Orkun Group

Lojistik  

www.orkun.com

Orkun Group hakkında:

1986 yılında kurulan ORKUN , Uluslararası Kara, Hava, Deniz Taşımacılığı, Depolama, Gümrükleme, Fuar Lojistiği ve Kombine Taşımacılık alanlarında bütünleşik servis anlayışıyla hizmet vermektedir.

Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Avusturya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Polonya, İspanya, İngiltere ve Danimarka’ya karayolunda 121 çekici ve 142 dorseden oluşan araç filosu ile hizmet vermektedir. Ayrıca tüm dünya ülkelerine yaptığı hava ve deniz taşımacılığı potansiyelini her geçen gün arttıran ORKUN sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

2006 yılında Orkun Group bünyesinde kurulan Nişh İnşaat Tur.San.A.Ş., İstanbul Beylikdüzü’nde Story Residence-1 ve Story Residence-2 adındaki iki projesinin inşasını sürdürmektedir. Story Residence – 1, 127 residence ve 2 katlı alışveriş merkezinden oluşmakta; Story Residence -2 , 180 residence ve 3 katlı alışveriş merkezinden oluşmaktadır.
1+1, 2+1, 3+1, 4+1 olmak üzere farklı tiplerdeki daireleriyle farklı beğenileri karşılamayı hedeflemektedir.

Dinamik ve gelişmeye açık bir yapıya sahip olan ORKUN, kazandığı her müşteriyi kendisinin bir ortağı olarak görmekte ve güçlü finansal alt yapısını, müşterilerinin değişen ve artan beklentilerini, talep ettikleri doğrultuda karşılamak amacıyla kullanmaktadır.

Orkun Group İş İlanları

Orkun Group firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!