Modelist İş İlanları

Hepsini Temizle
Modelist
 • İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan Nitelikler En az 10 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden, Bayan terziler aranmaktdır.

 • Modelist
  Portre Giyim
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Üretim sürecinde kullanılacak kalıpların hazırlanması, dikiş,fit,ölçü v.s.kontrollerin yapılması (çizim,işaret kalıpları,baskı,nakış) müşterinin istediği numune ve çizimlerin kalıplarının yapılması, numune çalışmalarının tüm aşamalarının takip ve kontrol edilmesi, koleksiyon kalıplarının hazırlanması , imalat dahil olmak üzere tüm fit kriterlerinin yapoılması

  Aranan Nitelikler - Gerber V8 kalıp programını iyi düzeyde kullanabilen - Tercihen 5-10 yıl deneyimli - Örme ve dokuma kalıp bilgisi olan - Bluz, elbise,etek,pantolon v.b - Ekip çalışmasına yatkın - İhracat kökenli olması  

 • Tasarımcı
  Elishue
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Rus, Azeri ve Arap müşterilerine büyük ve küçük beden üst grup örme modeller hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Laleli piyasasını bilen, Rus, Azeri ve Arap grubunda tecrübeli, Büyük ve küçük beden örme üst grup çalışabilen, Dijital baskı, taş ve nakış  bilgisi olan, İşinde hırslı, Ekip arkadaşlarıyla uyumlu TASARIMCILAR arıyoruz.

 • Gemini Programına Hakim Modelist
  Elishue
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması  ÖRME ÜST GRUP BAYAN BLUZ İMALATI YAPAN FİRMAMIZA GEMİNİ KALIP PROGRAMINA HAKİM MODELİSTLER ALINACAKTIR..

  Aranan Nitelikler   ELDE KALIP ÇIKARABİLEN KALIP ,DİKİM VE ÖLÇÜM BİLGİSİNE SAHİP  MODELİSTLER ARANMAKTADIR.

 • Modelist
  İkoll Tekstil // Karçam…
  İstanbul Avrupa 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması   2009 YILINDA AVCILAR İGS BİNASINDA BULUNAN VE ''İKOLL'' ETİKETİYLE YARATICI TASARIMLARA İMZA ATAN FİRMAMIZ, STİLİNİ GENİŞ PERSPEKTİFİYLE, TRENDLERİ DİNAMİK DURUŞUYLA, MODAYI YENİLİKÇİ KOLEKSİYONUYLA, MÜŞTERİLERİMİZİN BEĞENİSİNE SUNMAKLA YETİNMEYİP, BUNU EN HIZLI VE EN KALİTELİ ŞEKİLDE MAĞAZALARIMIZDA SHOWROOM GÖRÜNÜMÜ İLE BUTİK SATIŞ HASSASİYETİNİ HARMANLAYARAK KENDİ ALANINDA VAZGEÇİLMEZ OLMAYI DA BAŞARMIŞTIR. ŞİRKET PROFİLİMİZE UYGUN, ÜRETKEN,ÇALIŞKAN VE BAŞARILI KALİTE GÜVENCE İÇİN TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler GÖRSEL ZEVKİ GELİŞMİŞ, BAYAN ÜST GRUP ,BUTİK DENEYİMİ OLAN NUMUNE ASAMASININ TÜM SÜRECİNE HAKİM(KALIP,SERİ,DİKİM TALİMATI,NUMUNENİN DİKİM ASAMASINDA TAKİBİ,VE ÜRETİM ONCESİ ÜRETİM DOSYASININ OLUSUMU) KALİTEYİ ÇALIŞMALARINA YANSITABİLEN, GELİŞMEYİ VE ÜRETMEYİ İLKE EDİNMİŞ, BİLGİSAR PROGRAMI BİLEN( ÖZELLİKLE GEMİNİ) EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ ÖRME VE DOKUMA KALIP BİLGİSİNE SAHİP EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN DİSİPLİNLİ, DİNAMİK, İSTİKRARLI,SORUMLULUK SAHİBİ , MODELİST ARAYISIMIZ BULUNMAKTADIR.

 • Modelist
  Suwen
  İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Ekofer Tekstil (SUWEN Mağazacılık) firmamızın Ümraniye merkez ofisinde görevlendirilmek üzere MODELİST aranmaktadır.   

