Tıbbi Mümessil İş İlanları

Hepsini Temizle
Tıbbi Mümessil
 • Tıbbi Mümmessil
  Hazel Tıbbi Ürünler
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İş tanımı: • Bölgesindeki doktor, hastane ,medikal ve eczaneleri düzenli ve verimli bir şekilde ziyaret ederek, ürünlerin tanıtımını sağlamak, • Satış hedefleri doğrultusunda (Günlük/Haftalık/Aylık) çalışma planını oluşturmak, uygulamak ve raporlamak, • Satış ve pazarlama kaynaklarını etkin ve verimli bir şekilde kullanmak, • Sorumlu olduğu bölgede rakip faaliyetlerini takip etmek, rekabetçi önerilerde bulunmak, • Seyahat engeli bulunmayan, • Sürücü belgesi olan ve araç kullanım deneyimine sahip olması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler Türkiye distribütörü olduğumuz ortopedi ve varis çorapları markalarının satış ekibinde görevlendirilmek üzere İstanbul, Ankara ve İzmir bölgelerinde çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip Tıbbi Mümessiller arıyoruz ; • Tercihen yüksekokul mezunu ( Biyoloji, Kimya , İşletme ) • İlaç veya medikal sektöründe en az 2 yıl deneyimli, başarı hikayesine sahip, • Medikal ve eczane portföyüne sahip, • Tercihen Ortopedi, Fizik tedavi ve Kalp damar çalışmış, • İnsan ilişkileri kuvvetli, prezantabl, • İletişim gücü ve sunum becerisi yüksek, • Sonuç odaklı, takipçi, • İkna kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına yatkın, • CRM kullanabilen, planlama ve organizasyon yeteneği yüksek.

 • Satış Uzmanı
  Pronet Güvenlik Hizmetleri…
  Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana, Eskişehir 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Kazanan Takımlarda Bireysel Başarı Hikayeni Yaz! Pronet’te satış kariyeri, müşterilerimizi koruma çemberine alıp, onların ve sevdiklerinin hayatlarını kurtarmak demek.. Sahada çalışmak hiç rutine girmeyen bir işte, hergün yeni insanlarla tanışmak demek.. Ve bunu yaparken oldukça rekabetçi bir ücret politikası ile yüksek performans primleri kazanmak, son teknoloji ürünleri kullanıp şirket arabasına sahip olmak demek.. Yıllık 51.000$’lik bir kazanç paketi ile işe başlamak ve yılda 100.000$’lara varan kazanca ulaşabilmek demek.. Kariyerini kendi başarılarınla inşa etmek ve yükselerek yöneticilik koltuğuna 18 ay gibi kısa bir sürede ulaşmak demek.. Senin için özel olarak oluşturulmuş içeriklerle Pronet Akademi ile her gün büyümek demek..

  Aranan Nitelikler *

 • Satış Uzmanı
  Pronet Güvenlik Hizmetleri…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Kazanan Takımlarda Bireysel Başarı Hikayeni Yaz! Pronet’te satış kariyeri, müşterilerimizi koruma çemberine alıp, onların ve sevdiklerinin hayatlarını kurtarmak demek.. Sahada çalışmak hiç rutine girmeyen bir işte, hergün yeni insanlarla tanışmak demek.. Ve bunu yaparken oldukça rekabetçi bir ücret politikası ile yüksek performans primleri kazanmak, son teknoloji ürünleri kullanıp şirket arabasına sahip olmak demek.. Yıllık 51.000$’lik bir kazanç paketi ile işe başlamak ve yılda 100.000$’lara varan kazanca ulaşabilmek demek.. Kariyerini kendi başarılarınla inşa etmek ve yükselerek yöneticilik koltuğuna 18 ay gibi kısa bir sürede ulaşmak demek.. Senin için özel olarak oluşturulmuş içeriklerle Pronet Akademi ile her gün büyümek demek..

