Paye Makina

Makine  

Paye Makina hakkında:

1989 Yılında Bursa Balıklı Sanayi Sitesi'nde makine imalatı konusunda kurulmuş olup, ilerleyen zamanda kalıp imalatı konusunda faaliyetine devam etmiştir. Şu anda ise yüksek teknoloji içeren Progresif kalıp teknolojisi ile beraber sac kalıp imalatı ve sac parça basımı konularında hizmet vermektedir.

Firmamız Bursa'da Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyette olan 1.200 m2 alanlı kalıp fabrikası ile yine aynı bölgede firmanın yeni yatırımı olan 4.200 m2 alanlı Presli Parça Üretim Fabrikası Eylül 2005'te faaliyete geçmiştir. Firma bünyesinde gençlerin ağırlıkta olduğu 115 kişi istihdam edilmekte olup bu sayı imalatın büyümesi ile her geçen gün artmaktadır. İnsan kaynakları politikasında genç personele önem veren firmamız, konusunda yetiştirdiği uzman kadrolarla sektördeki teknolojik gelişmeyi körükleyen firma misyonunu üstlenmiştir.

Ayrıca "İş başında Öğrenilir" anlayışı ile firmaya alınan her teknik personel atölye eğitimden geçtikten sonra ilgili pozisyona geçmektedir. Gelişen, büyüyen, geleceğine güvenen, toplumun sosyal gelişimine katkıda bulunan, küresel pazarlarda sektöründe öncü kuruluşlardan olmak Paye Makina'nın hedefidir.

VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz; Sac şekillendirme teknolojileri konusunda etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

Misyonumuz; Metal sektöründe dünyada kabul gören en son teknolojik yöntemleri kullanarak ve kalite bilincini tüm hizmet birimlerinde geliştirerek REFERANS bir Kalıp fabrikası ve Presli Parça Üretim Fabrikası olmak.

Paye Makina İş İlanları