Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tıbbi Mümessil İş İlanları

Hepsini Temizle
Tıbbi Mümessil
 • İş Açıklaması  ·    Sorumlu olduğu bölge içindeki ev ve işyerlerine aktif ziyaretlerde bulunup yeni müşteri kazanımı sağlayarak satış yapmak,   ·   Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek,  ·    Müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve portföy geliştirmek,  ·    Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler·         En az Lise mezunu, ·         Saha satış konusunda tercihen minimum 1 yıl deneyimli, ·         Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, ·         Yeni müşteri kazanımı ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek, ·         İkna ve İletişimi becerisi yüksek, ·         Hedef ve sonuç odaklı, ·         Esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilecek.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Plasiyer, Satış Temsilcisi, Tıbbi Mümessil

 • İş Açıklamasıİş Ortağımız bünyesinde görevlendirilerek Doktor tanıtımlarını gerçekleştirerek reçete çıkışını sağlamak, Bölgesindeki eczanelere OTC ürünlerinin satışını gerçekleştirmek, Reçete ve satış hedeflerini gerçekleştirmek gibi görev tanımlarını üstlenecek TIBBİ MÜMESSİL aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dermokozmetik veya OTC ürünlerinin satışı ve tanıtımında en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen DERMOTOLOJİ çalışmış, Aktif araç kullanabilen, Dış görünüşüne özen gösteren, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişimi güçlü, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Kozmetik, İlaç

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Selam Medikalİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması15 Yıldır ağırlıklı KBB Sarf malzeme ve Tıbbi Cihaz alanında ithalatçı firmayız . Firmamızın ürünlerinin tanıtımnı , satışını ve iş geliştirme yapabilecek, Tıbbi Mümessiller alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen İstanbul Anadolu yakasında oturan Kesinlikle üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. 22-28 yaş aralığında Askerliğini yapmış Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Sorumluluk sahibi , çabuk anlama ve öğrenme yeteneğine sahip, Hastane ve doktor çalışması yapabilecek Genel ofis aletlerini kullanabilen Raporlama yeteneği olan Diksiyonu düzgün ve presentabl Tıbbi Mümessiler alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Ardi Medikalİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıGenetik araştırma ürünleri ithalat ve satışı üzerine faaliyet gösteren firmamıza, satış departmanınımızda çalışacak aşağıdaki özelliklere sahip elemanlar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 2 veya 4 yıllık Biyoloji, Tıbbi Biyoloji, Moleküler Biyoloji ,Genetik, Biyoteknoloji, Kimya ve benzeri Temel Bilimler bölümlerinden mezun veya Genetik, PCR, Elisa, Immunohistokimya vb araştırma alanlarında bilgili, satış ve pazarlama tecrübesine sahip olmaları gereklidir. Üniversitelerin bilimsel araştırma yapan bölümlerine ürünlerimizin tanıtımını yapıp, satış bağlantılarını gerçekleştirmek üzere ; - Bay veya bayan - Tercihen ingilizce bilen - Bilgisayar kullanabilen - Bay adayların askerliğini yapmış - B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen - Gerektiğinde seyahat edebilecek - Satış ve ikna kabiliyeti olan - Maaş + prim le çalışacak - İletişim becerisi yüksek - Aktif olarak müşteri ziyaretlerinde bulunacak - Görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün adayların müracaatları değerlendirilecektir.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Biyolog, Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıSağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamıza,sorumlu olduğu alan içinde bulunan tüm satış noktaları ile ilişki kurarak, ürünlerin ve firmanın konumunu güçlendirmek için, ürün ve hizmet döngüsünü sağlayacak satış sorumlusu arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSatış Pazarlama sektöründe deneyimli / deneyimsiz 28-40 yaş aralığında En az lise mezunu MS Office programlarını kullanabilen Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Takım çalışmasına uyumlu, kişisel gelişime açık olan Sorumluluk sahibi, yaratıcı, mücadeleci Güçlü iletişim becerisine sahip İzmir'de ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Bay, bayan çalışmayan adayların başvuru yapması önemle rica olunur.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Tıbbi Mümessil

 • Andromedİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜroloji, estetik, plastik cerrahi ve dermatoloji alanlarında faaliyet gösteren firmamıza ürünlerimizin pazarlaması, satışı ve uygulamasında görev alacak Biyomedikal Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin biyomedikal mühendisliği bölümünden mezun -İyi derecede ingilizce bilen -Tercihen ilaç ve tıbbi cihaz sektöründe, tercihen satış departmanında çalışmış -Tercihen üroloji ve plastik cerrahi hekimlerine satışta çalışmış -Bilgisayar kullanımı ve MS Ofis uygulamalarına hakim -İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın -Dış görüntüsüne önem gösteren, diksiyonu düzgün -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan -Erkek

  Sektör: İlaç, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Tıbbi Mümessil

 • AndromedAnkara 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜroloji, estetik, plastik cerrahi ve dermatoloji alanlarında faaliyet gösteren firmamıza ürünlerimizin pazarlaması, satışı ve uygulamasında görev alacak Biyomedikal Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin biyomedikal mühendisliği bölümünden mezun -İyi derecede ingilizce bilen -Tercihen ilaç ve tıbbi cihaz sektöründe, tercihen satış departmanında çalışmış -Tercihen üroloji ve plastik cerrahi hekimlerine satışta çalışmış -Bilgisayar kullanımı ve MS Ofis uygulamalarına hakim -İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın -Dış görüntüsüne önem gösteren, diksiyonu düzgün -Hastane, ameliyathane ortamlarına alışkın -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan -Erkek

  Sektör: Sağlık/Hastane, İlaç

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Tıbbi Mümessil

 • Andromedİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for management trainees who will be supporting current operations of sales, business development and assistant general manager projects.

  Aranan NiteliklerGraduates of Biomedical Engineering, Business Administration, Economics from a reputable university in Turkey or abroad Excellent command of both written and spoken English Computer proficiency in MS Office Set Being creative, proactive and result-oriented Willingness and potential for learning and development Valid driver's licence, willing to travel frequently Willing to make a career in marketing and sales Male candidates

  Sektör: İlaç, Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi

 • AndromedAnkara 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜroloji, estetik, plastik cerrahi ve dermatoloji alanlarında faaliyet gösteren firmamıza ürünlerimizin pazarlaması, satışı ve uygulamasında görev alacak Biyolog aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin biyoloji bölümünden mezun -Medikal pazarlama ve satış alanında kariyer hedefleyen -İyi derecede ingilizce bilen -Tercihen ilaç ve tıbbi cihaz sektöründe, tercihen satış departmanında çalışmış -Tercihen üroloji ve plastik cerrahi hekimlerine satışta çalışmış -Bilgisayar kullanımı ve MS Ofis uygulamalarına hakim -İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın -Dış görüntüsüne önem gösteren, diksiyonu düzgün -Hastane, ameliyathane ortamlarına alışkın -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan -Erkek

  Sektör: İlaç, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi

 • Andromedİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜroloji, estetik, plastik cerrahi ve dermatoloji alanlarında faaliyet gösteren firmamıza ürünlerimizin pazarlaması, satışı ve uygulamasında görev alacak Biyolog aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin biyoloji bölümünden mezun -Medikal pazarlama ve satış alanında kariyer hedefleyen -İyi derecede ingilizce bilen -Tercihen ilaç ve tıbbi cihaz sektöründe, tercihen satış departmanında çalışmış -Tercihen üroloji ve plastik cerrahi hekimlerine satışta çalışmış -Bilgisayar kullanımı ve MS Ofis uygulamalarına hakim -İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın -Dış görüntüsüne önem gösteren, diksiyonu düzgün -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan -Erkek

  Sektör: İlaç, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi, Biyolog

 • Andromedİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıWe are now seeking an Area Sales Manager for our aesthetics department. This position will be primarily focused on generating new sales and managing department. Manager will be responsible from identifying, developing and maintaining profitable sales while ensuring growth targets are met.

