Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Modelist İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Modelist
 • Modelist

  Cross Jeansİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİmalat serisinin yapılması, kalıplarının hazırlanması, dikiş, fit, ölçü kontrollerinin yapılması, Müşterinin isteği doğrultusunda numune ve/veya çizimlerin kalıplarının hazırlanması, Ölçü tablosu ve dikiş talimatlarının kontrol edilmesi.

  Aranan NiteliklerMeslek Liseleri ve/veya Meslek Yüksek Okullarının Tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun, Denim Konfeksiyon alanında en az 5 yıl deneyimli, Gerber V8 programını iyi bilen, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için; askerliğini tamamlamış,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Modelist

 • Modelist

  Triko Mısırlıİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıHazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan Triko Mısırlı'nın merkez ofisinde değerlendirilmek üzere “Modelist" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerDokuma ve örme konusunda en az 10 yıl iç piyasa deneyimli, Tasarım çizimlerinden elle baz kalıp çıkartabilecek, Dokuma ve örme konfeksiyonda tüm ürünlerde deneyimli, Prova yapabilen, dikim bilgisi olan, Baz kalıp, üretim kalıp kontrolü ve seri yapmayı bilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Şişli'ye ulaşım sorunu olmayan Çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Makıneci

  ROMANİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKurulduğu günden beri Bayan Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 80 'i aşan satış noktası ile kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan firmamızın Taşdelen'de bulunan atölyesinde Makinacı olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır:

  Aranan NiteliklerDüz Makine, Overlok makinelerinde yetiştirilmek üzere, Kısa süreli konfeksiyon iş deneyimi olan, İşkur’a kayıtlı, Ortaokul veya Lise mezunu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Operatör, Terzi

 • İş AçıklamasıSaraciye sektöründe faaliyet gösteren ve Avrupaya ihracat yapan firmamız için Bay&Bayan deri çanta modelcileri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSaraciye sektöründe en az 10 yıl tecrübeli, Bay&Bayan çanta modellerini teknik çizimlere bakarak çıkartabilen, Kalite anlayışı yüksek, Ekip çalışmasına uyumlu, Servis güzergahlarımıza uygun, (Beylikdüzü,Esenyurt,Avcılar,Yenibosna,Bağcılar). Modelciler alınacaktır.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Modelist

 • Modelist

  ATK Tekstilİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıSektörün en büyüklerinden biri olan firmamıza dokuma ihracat konfeksiyonda Dokuma deneyimli Modelist alınacaktır.

  Aranan NiteliklerDokuma ihracat konfeksiyon modelistliğinde en az 5-7 yıl deneyimli, Lectra bilgisayarlı kalıp sistemini kullanabilen, Dokuma konfeksiyonda tüm ürünlerde deneyimli, Baz kalıp, üretim kalıp kontrolü ve seri yapmayı bilen, Dizayn kalıbı çalışabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Modelist arkadaşlar aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Modelist

  BERTEKS KONFEKSİYONİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıSektöründe en az 5 yıl deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,gelişime açık, Uzun süreli çalışmayı düşünen, Bitmiş kalıp ve ürün ile ilgili oluşabilecek riskleri önceden tespit ederek gerekli önlemleri alabilecek, Gerber kalıp sistemi ve pastal programına tamamı ile hakim olan, Tercihen İspanya pazarında deneyime sahip,

  Aranan NiteliklerKoleksiyon ve siparişi gelen modellerin kalıp kontrol ve üretim dosyası oluşturma taleplerine istenen kalitede ve zamanında cevap verilme sürecini koordine edilmesini sağlayabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Triko Modelist

  Smileİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıAvrupa'nın önde gelen markalarına kendi koleksiyonu ile üretim yapan firmamızın Modelhane bölümünde, koleksiyondan üretime kadar olan süreci takip edebilecek “modelist” çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin 2 yıllık tekstil veya moda tasarımı bölümlerinden mezun, Trikoda kalıp çıkarma ve serileme konularında en az 2 yıl tecrübeli Numune veya çizim üzerinden kalıp çıkarabilen Planlama, organizasyon yeteneğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Tercihen Merter bölgesine yakın ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Uzman

