Paktaş Platform

İmalat  

Paktaş Platform hakkında:

Paktaş Platform Aş; Mak. Müh MEHMET ŞEN ve Y.Mak Müh. AYLA Şen’in sahipleri olduğu PAKSAN İthalat-İhracat Ltd. Şti. ve UZAY Platform Kiralama Ltd. Şti.’nin yanında Yüksekte Çalışma Platformları üretmek üzere faaliyet gösteren bir grup firmasıdır.

1981 yılında ilk defa yüksekte çalışma platformları üretmeye başlayan ve çok çeşitli çalışma platformların tasarım ve imalatını 2000 yılına kadar bir başka firma ortağı olarak yürüten ekibimiz ortaklık ayrılığı dolayısıyla PAKTAŞ PLATFORM Aş. ile yola devam etmektedir.

Firmamız, ISO 9001–2000 Kalite Güvence Sistemi Belgesi, CE Sertifikaları ve TSE İmalat yeterlilik belgelerine sahiptir. 1981’den günümüze yaklaşık 1800 adet, çok çeşitli çalışma platformlarının tasarım, proje ve imalatına attığımız imzalarda oluşan deneyimlerimizi müşterilerimizin gelişen ve değişen yüksekte çalışma platformları ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanmaya devam etmekteyiz.

Ülkemizde yerli üretimde %35 pazar payına sahip olmamıza rağmen hedefimiz %50' yi aşmaktır. Bunun yanı sıra dünya ekonomisine bütünleşmek için komşu ülkeler, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerinden birçoğunu ihracat hedeflerimiz arasında görmekteyiz. %10 olan ihracat oranımızı %25 seviyelerine çıkarmak ise bir diğer hedefimizdir.

Paktaş Platform İş İlanları

Paktaş Platform firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!