  Aranan NiteliklerPreferably having a bachelor’s degree in business administration, economics, biomedical engineering, marketing from reputable universities At least 5 to 6 years of sales experience preferably in medical aesthetics sector Fluency in both written and spoken English Proficiency in MS Office applications Self-motivated individual with the ability to manage and plan his/her workload Have excellent interpersonal and communication skills Having a valid driving license and no restrictions for travelling No military obligation. Male

  Sektör: Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme, İlaç

  Pozisyon: Müdür, Eleman, Tıbbi Mümessil, Uzman, Sağlık Memuru

 • Andromedİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜroloji, plastik cerrahi ve estetik alanlarında faaliyet gösteren firmamızın ürünlerinin tanıtımı, satışı ve uygulamasında çalışacak Tıbbi Pazarlama ve Satış Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-En az 4 yıllık üniversite mezunu, -PC, MS Ofis programları, internet, sosyal medya kullanımına hakim, -Tıbbi satış ve pazarlamada ve tercihen üroloji alanında çalışmış, -Tercihen ingilizce bilen, -Aktif, çalışkan, girişken, iletişim becerisi gelişmiş, -Proaktif davranabilen, analiz yeteneği gelişmiş, -Takım çalışmasına uyumlu, -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, -Erkek.

  Sektör: İlaç, Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi

 • HOLİMER SAĞLIKİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİthalatını ve ülke temsilciliğini yaptığımız, geleneksel ve tamamlayıcı tıp ile ilgili cihaz ve sarf malzemeleri satmakta olan şirketimizin satış departmanında çalışacak satış temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİstanbul’ da ikamet eden Tercihen üniversite mezunu Aktif araç kullanabilen Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olmak Seyahat engeli olmayan 22 – 40 yaş arası Bilgisayar ve Office programlarına hakim Giyimine özen gösteren İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimde kuvvetli Kalite yönetim sistemi dahilinde raporlama yapabilecek Analitik düşünebilen ve çözüm üretebilen Tercihen İngilizce bilen Maaş ve pirim siteminde çalışacak Yukarıda belirtilen nitelik özelliklere sahip adayların cv leri değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane, İlaç, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Uzman, Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • CRC Danışmanlıkİstanbul Anadolu 4 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBölge Destek Sorumlusu tarafından randevusu alınmış müşteri adayı ve/veya randevusu olmaksızın bulunduğu bölgedeki müşteri adaylarını direkt olarak ziyaret etmek, Randevusu alınmış olan müşteri hakkında genel bilgi edinmek, Müşteri adayına çalışma sistemimiz(sistem avantajlarımız, projelerimiz vb.) hakkında bilgi vermek, Müşteri adayından almış olduğu hizmet ile alakalı en doğru bilgiyi almak, Görüşme sonunda, müşteri adayı ile teklif çalışmasının hazırlanıp paylaşılabilmesi için Bölge Destek Sorumlusuna doğru ve eksiksiz bir şekilde bilgi vermek, Satışı tamamlanana kadar müşteri adayına belirli aralıklar ile dönüş yaparak satış takibi yapmak, Satışın kapatılması aşamasında sözleşme vb. evrakların ilgili departmanlara teslim edilmesini sağlamak, Sorumluğu altında bulunan bölgedeki potansiyel müşterilerle ilgili düzenli olarak veri çalışması yapmak ve bu verileri randevu alınabilmesi için Bölge Destek Sorumlusu ile paylaşmak, Şirket içerisinde diğer bölüm ya da departmanlardan gelebilecek destek taleplerine yöneticisinin onayı dâhilinde yardımcı olmak, Tüm sorumluluklar ile ilgili sistem kaydı oluşturmak ve yöneticisine periyodik olarak rapor vermekle yükümlüdür.

  Aranan Nitelikler2006 yılından beri hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız için satışı seven, kendisine alınan randevular ve kendi bireysel çabaları doğrultusunda sahada aktif olarak satış görüşmeleri gerçekleştirecek, tercihen hizmet sektöründe tecrübe sahibi ve kurumsal yapıya uygun saha satış temsilcisi arkadaşlar aranmaktadır. En az yüksekokul, tercihen üniversite mezunu Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen satış konusunda 3 yıl deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü, Takım çalışmasına yatkın, özgüvenli ve ikna kabiliyeti yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, MS Office Programlarına hakim,CRM programlarını etkin olarak kullanabilecek,

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, İlaç

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Merchandiser, Tıbbi Mümessil