  Aranan Nitelikler *

 • İş Açıklaması Kişisel Bakım ve Sağlık Ürünleri Sektöründe Braun markası başta olmak üzere Uluslararası markaların Distribütörlüğünü yapmakta olan kuruluşumuza Tecrübeli, "Tıbbi Mümessil / Sağlık Kanalı Satış Temsilcisi" çalışma arkadaşı aramaktayız. Eczane ve doktor çalışmasında görevlendirilecek Satış becerisi ve deneyimi olan adaylar aranmaktadır. ÜTE sertifikasına sahip, Tercihen İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Premium Eczane Portföyü olan, OTC ve / veya sağlık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, En az meslek yüksek okul mezunu, Ofis programlarına hakim, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişim becerileri sözlü ve yazılı kuvvetli, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına uyumlu, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahip ve aktif araç kullanabilen, 30 yaşını aşmamış ve askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Ziyaret planı doğrultusunda doktor ve eczanelere ürün tanıtımı yapılması, satış gerçekleştirilmesi, Eczanelerde raf kontrolünün gerçekleştirilmesi ve siparişlerin alınması, Çalışma programları doğrultusunda gerçekleştirilen faaliyetleri raporlanması Pazar rakiplerinin takibini ve raporlamasını yapmak, Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda (Günlük/Haftalık/Aylık) çalışma planının oluşturulması ve uygulanması, Sorumluluğundaki pazar faaliyetlerinin takip edilmesi, Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirilecek olup, CV’lerin resimli olması tercih sebebidir.

 • Medikal / Tibbi Satış Bölge Sorumlusu
  Bhm Biomedikal Hizmetler…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Uluslararası tıbbi cihaz firmalarının Türkiye yetkili temsilciliğini yapan firmamızda görev alacak TECRÜBELİ, ÇALIŞKAN, BAŞARMAK İÇİN AZİMLİ ve KARİYER HEDEFLEYEN Medikal / Tıbbi Satış Bölge Sorumlusu arkadaşlara ihtiyaç vardır. Hastanelerin Yoğun Bakım, Kemoterapi ve Anestezi-Ameliyathane bölümlerinde;Infuzyon-Beslenme-Enjektor Pompalari, PCA (Agri) Pompalari ve bunlara bağlı sarf malzemeler, Kemoterapi-Onkoloji, Kateterlerin tanitimi ve satışı yapılacaktır. 1 ay süresince teknik cihazlarla ve diğer ürünlerle ilgili eğitimler verilecek, eğitim sonrasında şirket aracı tahsis edilecektir. Deneme süresi 2 aydır. SADECE ARANAN NİTELİKLERE UYAN BAŞVURULAR CEVAPLANACAKTIR Firmamız ve ürünleri hakkında daha detaylı bilgi icin www.bhmtr.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Anestezi, Ameliyathane, Yoğun Bakım Ürünlerinin satışında DENEYİMLİ, 25-35 Yaş aralığında, İhale bilgisine sahip, Medikal ve Tıbbi Terminolojiye hakim, Dürüst, çalışkan, anlama kapasitesi yüksek, hırslı Yeterli seviyede İngilizce bilgisi olan, Askerliğini yapmış,

 • Tıbbi Mümessil
  Assos İlaç
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sağlık sektörüne 19 yılı aşkın süredir hizmet veren şirketimizin İstanbul Avrupa Bögesi'nde çalışılacak ürünlerin, * Ziyaret planı doğrultusunda doktor ve eczanelere tanıtım yapılması, * Eczanelerde reçete ve raf kontrolünün gerçekleştirilmesi ve siparişlerin alınması, * Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda (Günlük/Haftalık/Aylık) çalışma planının oluşturulması ve uygulanması, * Sorumluluğundaki pazar faaliyetlerinin takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa' da yerleşik olarak görevlendirilmek üzere Tıbbı Mümessiller arıyoruz. Aradığımız Özellikler: * Yüksekokul ya da üniversite mezunu, * İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, * Dinamik ve kendisini geliştirmeye açık, * Baylar için askerliğini tamamlamış, * Seyahat engeli olmayan, * Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak otomobil kullanabilen.

 • Tıbbi Satış Sorumluları
  Planmed
  Ankara, Antalya 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ YAPTIĞIMIZ DENTAL İMPLANTLARIN VE MEDİKAL MALZEMELERİN DİŞ HEKİMLERİNE TANITILMASI VE SATIŞININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ İÇİN GÖREVLENDİRİLECEK TIBBİ SATIŞ SORUMLULARI ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler MEDİKAL SEKTÖRDE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE EN AZ LİSE MEZUNU ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLMAYAN ( BAY ADAYLAR İÇİN) PREZENTABL SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN İLETİŞİM BECERİLERİNE GÜVENEN ÖĞRENMEYE VE GELİŞMEYE AÇIK YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK 28 YAŞINI AŞMAMIŞ BAY, BAYAN SATIŞ TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR.

 • Satış Temsilcisi
  Adecco
  Ankara 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması • Satış planları ve diğer hedeflerin gerçekleştirilmesi, • Atanan alanda optik mağazalarında düzenli ziyaretler gerçekleştirilmesi, • Mevcut müşterilere ürün yelpazesinin genişletilmesi, • Mevcut müşterilerin devamlılığının sağlanması, • Eğitimler ve bireysel promosyonlar yoluyla ürünlerle ilgili olumlu bir imaj oluşturulması, • Pazarlama Ekibi ile iletişim halinde rekabetçi satış stratejileri uygulanması, • Teslim edilen bölgede kararlaştırılan planlar dahilinde promosyonlar ve kampanyalar yürütülmesi, • Gerekli durumlarda sunumlar, teklifler, planlar, iletişim raporlarının hazırlanması, Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz çok uluslu müşterimiz HOYA Optik için, Ankara'da görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi arıyoruz. Hoya Tokyo, Japonya'da 1940 yılında kurulan küresel bir med-teknoloji şirketi ve gelişmiş optik teknolojilerine dayalı, yenilikçi ve vazgeçilmez yüksek teknoloji ürünlerinin lider tedarikçisi konumundadır. Dünya çapında 34.000’ den fazla çalışanı olan Hoya Grubunun kendisine bağlı 100 iştiraki mevcuttur. HOYA, 52 ülkede 12.000’ den fazla çalışanı ile üzerinde 64.000 aktif müşteriyi kapsayan küresel bir organizasyondur. •Minimum Lisans Mezunu • Tercihen Optik teknolojileri sektöründe 3 ile 5 yıl satış deneyimine sahip • Tercihen İngilizce bilgisine sahip • Microsoft Office Uygulamalarına hakim, •Etkin ve güçlü iletişim becerisine sahip olan ve iyi sunum becerisine sahip, • Kısa sürede portföy oluşturabilecek yetenekte satış temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

 • Tıbbi Tanıtım Mümessili
  Mega Farma İlaç ve Kozmetik
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Adana, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep 25 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Mega-Farma İlaç Sanayi’nin genişleyen kadrosunda yer alarak satış ekibini güçlendirmek amacı ile; İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Adana, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Konya, Samsun, Trabzon bölgesinde Tıbbi Satış Mümessili olarak görev alacak, motivasyonu ve enerjisi yüksek, takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 2 ya da 4 yıllık bölümlerinden mezun, OTC, ilaç ve dermakozmetik tecrübesine sahip, Ortopedi, Fizik Tedavi, Dermatoloji, Kadın Doğum, Diş Hekimi branşlarında deneyime sahip, Eczahane çalışmasına hakim ve portföyü bulunan İletişim becerileri yüksek, Kazan/Kazan odaklı çalışabilecek Takım çalışmasına açık, Ms Office programlarına hakim, Medikal bilgi birikimine sahip B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen Erkekler için askerlik görevini tamamlamış, Tıbbi Tanıtım Mümessili takım arkadaşları arıyoruz.