 • Modelist

  Pançoİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBiz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla Seyrantepe'deki merkezimizde görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Modelist" takım arkadaşları aramaktayız. Tasarımı yapılmış modellerin numune dikimi için kalıp hazırlanması, Dikilen numunenin varsa kritiklerine göre kalıp düzeltmelerinin yapılması, İmalata alınacak modellerin kesim öncesi serilerinin yapılması, Modellerde bulunan nakış, baskı, düğme vb. yerleştirmelerinin yapılması, Ölçü tablosu ve dikiş talimatlarının hazırlanması, İmalat sırasında gereken kontrollerin yapılması.

  Aranan NiteliklerAlanında en az 5 yıl iş tecrübesine sahip, Minimum 2 yıl Gerber ile kalıp ve seri yapma tecrübesi bulunan, Tercihen çocuk giyimde deneyim sahibi, Tasarımdan gelen çizimi ya da numuneyi yorumlayıp kalıbını çıkarabilen, Tercihen hem dokuma hem de örme kumaş gruplarında tecrübeli, Baz kalıp oluşturma, model uygulama, serilendirme ve ölçü tablosu hazırlayabilme konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Dikiş, baskı yerleştirme ve tekstil imalatı gibi konularda bilgi ve tecrübe sahibi, Detaylara önem veren, Tercihen 35 yaşını aşmamış MODELİST aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Modelist

  Fame Tekstilİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıGERBER SİSTEMİNDE KALIP ÇIKARMAKTA TECRÜBELİ , - KOLEKSİYON VE ÜRETİM KALIPLARININ HAZIRLANMASI VE SERİLENMESİNDEN SORUMLU OLACAK,

  Aranan NiteliklerÖRME VE DOKUMA KONFEKSİYON ÜRETİMİ VE İHRACATI YAPAN FİRMAMIZA, - GERBER SİSTEMİNDE KALIP ÇIKARMAKTA TECRÜBELİ , - KOLEKSİYON VE ÜRETİM KALIPLARININ HAZIRLANMASI VE SERİLENMESİNDEN SORUMLU OLACAK, - DİKİŞ BİLGİSİ OLAN, - İSTANBUL HALKALIDAKİ FABRİKAMIZDA ÇALIŞACAK DENEYİMLİ MODELİST ALINACAKTIR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Modelist

  B&G Storeİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıNebati Petrol Ürünleri Tekstil İnşaat San.ve Tic.Ltd.Şti. de görevlendirilecek MODELİST aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az beş yıl deneyimli, Wear cadfe kalıp sistemini aktif kullanabilen, Baz kalıp, serileme ve üretim konularında deneyimli, Modeli numune aşamasından üretime kadar takip edebilecek, İletişimi kuvvetli, pratik ve dinamik yapıya sahip, En az lise mezunu bayan modelist aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Modelist

 • Deneyimli Modelist

  B&G Storeİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen çocuk giyim markası B&G STORE için senede 1500 yeni model çalışan (dokuma+örme) koleksiyon hazırlama ofisimize, aşağıdaki özelliklere sahip Modelist alınacaktır.

  Aranan NiteliklerWearcadfe kalıp sistemini bilen, Tasarımcı tarafından hazırlanan çizime göre kalıp çıkarabilecek, Çıkan kalıba göre dikilen ilk numuneyi tasarımcı ile birlikte manken üzerinde prova-kritik edebilecek, Koleksiyon numunesine göre prova mankenleri üzerinden imalat ölçü tablolarını hazırlayabilecek, İmalata giren modellerin verilen ölçü tablolarına ve prova mankenlerine göre beden setlerini kontrol edebilecek, Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen daha önce tasarımcılarla ve çocuk giyim sektöründe çalışmış .

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Modelist

  DURAKOĞLU TEKSTİLİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıİHRACAT YAPAN FİRMAMIZA Baz kalıp çalışmaları yapabilen Örme ve dokuma konusunda en az 3-4 yıl tecrubeli AUDACESS programlarını iyi derecede bilen YADA öğrenmek isteyen Maliyet pastal çalışması yapabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına uygun Sorumluluk sahibi İstanbul avrupa yakasında ikamet eden. Bay bayan modelist alınacaktir.