 • CRC Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İzmir 4 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKendisine sorumluğu verilen proje müşterilerine periyodik olarak ziyaret gerçekleştirmek ya da müşterilere periyodik telefon aramaları yaparak, hizmet ile ilgili görüşlerini almak, Sorumluğu altında bulunan müşterilerin yemekhanelerini, yemek hizmetlerini, aylık menülerini, servis ekipmanlarını ve servis personellerini denetlemek, yaptığı denetlemeler neticesinde ortaya çıkan aykırılıklara çözüm bulmak, Proje müşterilerinden telefon ya da e-mail yoluyla gün içerisinde gelen sorun ya da taleplere en doğru ve en kısa sürede çözüm bulmak ve bu çözümleri müşteri ile paylaşmak, Her ay sonunda bir sonraki ayın müşteri menülerini yemek firmalarından düzenli bir şekilde almak, menü kontrollerini yapmak, müşterinin talepleri doğrultusunda gerekli menü düzenlemelerini üyeye yaptırmak ve menünün son halini müşteri ile paylaşmak, Proje müşterilerine, yöneticisinin belirlediği periyotlarda anket çalışması yaptırmak ve yapılan anketleri kalite departmanı ile paylaşmak, Proje müşterilerinin bulunduğu bölgelerde müşteri talebi doğrultusunda ya da müşteri talebi olmaksızın alternatif üye çalışmaları yapmak, Üye ağına kattığı firmalardan Üye Sözleşmesi vb. diğer gerekli evrakları alarak ilgili departmanlar ile paylaşmak, Projeler için hizmet aldığımız üyelere periyodik olarak ziyaret gerçekleştirmek ya da telefon ile arama yaparak üye ilişkilerini yürütmek, Projelere hizmet veren üyelerden telefon ya da e-mail yoluyla gelen sorun ya da taleplere en kısa sürede dönüş yaparak çözüm bulmak, Proje müşterilerinin bulunduğu bölgelerde yeni müşteri adayları için saha ya da internet ortamında bölge çalışması yapmak, Proje müşterileri için yapılan üye yönlendirme bilgilerini zamanında ve eksiksiz olarak Finans Departmanı ile paylaşmak, Hizmet alınan üye firmaların fiyat revizelerini Finans Departmanından aldığı veriler doğrultusunda, bağlı oldukları yönetici ya da yöneticilerinden onay alarak gerçekleştirmek, Üye firmalara ait fiyat revizeleri ile alakalı bilgileri düzenli ve eksiksiz olarak Finans Departmanına iletmek, Şirket içerisinde diğer bölüm ya da departmanlardan gelebilecek destek taleplerine yöneticisinin onayı dâhilinde yardımcı olmak, Tüm sorumlulukları ile ilgili CRM kaydı oluşturmak ve yöneticilerine periyodik olarak rapor vermekle yükümlüdür.

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu Yakası ve İzmir'de ikamet eden ve aşağıdaki özelliklere sahip, projelerimizi yönetecek tecrübeli Müşteri İlişkileri Temsilcisi arkadaşlar arıyoruz. Üniversite veya yüksekokul mezunu,tercihen gıda ile alakalı bir bölümde eğitim almış MS Office programlarına hakim, CRM programı kullanmış Telefonda etkili iletişim kurabilen, Diksiyonu düzgün akıcı konuşabilen, İş takibinde başarılı, hedef odaklı İletişim becerisi ve kişisel motivasyonu yüksek, İkna yeteneğine sahip, Hedef odaklı ve takım çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,

  Sektör: Danışmanlık, Gıda, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Merchandiser, Takım Lideri, Tıbbi Mümessil

 • Palmiye İlaçİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli 16 Nisan 2017

  İş AçıklamasıTıbbi ilaç ve gıda suplemanlarının pazarlama ve satışını yapmakta olan firmamızın İSTANBUL , ANKARA , İZMİR , BURSA, KOCAELİ bölgelerinde görevlendirilmek üzere (Bölgede ikamet eden) "Tıbbi Mümessiller" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Yüksekokul mezunu, Dış görünüşüne önem veren ve diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlamada 1-2 yıl deneyimli, Tercihen 1-2 yıl sektör tecrübesi olan, 29 yaşını aşmamış, Ehliyetli, aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini yapmış (Erkek adaylar için.)

