Q Food & Beverage

Q Food & Beverage
Q Food & Beverage www.qfoodbeverage.com
Firmayı Şikayet Et
Q Food & Beverage İş İlanı Ara

Q Food & Beverage İş İlanları

Q Food & Beverage firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Q Food & Beverage Hakkında

Q Food & Beverage, neoklasik konseptleri ile hayatın lezzetini paylaşırken dört ana marka ve onbir alt markası ile misafirlerini ağırlamaktadır.

 

Çalışmamızın püf noktası duygulara yönelik olmamızdadır; bizler sunduğumuz lezzetleri en güzel hatıralar haline getirmek istiyoruz. Bu iddia bizim vizyonumuz olup yolculuğumuzun yönünü gösteren ana hattı oluşturmaktadır.

 

“İnsanların yüzlerinde bir tebessüm“

 

MUTLU ÇALIŞANLAR = MUTLU MİSAFİRLER

 

İşimizi yaparken sergilediğimiz tavır, hizmetlerimizin kalitesini de gösteriyor. Bir tebessüm, bizim için her insanın yegâne bireyler olduğu anlamına gelmektedir. Biz sınırları yeniden çizmek ve yeni kalite standartları koymak istiyoruz.

 

Q Food & Beverage, çatısı altında bulunan restoranlarda Türk ve Dünya mutfaklarından özenle seçilen menüleri en yüksek standartlarda sunarken, yeni konsept ve markaları da tüketicileri ile buluşturmaya devam etmektedir. Hayatın lezzetlerini çok yakında her kıtada paylaşacağız.

 

İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz lezzetler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor.

Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye devam edecek olan Q Food & Beverage, çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak, global iş imkanlarını da beraberinde getiriyor.

Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin, fırsatlarla dolu, yenilikçi ve vizyoner, global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00 - 18:00 Cumartesi: Yok Pazar: Yok

Q Food & Beverage İş Başvurusu

Q Food & Beverage, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Q Food & Beverage firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Q Food & Beverage ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Q Food & Beverage iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Q Food & Beverage iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver