Tıbbi Mümessil İş İlanları

Hepsini Temizle
Tıbbi Mümessil
 • İş Açıklaması Hizmet sektörünün öncü firmalarına Doğrudan Pazarlama ve Operasyonel süreçlerde hizmet veren Saha Ajans; kaliteli hizmet anlayışı, profesyonel ekipleri, sürekli yenilediği hizmet portföyü ile müşterilerinin en zorlandığı alanlarda hizmet ihtiyaçlarını güvenle outsource edebilen sektörün öncü firmalarından biridir. Hizmet vermekte olduğumuz Enerji sektörünün lider firması adına, '' Müşteri Temsililcisi '' arayışımız bulunmaktadır. ÇALIŞMA YERİ ; ÇANKAYA - MAMAK - ULUS Tahin edileceği bayi noktasında; Müşteri kaybını (churn) önleyici yaklaşımda bulunmak. Bu doğrultuda müşterielde tutmaya yönelik belirlenmiş argüman ve sistemlerle müşteriyi ikna etmek, ikna edilen müşteri için hizmet devamlılığını sağlamak, Müşteriye Yıllık Taahhütler vererek Yıl içerisindeki tutarını düşürecek teklifler sunmak, Satış sonrası işlem ve hizmetler ile müşteri şikayet ve sorunlarını çözümleme işlemlerini müşteri memnuniyeti ve sürekliliği anlayışıyla yerine getirmek, Müşterilerinin karşılaştığı problemleri doğru analiz ederek çözüm üretmek, alternatif öneriler geliştirmek, doğru çözüm kanallarını kullanmak, gereken yönlendirmelerde ve bilgilendirmelerde bulunmak.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen Lise veya MYO mezunu ( Özellikle Müşteri Yönetim iİletişim, Elektronik Haberleşme, Elektrik-Elektronik, Enerji, Haberleşme Sistemleri, vb. alanında Mesleki Eğitimi veren Yüksekokul veya Lise Mezunu) Ankarada İkamet eden · Tercihen Satış Kanalları veya bayi süreçlerinde çalışmış · Ürün/hizmet destek süreçleri konusunda bilgi/tecrübe sahibi · Mobil teknolojileri takipeden, ilgiduyan, bilişim sektöründe çalışmaya hevesli, · Öğrenmeye açık, sürekli kendini geliştiren, değişime istekli, ve sonuç odaklı · Takım çalışmasına yatkın, ikna becerisi yüksek · Microsoft Office Programları hakkın bilgi sahibi. · Seyahat engeli olmayan.

 • Satış Uzmanı
  Pronet Güvenlik Hizmetleri…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması *

  Aranan Nitelikler *

 • Satış Uzmanı
  Pronet Güvenlik Hizmetleri…
  Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana, Eskişehir 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması *

  Aranan Nitelikler *

 • Tıbbi Mümessil
  Temas Tanıtım
  Adana 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Eczanelerde bulunan Dermokozmetik markamızın Doktor tanıtımlarını gerçekleştirerek reçete çıkışını sağlayacak ÜRÜN DANIŞMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Doktor ve Eczane çalışmalarında en az 2 yıl tecrübeli, Aktif araç kullanabilen, Dış görünüşüne özen gösteren, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişimi güçlü, Seyahat engeli bulunmayan,

 • İş Açıklaması * En az 5 yıl saha satışda deneyimli * Satış müdürüne bağlı çalışacak , * Firmamızın satış ve pazarlama faaliyetlerini etkin bir biçimde yürütebilecek , * Yeni pazar araştırmaları yaparak aktif , bayi ,proje ve sektör portföyünü etkin bir biçimde ziyaret edebilecek , * Sahada aktif satış ve pazarlama yapabilecek , * Şirket stratejileri ve hedefleri doğrultusunda belirtilen satış hedeflerini gerçekleştirecek, * Potansiyel bayilerde şirket etkinliğini arttırabilecek, * Alternatif satış kanalları oluşturacak ve mevcut müşterilerle ilişkilerin devamını sağlayabilecek , * Satış ve uygulama sonrasını takip ve kontrol edebilecek , * Satış görüşmelerini yürüterek satışı gerçekleştirecek , sevkiyat ve tahsilat takibini yapabilecek,

  Aranan Nitelikler Sektörde lider, kurumsal firmamızın ANKARA,İSTANBUL,İZMİR,ADANA,SAMSUN,BURSA, KONYA , İZMİT,ANTALYA,MANİSA ,AFYON ,KAYSERİ , bölgesinde yerleşik satış temsilcileri alınacaktır. * İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, * Ekip çalışmasına yatkın , dinamik * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen * Seyehat engeli olmayan * Karar verebilme ve insiyatif alabilecek * Ms office programlarını aktif olarak kullanabilen , * Satış ve bayi yapılandırılması alaanında deneyimli , * Sorumluluk sahibi , * Yeniliğe açık ve kendini geliştirebilen , * Detaycı ,dikkatli ,düzenli ve sistemli çalışan , * Raporlama becerisi gelişmiş , * Erkek adaylar için askerlik yapmış.

 • Eczane Kanalı Bölge Temsilcisi
  Gnc
  İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Bayi eczanelerin, GNC satış ve pazarlama strateji ve hedeflerine uygun bir şekilde yönetilerek verimli faaliyet göstermelerini sağlamak , Bayi eczaneleri ziyaret etmek, ürünler hakkında bilgi vererek satışını ve tahsilatını gerçekleştirmek, Bayi Eczanelerinin GNC konseptine paralel vitrin ve iç mekan görsellerinin periyodik olarak revize edilmesini sağlamak, Eczane satış danışmanının aylık ziyaret programını planlamak ve raporlamak.

  Aranan Nitelikler İLAÇ sektöründe 1-2 yıl deneyimli (tercihen OTC ürün grubu çalışmış), Üniversite mezunu, İletişim ve insan ilişkileri konusunda kendine güvenen, Müşteri odaklı çalışan, Temsil, satış ve ikna kabiliyeti yüksek, Yoğun çalışma düzenine ayak uydurabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, MS Office ve internet uygulamalarına hakim.

 • Saha Satış Uzmanı(Medikal)
  Randstad Türkiye
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük ikinci İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz medikal cihaz sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için saha satış uzmanı aramaktayız. - görev tanımı doğrultusunda sahada aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, - şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, - bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek şirket ve marka bilinirliğini arttırarak, müşteri bağlılığını artırmak,

  Aranan Nitelikler - iş takibi yüksek ve sonuç odaklı, - iletişim becerisi, ikna kabiliyeti yüksek ve müşterileri yönetebilecek, - müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, - medikal cihaz sektöründe en az 2 yıllık deneyime sahip olmak, - sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip olmak, - erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli.

 • Tıbbi Tanıtım Mümessili
  Mega Farma İlaç ve Kozmetik
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Adana, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Mega-Farma İlaç Sanayi’nin genişleyen kadrosunda yer alarak satış ekibini güçlendirmek amacı ile; İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Adana, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Konya, Samsun, Trabzon bölgesinde Tıbbi Satış Mümessili olarak görev alacak, motivasyonu ve enerjisi yüksek, takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 2 ya da 4 yıllık bölümlerinden mezun, OTC, ilaç ve dermakozmetik tecrübesine sahip, Ortopedi, Fizik Tedavi, Dermatoloji, Kadın Doğum, Diş Hekimi branşlarında deneyime sahip, Eczahane çalışmasına hakim ve portföyü bulunan İletişim becerileri yüksek, Kazan/Kazan odaklı çalışabilecek Takım çalışmasına açık, Ms Office programlarına hakim, Medikal bilgi birikimine sahip B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen Erkekler için askerlik görevini tamamlamış, Tıbbi Tanıtım Mümessili takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması MEDİKAL MALZEME İTHALATI YAPAN FİRMAMIZA GÖREV ALACAK, TIBBİ MÜMESSİL ADAYLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler BAY veya BAYAN TECRÜBELİ veya TECRÜBESİZ ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİ YAPMIŞ (YADA EN AZ 2 YIL TECİLİ ) B SINIFI EHLİYET SAHİBİ , AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, SORUMLULUK SAHİBİ, PLANLI ÇALIŞABİLECEK, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖNEM VEREN, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, UZUN VADELİ HEDEFLERİ OLAN, EN AZ ÖNLİSANS MEZUNU, AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN, ADAYLAR ARANMAKTADIR. ADAYLAR İLE İKİ AŞAMALI MÜLAKAT YAPILACAKTIR.

 • Tıbbi Mümessil
  Assos İlaç
  Konya 13 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Sağlık sektörüne 19 yılı aşkın süredir hizmet veren şirketimizin Konya'da çalışılacak ürünlerin, * Ziyaret planı doğrultusunda doktor ve eczanelere tanıtım yapılması, * Eczanelerde reçete ve raf kontrolünün gerçekleştirilmesi ve siparişlerin alınması, * Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda (Günlük/Haftalık/Aylık) çalışma planının oluşturulması ve uygulanması, * Sorumluluğundaki pazar faaliyetlerinin takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler Konya' da yerleşik olarak görevlendirilmek üzere Tıbbı Mümessiller arıyoruz. Aradığımız Özellikler: * Tercihen yüksekokul ya da üniversite mezunu, * Konya' da ikamet eden, * İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, * Dinamik ve kendisini geliştirmeye açık, * Baylar için askerliğini tamamlamış, * Seyahat engeli olmayan, * Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak otomobil kullanabilen.

 • Tıbbi Mümessil
  Assos İlaç
  Gaziantep 13 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Sağlık sektörüne 19 yılı aşkın süredir hizmet veren şirketimizin Gaziantep' de çalışılacak ürünlerin, * Ziyaret planı doğrultusunda doktor ve eczanelere tanıtım yapılması, * Eczanelerde reçete ve raf kontrolünün gerçekleştirilmesi ve siparişlerin alınması, * Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda (Günlük/Haftalık/Aylık) çalışma planının oluşturulması ve uygulanması, * Sorumluluğundaki pazar faaliyetlerinin takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler Gaziantep' de yerleşik olarak görevlendirilmek üzere Tıbbi Mümessiller arıyoruz. Aradığımız Özellikler: * Tercihen yüksekokul ya da üniversite mezunu, * Gaziantep' de ikamet eden, * İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, * Dinamik ve kendisini geliştirmeye açık, * Baylar için askerliğini tamamlamış, * Seyahat engeli olmayan, * Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak otomobil kullanabilen.

 • Tıbbi Mümessil
  Assos İlaç
  Adana 13 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Sağlık sektörüne 19 yılı aşkın süredir hizmet veren şirketimizin Adana 'da çalışılacak ürünlerin, * Ziyaret planı doğrultusunda doktor ve eczanelere tanıtım yapılması, * Eczanelerde reçete ve raf kontrolünün gerçekleştirilmesi ve siparişlerin alınması, * Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda (Günlük/Haftalık/Aylık) çalışma planının oluşturulması ve uygulanması, * Sorumluluğundaki pazar faaliyetlerinin takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler Adana' da yerleşik olarak görevlendirilmek üzere Tıbbı Mümessil arıyoruz. Aradığımız Özellikler: * Tercihen yüksekokul ya da üniversite mezunu, * Adana' da ikamet eden, * İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, * Dinamik ve kendisini geliştirmeye açık, * Baylar için askerliğini tamamlamış, * Seyahat engeli olmayan, * Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak otomobil kullanabilen.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Tıbbi Mümessil İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?