Bar Müdürü İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Bar Müdürü
 • İş AçıklamasıCOFFEEMANİA / İSTANBUL / ANADOLU YAKASI / OPTİMUM AVM mağazamızda, en seçkin kahve çekirdekleri ile hazırlanan soğuk/sıcak içeceklerimizi hazırlayacak ve onlara eşlik eden enfes tatlılarımızı sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, deneyimli barista alınacaktır.
  Aranan NiteliklerHizmet sektöründe kariyer hedefi olan Müşteri taleplerini nazikçe ve güleryüzle karşılayan Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen Kahveye gönül vermiş barista çalışma arkadaşı aranıyor. NOT: Kadıköy, Ziverbey, Şaşkın Bakkal, Ataşehir, Ümraniye'de ikamet edenler tercih edilecektir.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Bar Elemanı, Bar Müdürü, Barista, Barmen, Barmen/Barmaid, Barista Eğitmeni, Bar Garsonu, Barboy, Bargirl, Bar Sorumlusu

 • İş AçıklamasıAyvalık'ta açılacak olan mağazamız için, *Barista *Mağaza Müdürü *Vardiya Müdürü ''Milano’da değilseniz en iyi kahve” ünvanına sahip markamız için kahveye tutkuyla bağlanacak ekip üyeleri arıyoruz! Tutkusunu, bilgisini, becerisini ve sanatını konuşturarak en mükemmel kahveyi hazırlayan baristalarımız ekibimizin en önemli parçasıdır. İtalyan tarzı benzersiz harmanıyla hazırlanan kahvelerimizi ve İtalyan ruhunu yansıtan leziz yiyeceklerimizi en iyi şekilde sunacak, misafirlerimize evlerindeymiş gibi rahat hissettirecek, güler yüzüyle misafirlerimize en iyi deneyimi yaşatacak o kişi sizseniz başvurularınızı bekliyoruz!
  Aranan NiteliklerMağazacılık sektöründe hızla yükselen bir kariyer hedefi olan, Misafirlerimize güleryüzle en iyi hizmeti sunan, Ekip arkadaşlarıyla uyum içinde çalışabilecek, Hızlı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Yeniliklere açık, sürekli büyüme hedefi olan, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Bar Müdürü, Barista, Barmen, Garson, Mağaza Müdür Yardımcısı, Mağaza Müdürü, Bar Garsonu, Cafe Servis Elemanı, Cafe Yöneticisi, Kahve Uzmanı

 • Barmaid

  ALTERNATIVE REAL ESTATE TRAVEL GAYRIMENKULİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Yalova 16 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıBarda alkollü ve alkolsüz, soğuk ve sıcak içecekleri ve çeşitli aperatif yiyecekleri hazırlayan, bara gelen misafirlere sunan görevli kişilerdir. Barmen ve Barmaid pozisyonunda çalışan kişilerin sunum becerilerini kullanmaları ve bara gelen misafirlere ikram ve hizmetleri en iyi şekilde sunmaları gerekmektedir. Otelde BarRestorantta çalışacak.
  Aranan Niteliklerİçki hazırlama ve sunum yeteneklerini gelişmiş olmaları oldukça önemlidir. Konuşma yeteneklerini gelişmiş olması gerekir. İnsanlarla kolay ve etkili bir şekilde iletişim kurabilmeliler. İçki hazırlarken uyumlu tatlar yaratarak, lezzetli kokteyller hazırlamalılar. Çalıştığı bar hakkında bilgili olmalıdır. Barda içecekler nerede olmalı bardaklar, sunum malzemeleri nerede olmalı bilmelidir. Eğlence amacıyla gelen misafirlere karşı güler yüzlü olmalı ve onları en iyi şekilde ağırlamaya özen göstermelidir. Kişisel bakımlarına da özen göstermeleri gerekir. Enerjileri her zaman yüksek olması gerekir.

  Sektör: Eğlence, Barter

  Pozisyon: Bar Elemanı, Bar Müdürü, Barmen, Barmen/Barmaid, Bar Süpervizör, Bar Şefi, Barista Eğitmeni, Bar Garsonu, Bar Sorumlusu, Mini Bar Elemanı

 • Mağaza Yöneticisi

  Foodlog Gıda A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıMarkamızın İstanbul'da yeni açılacak mağazalarında kahve, içecek ve onlara eşlik eden yiyeceklerimizin sunumundan sorumlu olacak, kahveye tutkulu, güleryüzlü, kariyer hedefleri olan "Supervisor ve Mağaza Müdürü" olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Mağaza ekibine liderlik etmek, Merkez ve mağazalar arası koordinasyonu sağlamak, Marka standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Müşteri ve ekip memnuniyetini sağlamak, Skt,stok,karlılık ve ciro hedefinden sorumlu olmak, Mağaza ekibinin eğitim ve gelişiminden sorumlu olmak, Mağaza çalışanlarının günlük, haftalık, ve aylık çalışma programlarını belirlemek.
  Aranan NiteliklerEkip yönetimi ve müşteri ilişkilerinde güçlü, Analitik düşünen, sonuç odaklı çalışan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Mağaza içi teknik konuların yönetimi ve görsel düzen konularında dikkatli.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Bar Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı, Mağaza Müdürü, Mağaza Sorumlusu, Mağaza Yöneticisi, Bar Süpervizör, Bar Şefi, Barista Eğitmeni, Bar Sorumlusu, Kahve Uzmanı

Sayfa:/8

İş Habercisi - Bar Müdürü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Barmen/Barmaid Nedir ?

Barmen/barmaid, kariyeri süresince alkollü ve alkolsüz içecekleri hazırlama ve sunma yeteneğine sahip olan kişilerdir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.