  Aranan NiteliklerLise mevzunu Ekip çalışmasına uygun Örme penye ihracatı yapan firmamıza en az 3/4 yıl Deneyimli AUDACES programını iyi derecede bilen yada programı öğrenmek isteyen, baz ve maliyet kalıbı yapan, ayrıca üretim kalbını serıleyecek ve üretim dosyalarını hazırlayacak esnek çalışma saatlerıne uyum sağlayacak ekip çalışmasına uygun tecrubelı bay/bayan modelist alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Modelist

  Puledroİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıOylum Tekstil ve Teknoloji Şirketler Grubu 1995 Yılında Türkiye de Puledro Markası ile çıktığı yolculuğuna Rusya, Ukrayna, Fransa ve Almanya gibi 20 Ülkeye ihracat yapan çocuk hazır giyim markası alanında faaliyet göstermektedir. Ürünlerimizin "Puledro" Markası adı altında Yurtdışında aşırı talep görmesi ve Türkiyede ki müşterilerimizden gelen yoğun istek üzerine Türkiye Pazarına girmeye karar verdik. ISO 9001 Belgesine sahip firmamız 13.000m2 kapalı alana sahip ve ürünlerini kendi fabrikasında üretmekte olup Yenidoğan Sancaktepe - İstanbul'da Fabrika Satış Mağazamızla da hizmet vermekteyiz. Keyifli çalışma ortamımıza vizyonunu genişletmeyi hedefleyen MODELİST arkadaşlar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerInvestronica sistemini kullanabilen, Penye-Dokuma alanında çalışmış, En az 1 yıl deneyimli, Anadolu yakasında ikamet eden, MODELİST arkadaşlar alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • İş AçıklamasıMüşterilerin beklenti-isteklerini karşılayan ve markanın konseptine uygun özgün ürünleri tasarlamak. Üretim sürecini takip ederek mevcut koleksiyonun planlı ve düzenli olarak işleyişini sağlamak. Yurt içi-Yurt dışı fuarları yakından takip ederek moda ve trendleri araştırmak. Hızla değişen moda ve trendler doğrultusunda mevcut koleksiyonunu geliştirerek yeni fikir ve projeler üretmek. Rakip analizleri yapmak. Ürün performans raporlarını incelemek ve yeni koleksiyon oluşturulurken bunları dikkate almak. Sezon renklerine, ürünlerde kullanılacak olan aksesuarlara, dikiş ipliğine vb. kriterlere karar vermek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin, İlgili Fakültelerinden ve Bölümlerinden Mezun İyi Derecede Yabancı Dil Bilgisi (Tercihen İngilizce) Olan Tasarım Programlarını Bilen ve Aktif Olarak Kullanan Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlişkisi Olmayan İstanbul’da İkamet Eden Yurt Dışı ve Yurt İçi Seyahat Engeli Olmayan Kadın Hazır Giyim Tasarımı Konusunda Deneyimli Aksesuar, Dikim, Dokuma, Kalıp, Kumaş, Örme ve Triko Konularında Bilgili İletişimi Güçlü ve İnsan İlişkilerinde Başarılı Takım Çalışmasına Uyumlu ve Sosyal Planlı ve Organize Çalışmayı Kendine İlke Edinmiş Sorumluluk Anlayışı Yüksek ve Vizyoner Analitik, Araştırmacı ve Detaycı Yenilikleri Takip Eden ve Uygulayan Alanında lider konumda bulunan şirketimizin Üretim Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere uygun “Tasarım Yöneticisi” arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı, Modelist, Stilist, Yönetici

 • Modelist

  Y MOMENTUM TEKSTİL DIŞ TİC. A.Şİstanbul Avrupa 9 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAvrupa Ülkelerine Örme Tekstil İhracatı yapan firmamıza, Modelist olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz..

