumsal ve bireysel ilişkilerde zaman ve süre kavramı daha da önem kazanmıştır. Bu nedenle, MİRAN Hukuk & Danışmanlık olarak, müvekkillerimizin karşılaştığı hukuki problemleri en hızlı ve efektif bir biçimde çözmeyi kendimize ilke olarak edindik.

MİRAN Hukuk & Danışmanlık olarak, hızlı ve efektif çözüm ilkemiz uyarınca, müvekkillerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı ve daha efektif yanıt verebilmek için, Ankara, Adana, İzmir, Gaziantep başta olmak üzere, Türkiye’nin birçok ilinde bulunan hukuk büroları ile efektif bir iş birliği içinde çalışmaktayız.

UZMANLIK

Efektif ve kesin çözümler üretmek uzman kadroların yapabileceği bir iştir. Bu nedenle MİRAN Hukuk & Danışmanlık, faaliyet gösterdiği alanlarda uzmanlaşmıştır. MİRAN Hukuk & Danışmanlık olarak, çalışma alanlarımızda uzmanlaşmış olmamızın yanı sıra müvekkillerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak adına, alanında uzmanlaşmış kişi ve kuruluşlarda da efektif bir iş birliği yapmaktayız.

ŞEFFAFLIK

Hukuki danışmanlık hizmeti, güvene dayalı bir ilişkidir. Karşılıklı güven ne kadar çok artarsa, verimlilik ve başarı da o derece artmaktadır. Bunun bilincinde olan MİRAN Hukuk & Danışmanlık, şeffaflık ilkesini en ön planda tutmakta ve yapılan tüm işlemleri müvekkillerin denetimine açık hale getirmektedir.

Öte yandan, benimsediğimiz şeffaflık ilkesi gereğince müvekkillerimiz, özel olarak hazırlanan internet sitemiz üzerinden, tarafı oldukları hukuki uyuşmazlıklara ilişkin tüm belge, bilgi ve muhasebe kayıtlarına istedikleri zaman ulaşabilmektedir.

MAKSİMUM VERİMLİLİK

MİRAN Hukuk & Danışmanlık olarak, müvekkillerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle, müvekkillerimizin memnun olması için, maksimum verimlilik ilkesi ile çalışmalarımızı sürdürür ve müvekkillerimizin kazanımlarını en üst seviyeyi çıkarmayı hedefleriz.

İlke edindiğimiz maksimum verimlilik ilkesi gereğince, yürüttüğümüz hukuki süreçlerde müvekkillerimizin kazanımlarını en üst seviyede tutarken, hukuki süreç içerisinde müvekkillerimize gereksiz harcama yaptırmaktan özellikle kaçınır ve minimum maliyet ile müvekkillerimize maksimum fayda sağlamayı kendimize görev ediniriz.

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 15 Beyaz Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 09:00-18:00
  • Cumartesi Yok
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Yemek Kartı
  •  Yol Yardımı
 • Şirket İçi Yapılan IK Etkinlikleri
  • Doğum Günü Kutlaması

Miran Legal İş İlanları

Miran Legal firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!