 • Tıbbi Mümessil
  Melekırmak Sağlık Ürünleri…
  İstanbul Avrupa 21 Ağustos 2015

  İş Açıklaması MEDİKAL MALZEME İTHALATI YAPAN FİRMAMIZA GÖREV ALACAK, TIBBİ MÜMESSİL ADAYLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler BAY veya BAYAN TECRÜBELİ veya TECRÜBESİZ ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİ YAPMIŞ (YADA EN AZ 2 YIL TECİLİ ) B SINIFI EHLİYET SAHİBİ , AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, SORUMLULUK SAHİBİ, PLANLI ÇALIŞABİLECEK, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖNEM VEREN, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, UZUN VADELİ HEDEFLERİ OLAN, EN AZ ÖNLİSANS MEZUNU, AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN, ADAYLAR ARANMAKTADIR. ADAYLAR İLE İKİ AŞAMALI MÜLAKAT YAPILACAKTIR.

 • Saha Satış Uzmanı(Medikal)
  Randstad Türkiye
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük ikinci İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz medikal cihaz sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için saha satış uzmanı aramaktayız. - görev tanımı doğrultusunda sahada aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, - şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, - bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek şirket ve marka bilinirliğini arttırarak, müşteri bağlılığını artırmak,

  Aranan Nitelikler - iş takibi yüksek ve sonuç odaklı, - iletişim becerisi, ikna kabiliyeti yüksek ve müşterileri yönetebilecek, - müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, - medikal cihaz sektöründe en az 2 yıllık deneyime sahip olmak, - sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip olmak, - erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli.

 • Müşteri Temsilcisi
  Saha
  Ankara 9 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Hizmet sektörünün öncü firmalarına Doğrudan Pazarlama ve Operasyonel süreçlerde hizmet veren Saha Ajans; kaliteli hizmet anlayışı, profesyonel ekipleri, sürekli yenilediği hizmet portföyü ile müşterilerinin en zorlandığı alanlarda hizmet ihtiyaçlarını güvenle outsource edebilen sektörün öncü firmalarından biridir. Hizmet vermekte olduğumuz Enerji sektörünün lider firması adına, '' Müşteri Temsililcisi '' arayışımız bulunmaktadır. ÇALIŞMA YERİ ; ÇANKAYA - MAMAK - ULUS Tahin edileceği bayi noktasında; Müşteri kaybını (churn) önleyici yaklaşımda bulunmak. Bu doğrultuda müşterielde tutmaya yönelik belirlenmiş argüman ve sistemlerle müşteriyi ikna etmek, ikna edilen müşteri için hizmet devamlılığını sağlamak, Müşteriye Yıllık Taahhütler vererek Yıl içerisindeki tutarını düşürecek teklifler sunmak, Satış sonrası işlem ve hizmetler ile müşteri şikayet ve sorunlarını çözümleme işlemlerini müşteri memnuniyeti ve sürekliliği anlayışıyla yerine getirmek, Müşterilerinin karşılaştığı problemleri doğru analiz ederek çözüm üretmek, alternatif öneriler geliştirmek, doğru çözüm kanallarını kullanmak, gereken yönlendirmelerde ve bilgilendirmelerde bulunmak.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen Lise veya MYO mezunu ( Özellikle Müşteri Yönetim iİletişim, Elektronik Haberleşme, Elektrik-Elektronik, Enerji, Haberleşme Sistemleri, vb. alanında Mesleki Eğitimi veren Yüksekokul veya Lise Mezunu) Ankarada İkamet eden · Tercihen Satış Kanalları veya bayi süreçlerinde çalışmış · Ürün/hizmet destek süreçleri konusunda bilgi/tecrübe sahibi · Mobil teknolojileri takipeden, ilgiduyan, bilişim sektöründe çalışmaya hevesli, · Öğrenmeye açık, sürekli kendini geliştiren, değişime istekli, ve sonuç odaklı · Takım çalışmasına yatkın, ikna becerisi yüksek · Microsoft Office Programları hakkın bilgi sahibi. · Seyahat engeli olmayan.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Tıbbi Mümessil İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?