  Aranan NiteliklerLise ve Üniversitelerin ilgili bölimlerinden mezun, Kalıp ve teknik bilgisi olan, Gerber V8 - Gerber V9 programını aktif olarak kullanabilen, Bayan örme konusunda tecrübeli, Gelişime açık, ekip çalışmasına uyum gösterebilecek,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • İş Açıklaması1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi/yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Gaziemir Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere Tasarlanan ürünlerin kalıplarını oluşturacak '' MODELİST '' aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği, Hazır Giyim Öğretmenliği, Moda Tasarımı veya Tekstil bölümlerinden mezun, Örme ve dokuma kumaş da model ve kalıp konusunda uzman, Elde ana kalıp çıkartabilen ve Bilgisayarlı kalıp ve serileme yeteneğine sahip, Stilistin çizdiği modelin, seri üretilmesi için kalıbın oluşturulmasını sağlayan, Bu çalışma alanında en az 5 yıl tecrübeye sahip, İş planına uygun kalite ve zaman odaklı çalışabilen, Kaliteye ve Kaliteli ürün konusunda hassas ve gerekli önemi veren, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Dinamik, insan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Modelist

  Dufy Büyük Mağazacılıkİstanbul Avrupa 2 Aralık 2017

  İş AçıklamasıErkek gömlekte dünya markası DUFY ailesinin bir parçası olmak ister misiniz? Ölçü ve dikiş talimatı düzenlemek, Ürün reçetesi oluşturmak, Serileme ve pastal planı yapabilecek.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu (Tercihen tekstil/moda tasarımı) Kalıp bilgisine sahip, Lectra programını kullanabilen, Tercihen İstanbul/Avrupa bölgesinde ikamet eden, Konfeksiyon, gömlek grubunda en az 5 yıl deneyimli

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Modelist

  Algodon Tekstilİstanbul Avrupa 3 Aralık 2017

  İş AçıklamasıMODELİST

  Aranan NiteliklerAynı pozisyonda en az 2 yıl tecrubeli olmak. Gerber programı kullanıyor olmak. Esnek çalışma saatlerine ve takım calısmasına uyumlu olmak. Sorumluluk sahibi, imalatı ve kolleksiyonu cok iyi takip edip numunelerini organize etmek. Avrupa yakası, tercihen Küçükçekmece, Bağcılar ve Şirinevler civarında ikamet etmek.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Modelist

  Ongan Tekstilİstanbul Avrupa 4 Aralık 2017

  İş AçıklamasıOngan Tekstil, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Koltuk Kılıfı Üretimi yapan Ongan Tekstil için, aşağıdaki özelliklere uygun Kılıf Kalıp ve pastallarını hazırlayabilecek‘Modelist’ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksekokulu veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen tekstil sektöründe Dokuma Modelistlik deneyimine sahip, Bilgisayarda kalıp çıkarabilen, Assyst Modelistlik programını kullanabilen, Dikim talimatı hazırlama, ölçü kontrolü yapma, pastal hazırlama konusunda deneyimli Hızlı, dinamik, sonuç odaklı, değişken yapıya uyum sağlayabilecek, Kalite ve sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, değişime ve gelişime açık, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasına ikamet eden veya ikamet edebilecek. Esenyurt, Kıraç, Beylikdüzü, Hadımköy, Beykent Bahçeşehir, Bağcılar' a servisimiz bulunmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • İş Açıklaması* İmalat kalıbını hazırlamak (seri, kumaş çekmezliği ve model kritiğine göre), * Numune kritiklerini kalıp üzerinde uygulamak, * Dikim için işaret ve kırım kalıbı hazırlamak, * Baskı/Nakış işaret kalıbını hazırlamak, * Biten numune final kontrolünü yapmak, * Kolleksiyon takibini yapabilecek,

