Namet Gıda San.ve Tic.A.Ş.

Gıda  

namet.com.tr/

Namet Gıda San.ve Tic.A.Ş. hakkında:

Tarihçe:

Ticari faaliyetlerine 4 nesil önce başlayan Kayar ailesi, 1950 yılında kolektif bir şirket olarak Kayarlar Et’i kurmuş ve kısa zamanda bu şirketi sektörün lider et üreticisi haline getirmiştir. Sektöre kaliteli hammadde sağlamanın yanı sıra, güçlü bir marka şemsiyesi altında, şarküteri mamulleri sunmayı da hedefleyen Kayar ailesi, bu amacını gerçekleştirmek için 2005 yılında, alanında 76 senelik bir deneyimi olan Namet’i bünyesine katmıştır.

Kayar ailesinin çizdiği vizyonla, sektörün her alanında lider olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Namet, üretimini 68 milyon Dolar’lık yatırımla 2010 yılında devreye alınan, 34.600 m2’lik kapalı alana sahip Çayırova tesislerinde gerçekleştirmektedir. Hem imalat kapasitesini ve mamul çeşitliliği arttırmayı hem de üretim teknolojilerini sürekli olarak güncel tutmayı gaye edinen Namet, bu doğrultuda, açılışından bu yana fabrikasına 15 milyon Dolar’ın üzerinde ek yatırım yapmıştır.

Namet Çayırova Fabrikası ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, IFS V5, BRC V5, PAS 220:2008 kalite ve gıda güvenliği sistemi belgeleri ile TSE ürün ve hizmet yeterlilik belgelerine sahiptir. Üretim proseslerinde bu standartlar uygulanmaktadır. Şarküteri ürünlerinin çoğunda dilimleme ve paketleme işlemleri el değmeden gerçekleştirilmektedir.

Misyon:

Teknolojinin sunduğu olanaklarla, hijyenik koşullarda, Türk damak tadına uygun, doyulmaz lezzette ürünleri tüketicilerle buluşturan, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı et ürünlerini güvenerek tüketme alışkanlığı yaratan vazgeçilmez bir marka olmak.

Vizyon:

Hizmet kalitesini daha da yükseltmek için tüketicilerini dinleyip, onların düşünce ve önerilerini dikkate alan, et ürünleri sektöründe tedarik zincirindeki şirketleri kendi yüksek standartlarına getirerek birlikte büyümeyi hedefleyen, çalışanlarına bu sistemin önemli birer halkası olduğunu hissettirerek verimliliği sürekli artıran ve sektörün büyüyüp gelişmesine öncülük eden, yalnızca ulusal değil uluslararası lider bir gıda şirketi olmak.

İnsan Kaynakları Politikası:


· Namet, personel seçimini, operasyon süreçlerini ve istihdam ettiği insan kaynağının ülke ekonomisini doğrudan etkileyebileceğinden, ülkesine sahip çıkan, sosyal sorumluluk bilinci kuvvetli, zirveye giden yolda cesaretle çalışacak, işe uygun yetkinliğe sahip adaylar arasından yapar.

· Namet, başarılı ve verimli olmanın yolunun eğitimden geçtiğine inanır.

· Rekabet üstünlüğü Namet’in insan kaynağının asıl temelini oluşturur.

· Çalışanları, Namet’in kurumsal değerlerini benimser, yaşatır ve geliştirir.

· Namet sektörde çalışmak için tercih edilen bir şirket olmayı hedefler.

· Namet ilkelerine uygun bir şekilde, çalışanların ve kurumun beklentilerini dengeler.

· Namet çalışanları için kariyer planlaması yapılarak, verimliliklerinin en üst düzeye çıkarılmasına gayret gösterir.

· Namet çalışanlarının işteki başarıları ve çalışma performansları değerlendirir ve teşvik eder.

· Namet personel ihtiyacının karşılanmasında, öncelikle kurum içi insan kaynağından yararlanılmasını amaçlar.

· İnsan kaynakları yönetiminde yeni gelişmeler takip edilir ve Namet’in gereksinimlerine uygun biçimde değerlendirilerek, uygulamaya konur.

· Namet, personel alımında, birinci dereceden şehit yakınlarına, öncelik tanır.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Namet Gıda San.ve Tic.A.Ş. İş İlanları