  Aranan Nitelikler Otomatik pastal programını bilen, Tercihen dikişten anlayan, Kalıp eğitimi almış, Yetiştirilmek üzere istekli olan, Ümraniye ve çevresinde ikamet eden, Bayan 

 • Teknik Ressam
  Fatih Ferforje
  Denizli 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Teknik Ressam alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Askerliğini yapmış İyi derecede Auto Cad bilgisine sahip 35 yaşını aşmamış

 • Modelist
  Vakko
  İstanbul Avrupa 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Esenyurt Üretim Merkezi'nde istihdam edilmek üzere "Modelist" pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Konfeksiyon,Gelinlik ve Abiye grubunda en az 5 yıl deneyimli, Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu(Tercihen Tekstil-Moda Tasarımı vb.), Kalıp bilgisi olan, Serileme yapabilecek, Gerber programını kullanabilen, Ölçü ve dikiş talimatı düzenleyebilecek, İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Assyst Operatörü
  Desa Deri
  İstanbul Avrupa 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Talep edilen konfeksiyon numune modellerin serilemesini bilgisayarda hazırlayabilecek, CAD CAM kullanabilecek, dökümantasyon takibi yapabilecek, elde kalıp çıkartabilecek, kritikleri düzeltebilecek, Assyst programını kullanabilecek.

  Aranan Nitelikler Avrupa yakasında ikamet eden, Yaratıcı ve yetenekli, Yoğun tempoya ayak uydurabilecek, Konusunda en az 2 yıl deneyiml,  

 • Terzi Ümraniye
  Aysira Tekstil
  İstanbul Anadolu 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır.   5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir.   BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden,          Bayan terziler aranmaktdır.

 • Modelist-Aksesuar Takipçisi
  Nu Tekstil
  İstanbul Avrupa 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması Hazır Giyim ve Mağazacılık sektörlerinde faaliyet gösteren NU Markasının büyüyen ve gelişen organizasyonu için, aşağıda belirtilen özelliklerde İmalat Planlama, Aksesuar Takip ve Deneyimli Modelistler Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan giyimde deneyimli, Modelistlik ve Operatörlük bilgisi olan Disiplinli, dikkatli ve özenli, Diksiyonuna ve görüntüsüne özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Pratik ve hızlı düşünebilen, Planlama yeteneği yüksek, Sorumluluk almaktan kaçınmayan, Firmanın çalışma hızına ve dinamik temposuna ayak uydurabilecek,

 • Modelist Yardımcısı
  Perspective
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Tercihen Tekstil Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu 'Hazır Giyim ve/veya Moda Konfeksiyon' bölümü mezunu, En az 3 yıl modelist yardımcılığı tecrübesine sahip Baz kalıp ve model uygulamasına hakim, model teknik çizim üzerine ölçü tablosu ve dikiş talimatı hazırlayabilen,  Koleksiyondan üretime kadar olan süreci takip edebilecek, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü,

  Aranan Nitelikler

 • Modelist
  Derishow
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması MODELİST

  Aranan Nitelikler • Yaratıcı ve üst kalite sofistike kadın giyiminde ve abiyede model geliştirebilen ; • Üstün mulaj,prova ve dikim bilgisine sahip • Yüksek teknik eğitim almış • Yeniyi denemekten hoşlanan • Moda ve stil görüşü gelişmiş • Lüks kadın giyiminde en az 10 yıl deneyimli olan    

 • Modelist
  Civit Tekstil
  İstanbul Avrupa 4 Şubat 2016

  İş Açıklaması Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul ve Şanlıurfa tesislerinde görevlendirilmek üzere modelistler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise veya MYO mezunu, Denim pantolon kalıbı konusunda tecrübeli, Gerber V8 kullanabilen Üretim kalıplarını kontrol edip kesime verebilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli takım çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Modelistler aramaktayız.

 • Teknik Ressam
  Net Danışmanlık Eğitim
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 4 Şubat 2016

  İş Açıklaması Sahada keşif çalışmaları yaparak teknik birimlere proje desteği vermek Tesislerin risk analizi projeleri için Asbuilt P&ID çizimlerini yapmak, Saha yatırımlarının Asbuilt yerleşim projelerini oluşturmak,

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi, Teknik Liseler ve Meslek Yüksek Okulu ilgili bölümlerinden mezun, Tesisat ve tesisat ekipmanları bilgisine hâkim, İyi derecede AutoCad bilgisine sahip, AutodeskPlant Design Suite ve AutoCad P&ID modülünü iyi derecede kullanabilen, En az 3 yıl tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış olan  Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, gelişmeye açık, İstanbul Anadolu yakası veya Kocaeli/Gebze bölgesinde ikamet eden,