  Aranan Nitelikler* En az 5 yıl kalıp deneyimine sahip, * Genel üretim süreçlerine hakim, *** ASSYST programını çok iyi kullanabilen, (ÖNCELİKLİ ARANAN NİTELİK) * Kalıp, Seri ve Pastal hazırlama bilgisine sahip, * Takip yönü kuvvetli, * Tercihen İstanbul-Avrupa yakasında (Gaziosmanpaşa çevresinde) ikamet eden, * Servis Güzergahları ( Çeliktepe, 4.Levent, Sanayi Mah., Yeşilpınar, Kağıthane, Nurtepe, Sular İdaresi, Güzeltepe, Edirnekapı, Vatan Caddesi,) "MODELİST" istihdam edilecektir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • İş Açıklamasıİstanbul-yenibosna 'da bulunan tekstil örme alanında faaliyet gösteren ve Avrupa'nın önde gelen markalarına çalışan firmamıza , TASARIM DEPARTMANINDA çalışacak deneyimli veya tecrübesiz yetiştirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Moda tasarım bölümü mezunu, · İyi derecede İngilizce bilen, · Kumaş , aksesuar bilgisi olan · Adobe İllistrator,Photshop,Corel Draw gibi çizim programları kallanabilen, · Seyehat engeli olmayan, · Aktif, girişken, takipçi, · İletişim güçü yüksek, · İş disiplini ve ekip ruhuna sahip, · Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Tasarımcı

 • Modelist Kalıpçı

  Kamil Spazioİzmir 24 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBayan hazır giyim üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren firmamıza '' MODELİST KALIPÇI '' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerBayan giyiminde dokuma kumaş konusunda uzmanlaşmış, Ana kalıptan ve sıfırdan kalıp çıkarma, model oluşturma, ölçü tablosu, dikiş talimatı ve kumaş bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, Düzenli ve programlı çalışma disiplinine sahip, Tecrübeli.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • İş Açıklamasıİstanbul İli Güngören İlçesinde tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamızda "Modelist" olarak görevlendirilmek üzere bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİyi derecede kalıp ve dikiş bilgisine sahip, Müşteri kritiklerinin başarılı bir biçimde kalıplara ve ürünlere yansıtılmasını sağlayacak, Ürünün hazırlık aşamasında oluşabilecek riskleri tespit edip gerekli önlemleri alabilecek, Canlı ve cansız manken üzerinde prova yapabilecek, Ürünün zamanında ve doğru kalitede müşteriye ulaştırılmasını sağlayabilecek, Göz estetiğine sahip, Dikkatli ve özenli çalışabilecek, Modelin imalatına kadar tüm aşamalarını takip edecek, Konusunda en az 5 yıl deneyimli adayların başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Modelist

 • Stilist Tasarımcı

  Nama Tekstil // İlhan Tekstilİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş Açıklaması1. stilist:kotta deneyimli stilist aranıyor 2.stilist: bayan penye dokuma da deneyimli stlist

  Aranan Niteliklerstilist tasarım modelist gerber asistan

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Modelist, Asistan

 • Tekstil Modelist

  Tamko Tekstilİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTamko markamız ile 1982 Yılından beri süre gelen deneyimimizle Erkek T-Shirt, Gömlek ve Kazak üretimi yapan imalatı Mahmutbey 'de ve satış mağazası Laleli 'de olan firmamiza; Tasarım departmanında hazırlanan çizimler üzerinden, Koleksiyon numunelerinin kalıbını çıkaracak, Kalıp ve ürün ile ilgili oluşabilecek riskleri önceden tespit ederek gerekli önlemleri alabilecek, Kalıbın modele uygunluğunun kontrol ederek seri, kumaş çekmezliği ve model kritiğine göre imalat kalıbını hazırlamak, Model kalıplarının kontrol edilmesi ve kalıpların kolay üretilebilir hale getirilmesi, Üretimde oluşabilecek teknik risklerin öngörülmesi ve çözüm önerilerinin sunulması, İmalat serilemesinde baskı, nakış kalıbı hazırlayabilecek, İmalat ekibinden gelen numunelerin kritik onayının verilmesi, Çalışma arkadaşları aranaktayız... İş yerimiz Bağcılar Mahmutbey Ateştuğla' dadır ulaşım sorunu olmayan arkadaşlar tercihimizdir.