  Sektör: İlaç, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman, Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Sorumlu

 • İSTANBUL MEDİKALİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Mart 2017

  İş AçıklamasıİŞ TANIMI: * Günlük ve düzenli olarak doktor ve hastane ziyaretlerini yaparak, ürünlerimizi (yara bakım ürünleri,bandajlar, yara retraktörleri vb) tanıtıp, satış ve pazarlamasını gerçekleştirmek. * Satış odaklı ve kota planlaması ile çalışmak * Ürünlerimizin uygulamasını sağlamak, hastaların pansumanlarını yapmak ve hasta yakınlarına ürün kullanımında yardımcı olarak, kullanımı öğrenmelerini sağlamak * Bayi organisazyonu sağlamak, bayi ziyaretlerini gerçekleştirmek ve bayi satışlarını takip etmek * Bayi ve hastane ziyaretleri için anadolu seyahatlerini gerçekleştirmek

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER: * En az lise tercihen üniversite mezunu * 35 yaşını aşmamış * Sektörde en az 5 yıl iş tecrübesi olan * Erkek adaylar için askerlik engeli olmayan * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen * Seyahat engeli olmayan * Aktif araç kullanabilen * İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek * Detaylara önem veren yüksek sorumluluk sahibi * MS Office programlarına hakim * Müşteri odaklı çalışarak problem çözme becerisine sahip * Tercihen istanbul avrupa yakasında ikamet eden * Tercihen ingilizce bilen

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil, Uzman, Satış Temsilcisi

 • AndromedAnkara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Mart 2017

  İş AçıklamasıÜroloji, plastik cerrahi ve estetik alanlarında faaliyet gösteren firmamızın ürünlerinin tanıtımı, satışı ve uygulamasında Ankara ve çevre illerde çalışacak Tıbbi Satış ve Pazarlama Temsilcisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin tıp, diş hekimliği, eczacılık, biyomedikal mühendisliği bölümlerinden mezun, -İngilizce bilen, -PC, MS Ofis programları, internet, sosyal medya kullanımına hakim, -Tercihen tıbbi satış ve pazarlamada ve tercihen üroloji alanında çalışmış, -Aktif, çalışkan, girişken, iletişim becerisi gelişmiş, -Proaktif davranabilen, analiz yeteneği gelişmiş, -Takım çalışmasında uyumlu, -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, -Hastane ve ameliyathane ortamlarına alışkın, açık yara-kan görmeyle ilgili sorunu olmayan, -Erkek.

  Sektör: Sağlık/Hastane, İlaç, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Doktor/Hekim, Satış Temsilcisi, Sağlık Memuru, Tıbbi Mümessil, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBelirli ve düzenli bir rut çerçevesinde eczaneleri dolaşarak, aylık satış ve ziyaret hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ilişkilerinin yönetilmesi ve sipariş toplanması  

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu (Ön lisans, Lisans) Saha satışta aktif en az 2 yıl tecrübeli, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Güçlü ilişki yönetimi olan, ikna ve müzakere bilgisine sahip Güler yüzlü, pozitif Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Kocaeli 'de ikamet eden, Bay-Bayan,  

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması• İş planı doğrultusunda kendi rutu dahilindeki eczane ziyaretlerini gerçekleştirmek • Satış hedeflerinin realizasyonunu ve ürünlerin rafta bulunurluğunu sağlamak • Tanımlanan bölgede iş geliştirip portföy oluşturmak ve bu bölgede rut planına uygun çalışarak satışı artırmak  

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun • FMCG sektöründe Satış alanında tecrübeli ve/veya kendini geliştirmek isteyen, • İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, • Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, • Güçlü ilişki yönetimi olan, ikna ve müzakere bilgisine sahip • Güler yüzlü, pozitif, • Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, • İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, • Bay - Bayan        

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları, Gıda, Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

İş Habercisi - Tıbbi Mümessil İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Tıbbi Mümessil Nedir ?

Tıbbi Mümessil kariyerinde medikal firmaların ürettiği ilaç, tıbbi cihaz vb. malzemeleri hastane sağlık ocağı vb. kuruluşlara giderek ilgili kişilere pazarlamasını ve tanıtımını yapan kişilerdir.Tıbbi Mümessiller; hastane ziyareti yapmak, eczane ziyareti yapmak,ilaç alım ihalelerini takip etmek,rakip firma faaliyetlerini takip etmek, mesleki gelişime ilişkin faaliyetler yürütmek gibi görev ve sorumluluklarda bulunurlar. Tıbbi mümessillikle ile ilgili pek çok iş ilanı bulunmakla beraber tıbbi mümessiller ilaç firmalarında görev alabilirler.Secretcv'de tıbbi mümessillik ve benzer pozisyonlarda pek çok iş ilanı bulunmaktadır.