 • Modelist
  İnset Tekstil
  İstanbul Avrupa 2 Şubat 2016

  İş Açıklaması abiyede deneyimli ekip arkadaşları ile uyum içinde modelist aranıyor

  Aranan Nitelikler işinde uzman yeterli deneyime sahip abiye tecrübesi olan modelist

 • Modelist
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 29 Ocak 2016

  İş Açıklaması En az lise,yüksekokul veya modelist yetiştiren enstitülerden birinden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Gerber Versiyon 8 programına hakim, Ölçümlendirme, dikiş, kalıp ve prova konularında yeterli teknik bilgiye sahip, Dokuma ve örme giyim konusunda tecrübeli, Koleksiyon provalarında fitleri ve kritikleri alabilecek, Ms Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler TEK

 • İş Açıklaması Gömleklik kumaş üretimi yapan firmamızda görevlendirilmek üzere;  

  Aranan Nitelikler Gömleklik kumaş üretimi yapan firmamıza Desen analizi, varyantlandırma ve armür/örgü bilgisine sahip Üretim planlama yapabilecek En az ilgili Bölümlerin Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu ve Lisans Bölümlerinden mezun Tercihen: Most Dobby ve Textronics programlarına hakim Sektörde en az 3 yıllık tecrübe sahibi Üretim planlama ve takibinde bulunmuş Varyantlandırma/tasarım ve katalog çalışması yapmış MRP ve ERP Tekstil Üretim Takip Otomasyon kullanmış Bay ya da Bayan Desinatör/ Üretim Planlamacı Arge / Ürge çalışma arkadaşı aramaktayız.  

 • İş Açıklaması TENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak   bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla  ilerlemektedir.   İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor.  

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Moda tasarım,Sahne dekor,Köstüm tasarımı bölümlerinden mezun,veya  -Marka kimliğine uygun olarak tüm Mağazaların içi ve vitrin görsel tasarımlarının uygulanmasında deneyimli, -Pazarlama ve satış stratejileri doğrultusunda tüm görsel düzenlemelerin yapılması, -İç görsellerin etkili sunum tekniklerine göre hazırlanarak sezona göre düzenlemelerin güncellenmesi, -İletişimi güçlü,organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş,takım çalışmasına yatkın,Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Vitrin Tasarımcısı ve Görsel Düzenleme Uzmanı Merchandıser takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 • Modelist
  Şevkat Tekstil
  İstanbul Avrupa 17 Ocak 2016

  İş Açıklaması İhracat Firmamızda çalışacak Modelist arıyoruz. Telefon : 0-212-639 15 56 Dahili: 2

  Aranan Nitelikler Bayan Modelist Örme Kumaşta deneyimli Assyst Kullanıcısı En az Lise Mezunu Baz kalıp çıkartabilecek Seri yapabilecek Esnek çalışma saatleri ve ekip çalışmasına uyumlu

 • Modelist
  Ereks Konfeksiyon A.Ş.
  İstanbul Avrupa 14 Ocak 2016

  İş Açıklaması Denimden mamul spor pantolon üreten ve ihraç eden firmamızda görevlendirmek üzere, aşağıda ki görevleri eksiksiz ve doğru biçimde gerçekleştirebilecek deneyimli "Modelist" arayışımız bulunmaktadır. Tasarımı yapılmış modellerin numune dikimi için kalıp hazırlanması, Dikilen numunenin varsa kritiklerine göre kalıp düzeltmelerinin yapılması, İmalata alınacak modellerin kesim öncesi serilerinin yapılması, Modellerde bulunan nakış, baskı, düğme vb. yerleştirmelerinin yapılması, Ölçü tablosu ve dikiş talimatlarının hazırlanması,

  Aranan Nitelikler ·         Denim alanında en az 5 yıl deneyimli, ·         Ölçülendirme, dikiş, kalıp ve prova konularında yeterli teknik bilgiye sahip, ·         Asist programını kullanabilen, ·         Dinamik ve öğrenmeye açık, ·         Ekip çalışmasına yatkın, ·         Kişisel gelişimine önem veren, ·         İstanbul Avrupa yakasında Yenibosna’ya yakın ikamet eden.

 • Terzi Gaziantep
  Aysira Tekstil
  Gaziantep 9 Ocak 2016

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır.   5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir.   BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden,          Bayan terziler aranmaktdır.