  Aranan NiteliklerPoly pattern programında tecrübeli, Her türlü örme ve dokuma kumaş türünde tecrübeli, Dikim bilgisi olan, Baz kalıp serileme ve üretim konularında deneyim sahibi, Özellikle bilgisayarda seri kalıp çıkartabilecek, Gerekirse elde kalıp çıkarabilecek, Yapılan numunelerin kritiğinin yapılması ve üretimden önce ölçülerinin kontrol edilmesi. Ölçü tablosu, dikiş talimatı, pastal bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, temsil becerisi güçlü, Sorumluluk sahibi ve sorunlara karşı çözüm odaklı Avrupa yakasında Mahmutbey 'e ulaşım sorunu olmayan bölgelerde ikamet eden,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Modelist

  Dufy Büyük Mağazacılıkİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıErkek gömlekte dünya markası DUFY ailesinin bir parçası olmak ister misiniz? Ölçü ve dikiş talimatı düzenlemek, Ürün reçetesi oluşturmak, Serileme ve pastal planı yapabilecek.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu (Tercihen tekstil/moda tasarımı) Kalıp bilgisine sahip, Lectra programını kullanabilen, Tercihen İstanbul/Avrupa bölgesinde ikamet eden, Konfeksiyon, gömlek grubunda en az 5 yıl deneyimli

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • İş Açıklamasıİş Tanımı KALIP KRİTİKLERİNİN DOĞRU VE YERİNDE YAPILMASI, BAZ KALIP, MODEL UYGULAMASI VE SERİ YAPILMASI, KALIBIN MODELE UYGUNLUĞUNUN KONTROL EDEREK SERİ, KUMAŞ ÇEKMEZLİĞİ VE MODEL KRİTİĞİNE GÖRE İMALAT KALIBINI HAZIRLAMAK, YAPILAN NUMUNELERİN KRİTİĞİNİN YAPILMASI VE ÜRETİMDEN ÖNCE ÖLÇÜLERİNİN KONTROL EDİLMESİ.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar ALANINDA TECRÜBELİ, İMALAT KALIBI HAZIRLAYACAK, SORUMLULUK SAHİBİ, EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN, İYİ DERECEDE KALIP BİLGİSİNE SAHİP, ÜRÜNÜN HAZIRLIK AŞAMASINDA OLUŞABİLECEK RİSKLERİ TAKİP EDEREK GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALABİLECEK, DİKKATLİ VE ÖZENLE ÇALIŞABİLECEK, MODELİN İMALATINA KADAR TÜM AŞAMALARINI TAKİP EDEBİLECEK. AUDACES PROGRAMI KULLANABİLEN

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Gemini Programı Bilen Modelist

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 14 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBayan dış giyiminde çalışmak üzere modelist

  Aranan NiteliklerÖrme ve dokuma ile ilgili alanlarda tecrübe sahibi Üretim modelistliği yapmış Gemini programında tecrubeli Ekip çalışmasına yatkın

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Gebze Terzi

  Aysira TekstilSakarya 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan NiteliklerEn az 10 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden, Bayan terziler aranmaktdır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Modelist, Terzi

 • Tasarım Takip

  EMILIA RINZIİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıKalıp ve teknik bilgisi olan, genel üretim süreçlerine hakim, Koleksiyon sürecinde tasarımcıya teknik destek verebilecek, Tercihen deri sektöründe tecrübesi olan, Modelhanedeki numune ve koleksiyon çalışmalarının zamanında ve istenen niteliklerde yapılmasını sağlayabilecek, Modeli dikimden üretime takip edebilecek, tasarım modelhane ve imalat arasındaki iletişimi sağlayabilecek, Kontrol gözü kuvvetli, sorumluluk almaktan kaçınmayan, ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, iletişimi kuvvetli, pratik ve hızlı düşünebilen, dikkatli ve sistemli çalışabilecek, Tercihen üniversitelerin moda tasarımı ile ilgili bölümlerinden mezun, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Renk, kumaş, aksesuar ve dikim teknikleri konusunda bilgili, Model çizimi üzerinden ölçü tablosu hazırlayabilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen Zeytinburnu civarında ikamet eden,

  Aranan NiteliklerDeri tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamızda çalışacak, yukarıdaki niteliklere uyumlu modelist yardımcısı arıyoruz.

  Sektör: Tekstil, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Modelist, Stilist, Fason Takip Elemanı

İş Habercisi - Modelist İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Modelist Nedir ?

Modelist, kariyeri süresince seri üretim amaçlı hazırlanmış bir modelin kalıbının çizilmesinden sorumlu kişidir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.