 • Modelist-Stilist
  Tüzün
  Ankara 9 Ocak 2016

  İş Açıklaması      Ankara’da bayan giyim fabrikamızda görevlendirilmek üzere dinamik ve çağdaş, takım ruhuna sahip, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, insiyatif kullanabilen, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan takım arkadaşı arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler - Konusuyla ilgili Meslek Yüksek Okulu, Olgunlaşma Enstitüsü veya Meslek      Lisesi mezun olan,  - Kumaş ve kalıp bilgisi olan ve tercihen bilgisayarda kalıp çıkarabilen,  - Modelist olarak en az 5 yıl deneyimli, - Gerber sistemini ileri düzeyde kullanan, - Tasarım yönü güçlü,  - Koleksiyon provalarında kritikleri alabilecek,  - Ekip çalışmasına yatkın,  - İletişim becerileri güçlü,  - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,  - Diksiyonuna ve görüntüsüne özen gösteren - Bayan dış giyimde dokuma konusunda  uzmanlaşmış

 • Modelist
  Karbel Konfeksiyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Ocak 2016

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markalarına erkek gömleği üreten fabrikamızın Topkapı Tesisleri’nde görevlendirilmek üzere;  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu ya da meslekte yetişmiş, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Lectra Programını çok iyi bilen, Kadın gömlek ya da erkek gömlekte baz kalıp konusunda tecrübeli, İletişim becerileri gelişmiş, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, (Askerlik hizmetini yerine getirmiş) Bay ve Bayan

 • Lectra Operatörü
  Karbel Konfeksiyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Ocak 2016

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markalarına erkek gömleği üreten fabrikamızın Topkapı Tesisleri’nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu ya da meslekte yetişmiş, · Kadın gömlek ya da erkek gömlekte baz kalıp yapabilecek, · Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, · Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, · Lectra Programını çok iyi bilen,

 • Terzi Kayseri
  Aysira Tekstil
  Kayseri 2 Ocak 2016

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan Nitelikler En az 10 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden, Bayan terziler aranmaktdır.

 • Terzi İstanbul
  Aysira Tekstil
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Kasım 2015

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan Nitelikler En az 10 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden, Bayan terziler aranmaktdır.

 • Modelist
  Roman
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Ekim 2015

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri bayan hazır giyim sektöründe önderliğini sürdüren, kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan firmamızın Çekmeköy'de bulunan genel merkezinde 'Modelist' olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Konusuyla ilgili Meslek Yüksek Okulu, Olgunlaşma Enstitüsü veya Meslek Lisesi mezunu olan - Gerber programını en az 3 yıldır aktif olarak kullanan - Abiye ve avangard modeller konusunda tecrübeli - Tasarım yönü güçlü - Koleksiyon provalarında fitleri ve kritikleri alabilecek - Ekip çalışmasına yatkın - İletişim becerileri güçlü - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek - Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Bebek Koleksiyon Modelisti
  Koton
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Eylül 2015

  İş Açıklaması Maslak / Ayazağa'da bulunan Genel Merkezimizde görev alacak ; Modellerin firma ölçülerine göre kalıplarını bilgisayarda hazırlayacak, modelin dikim işlemleri bittikten sonra  manken üzerinde prova yapacak,  provaya göre çıkan kritikleri bilgisayarda düzeltecek, serilerini hazırlayacak, Bebek Koleksiyonu Modelistliği konusunda deneyimli   "BEBEK KOLEKSİYONU MODELİSTİ" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Bebek Koleksiyonu Modelisti olarak en az 5 yıl deneyimli, * Modelin Kritiğini yapacak tecrübeye sahip, * Kalıp bilgisi olan, * Gerber V8 programına hakim, * Tercihen İstanbul/ Avrupa yakasında ikamet eden, * Yoğun tempoya uyum sağlayabilecek.

 • Modelist
  Devanlay Eren Tekstil Sanayi…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Tekirdağ 11 Eylül 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Çorlu'da bulunan fabrikasında 'Modelist' olarak görevlendirilmek üzere; En az lise,yüksekokul veya modelist yetiştiren enstitülerden birinden mezun, Konusunda 3 yıl deneyimli, Gerber Versiyon 8 programına hakim, Ölçümlendirme, dikiş, kalıp ve prova konularında yeterli teknik bilgiye sahip, Dokuma ve örme giyim konusunda tecrübeli, Bay ve bayan modellerde elle kalıp çıkartabilen (mont, pantolon, gömlek, örme) Koleksiyon provalarında fitleri ve kritikleri alabilecek, Ms Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Çorlu veya Lüleburgaz civarında ikamet edebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

İş Habercisi - Modelist İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?