Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Modelist İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Modelist
 • İş Açıklaması2017 yılında sektöre hızlı bir giriş yapan GAMA MEDYA; dizi, film, reklam, sinema ve TV programları yapımcılığı konusunda faaliyet göstermektedir. Deneyimli ekibi ile bünyesinde bulundurduğu cast ajansındaki oyuncu adaylarını da kullanarak başarılı projelerimizi hayata geçirmeye başlamış bulunmaktayız. GAMA MEDYA olarak sektörün tüm ihtiyaçlarını kendi bünyemizde hazırlayarak sunmaktayız. TV programları, diziler, reklam filmleri, tanıtım filmleri, sokak şovları, moda şovları gibi prodüksiyonlarla yaptığımız çalışmaları, titiz ve detaylı bir şekilde yürüterek bütün işlerimizi hatasız ve yüzde yüz memnuniyetle gerçekleştirirken heyecanımızı ve pozitif enerjimizi asla kaybetmiyoruz. KEŞFEDİLMEYE HAZIR OLUN !!!! Her Yaştan Deneyimli Deneyimsiz Bay Bayan oyuncu, manken, fotomodel, çocuk oyuncu, çocuk manken, prova mankeni ve cast adayları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Medya, Reklamcılık, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Modelist, Oyuncu, Manken

 • Puledroİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması20 yıllık geçmişe sahip olan Oylum Tekstil bünyesine alınacak Makastar aranmaktadır. Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir.

  Aranan NiteliklerTekstil sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Sorumluluk sahibi, Askerliğini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, MAKASTARLAR aranmaktadır Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Terzi, Makastar

 • MUTLU GİYİM İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul/Ümraniyede Bebek ve Çocuk Giyim üzerine faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda tasarımlar yapabilecek "SİTİLİST" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen güzel sanatlar Lisesi veya üniversitelerin tasarım bölümlerinden mezun, Koleksiyon oluşturma veya ürün tasarımı konusunda en az 5 yıl deneyimli, Bebe ve çocuk giyiminde müşterilerin tarzına uygun, özgün tasarımlar yapabilecek Modellerin çiziminden koleksiyonun sunumuna dek, tüm sürece hakim, Günümüz modasını ve trendleri yakından takip eden, Renk, kumaş, aksesuar, kalıp ve dikim bilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın,kendini geliştiren, Tercihen Ümraniye ve civarında ikamet eden veya ulaşım problemi olmayan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, 25-35 yaş arası Bay, bayan

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Modelist, Stilist, Tasarımcı

 • MaratonSportİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSpor Giyim üzerine çalışan Firmamıza program bilen İmalat Modelisti alınacaktır.

  Aranan NiteliklerKoleksiyondan çıkan modelleri Planlama Biriminden, kontrol ederek teslim alır. Kalıp kontrolünü yapar, hangi bazdan olacağını dikkate alarak serisini hazırlar. Kesimhaneye verilen kalıpları kumaş çekmezlik test sonuçlarına göre hazırlar, verir. Fermuar boylarını (ürün üzerindeki aksesuarlar) belirler ve takiben maliyet pastallarını hazırlar Planlama Birimine verir. Ürün üzerinde kullanılan biyelerin birim giderlerinin hesaplar, planlamaya bildirir. Kalite güvenceden gelen kritikler doğrultusunda kalıplarda gerekli revizeleri yapar. Planlamadan kesim programı doğrultusunda gelen numuneleri kesim için kontrol eder ve imalat pastalarını hazırlar. Modellere göre dikim föyünde iplik numaralarını yazar. Atölyeye çıkacak olan ürünün çizim kalıbı ve teknik föylerini hazırlanmasını ve ilgili birime (Fason Takip) teslim edilmesini sağlar. Atölyeden gelen imalat numunelerinin kritiklerini yapar, ilgili forma yazmak suretiyle atölye yetkilisine bildirir. Kesime hazırlanmış kontrollü ürünün “ onay formu” imzalatılarak kesimhane sorumlusuna teslim edilir. Kendi sorumluluğunda olan işinin, sonuçlanana kadar, takip ve kontrolünü yapar.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Buka Sofaİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDöşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa markası olarak faaliyet gösteren şirketimize çıkarılabilir kılıf kalıp ve pastallarını hazırlayabilecek "Modelist" ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksekokulu veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen tekstil sektöründe Dokuma Modelistlik deneyimine sahip, Lectra Kalıp Programını kullanabilen, Dikim talimatı hazırlama, ölçü kontrolü yapma, pastal hazırlama konusunda deneyimli Hızlı, dinamik, sonuç odaklı, değişken yapıya uyum sağlayabilecek, Kalite ve sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, değişime ve gelişime açık, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasına ikamet eden veya ikamet edebilecek. Esenyurt, Kıraç, Beylikdüzü, Hadımköy, Beykent Bahçeşehir, Bağcılar' a servisimiz bulunmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Aysira TekstilAdana 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden, Bayan terziler aranmaktdır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Modelist, Terzi

 • Çetinkayaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA MAĞAZALAR ZİNCİRİ’nin üretim fabrikasında görevlendirilmek üzere Tasarım bölümüne bağlı olarak çalışacak Modelist ekip arkadaşları arıyoruz. Tasarım ekibi tarafından iletilen modeller doğrultusunda ilgili modelin kalıbını en uygun maliyetle üretilebilecek şekilde çıkarmak, Kalıbı çıkarılan modelin kesim ve dikim aşamalarında ilgili ekibe modelle ilgili bilgi vermek, dikimin sonuçlanmasını sağlamak, Dikilen modeli ilik, aksesuar, el işi, ütü vb operasyonlar için ilgili birimlere teslim etmek, Tüm operasyonları ile tamamlanan model üzerinde son kontrolleri yapmak, Tamamlanan model provalarına katılmak, model üzerindeki kalıp aşamasını ilgilendiren değişiklikleri not almak ve prova sonrası ilgili değişiklikleri model üzerinde gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunuysan (Tekstil Mühendisi, Hazır Giyim Konfeksiyon, Hazır Giyim Öğretmenliği, Tekstil Bölümü, vb.) Konfeksiyon erkek giyim takım elbise konusunda ceket, yıkamalı chino pantolon ve şort, tek pantolon grupları başta olmak üzere en az 5 yıl tecrübeliysen, Sıfırdan kalıp çıkarma, model oluşturma, ölçü tablosu, dikiş talimatı ve kumaş bilgisine hakimsen, Kalıp bilgin üst seviyedeyse, Ürün numune çalışmaları, serileme ve pastal planı yapabileceksen, Üretim aşamasındaki ürünlerle ilgili gerekli kontrol ve yönlendirmeleri yapabilecek düzeyde üretim bilgisine sahipsen, Wear Cat ve Assist programlarını kullanabiliyorsan, Yıkamalı ürünler başta olmak üzere ürün reçetesi oluşturabileceksen, İletişimin güçlü ve ekip çalışmasına uygunsan, Askerlik hizmetini tamamlamış durumdaysan (erkek adaylar için) Sigara kullanmıyorsan, başvurunu bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Modelist

 • Quzuİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıŞİRKETİMİZİN MODELHANE DEPARTMANINDA MODELİST OLARAK GÖREVLENDİRMEK ÜZERE AŞAĞIDA BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP BAYAN MODELİSTLER ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler*İLGİLİ ALANDA EN AZ TEKNİK LİSE MEZUNU. *KALIP HAZIRLAMA SİSTEMİNİ KULLANABİLEN.(POLY PATTERN ) *KALIP SERİLEME YAPABİLECEK. *TEKNİK FÖY HAZIRLAYABİLECEK. *AKTİF VE DİNAMİK YAPIYA SAHİP *İLETİŞİMİ KUVVETLİ PRATİK VE HIZLI DÜŞÜNEBİLEN. *ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU. *EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • B&G Storeİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN ÇOCUK GİYİM MARKASI B&G STORE BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK, YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, MODELİST ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerTERCİHEN OKULLARIN HAZIR GİYİM, KONFEKSİYON VB. BÖLÜMLERİNDEN MEZUN KOLEKSİYONDAN ÜRETİME KADAR SÜRECİN TAKİBİNİ YAPABİLECEK MODEL TEKNİK ÇİZİM ÜZERİNDEN ÖLÇÜ TABLOSU VE DİKİŞ TALİMATI HAZIRLAYABİLECEK EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN BİRLİKTE ÇALIŞACAĞI EKİBİ GELİŞTİRİP YÖNLENDİREBİLECEK, İLETİŞİMİ GÜÇLÜ YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA DÜZENLİ VE PROGRAMLI ÇALIŞMA DİSİPLİNİNE SAHİP DİKSİYONU DÜZGÜN, GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN BAYAN MERTER VE ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Modelist

 • Perspectiveİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıEn az lise,yüksekokul veya modelist yetiştiren enstitülerden birinden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Gerber Versiyon 8 programına hakim, Ölçümlendirme, dikiş, kalıp ve prova konularında yeterli teknik bilgiye sahip, Dokuma ve örme giyim konusunda tecrübeli, Koleksiyon provalarında fitleri ve kritikleri alabilecek, Ms Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Lıttle Cup Jeansİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Esenler Giyimkent'te tekstil üretimi yapan firmamızda Jeans konusunda bilgi sahibi, aşağıdaki niteliklere uygun Stilist çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSTİLİST NİTELİKLERİ •KONUSUNDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ, •TERCİHEN ÜNİVERSİTELERİN TEKSTİL TASARIM BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, •MARKANIN HEDEF MÜŞTERİ KİTLESİNE UYGUN TARZDA ÖZGÜN TASARIMLAR YAPABİLECEK, •MERTER VE LALELİ PİYASASINA HAKİM, •RENK, KUMAŞ, AKSESUAR, NAKIŞ, BASKI, KALIP VE DİKİM BİLGİSİ OLAN, •KONUSU İLE İLGİLİ ÇİZİM VE TASARIM PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, •DENİM ALT VE ÜST GRUP TASARIMI YAPABİLECEK, •STİLİST ARANMAKTADIR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Stilist, Modelist, Tasarımcı

 • Aysira Tekstilİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan NiteliklerEn az 10 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden, Bayan terziler aranmaktdır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Terzi

 • Aysira TekstilKocaeli 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan NiteliklerEn az 10 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden, Bayan terziler aranmaktdır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Modelist, Terzi

 • İkoll Tekstil // Karçam Tekstilİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş Açıklaması2009 YILINDA KURULAN VE ''İKOLL'' ETİKETİYLE YARATICI TASARIMLARA İMZA ATAN FİRMAMIZ STİLİNİ GENİŞ PERSPEKTİFİYLE,TRENDLERİ DİNAMİK DURUŞUYLA, MODAYI YENİLİKÇİ KOLEKSİYONUYLA, MÜŞTERİLERİMİZİN BEĞENİSİNE SUNMAKLA YETİNMEYİP, BUNU EN HIZLI VE EN KALİTELİ ŞEKİLDE MAĞAZALARIMIZDA SHOWROOM GÖRÜNÜMÜ İLE BUTİK SATIŞ HASSASİYETİNİ HARMANLAYARAK KENDİ ALANINDA VAZGEÇİLMEZ OLMAYI DA BAŞARMIŞTIR. ŞİRKET NİTELİKLERİMİZE UYGUN, KALİTELİ ÇALIŞMAYI PRENSİP EDİNMİŞ, TAKIM RUHUNU BENİMSEMİŞ MODELİSTLİKTE DENEYİM VE DONANIMA SAHİP ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA İHTİYAÇ DUYMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerÖrme konfeksiyon tasarım ve üretimi yapan firmamızın Modelhane Bölümü’nde Modelist olarak çalışacak, aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır. GENEL NİTELİKLER · Örme kumaş ve konfeksiyon konusunda en az 5 yıl Modelist olarak çalışmış · Çok iyi derecede kalıp ve dikiş bilgisine sahip · Gemini Cad kalıp programını kullanabilen · Takip kabiliyeti gelişmiş · Meslek Lisesi veya MYO mezunu · Avcılar merkez binamızda çalışabilecek

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Modelhane Departmanında Modelist olarak görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip modelistler aranmaktadır. Daha önce Tekstil sektöründe Abiye de benzer pozisyonda 3 yıl deneyimi olan Sıfırdan kalıp çıkarma, model oluşturma, ölçü tablosu, dikiş talimatı, pastal bilgisi olan Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Bayan- Bay ( Bay adaylar için askerliğini tamamlamış ) adaylar aranıyor

  Aranan NiteliklerTasarım ekibi tarafından iletilen modeller doğrultusunda ilgili modelin kalıbını en uygun maliyetle üretilebilecek şekilde çıkarmak, Kalıbı çıkarılan modelin kesim ve dikim aşamalarını sürdürebilecek, dikimin sonuçlanmasını sağlamak, Dikilen modeli ilik, aksesuar, el işi,vb. operasyonları gerçekleştirebilecek Tüm operasyonları ile tamamlanan model üzerinde son kontrolleri yapmak, Tamamlanan model provalarına katılmak, model üzerindeki kalıp aşamasını ilgilendiren değişiklikleri not almak ve prova sonrası ilgili değişiklikleri model üzerinde gerçekleştirmek. Numune ürünün dikim işlemini gerçekleştirebilecek, Ürün reçetesi çıkarabilecek ve kendi ürünlerinin teknik föyünü düzenleyebilecek Kalıp ve ürün ile ilgili oluşabilecek riskleri önceden tespit ederek gerekli önlemleri alabilecek

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Modelist

 • İĞNE İPLİK MODAİzmir 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDeyatlar isminde saklı... İğne İplik Moda, perakende mağazalarında geniş ürün yelpazesi, yüksek kalite ve düşük fiyatları, müşterilerine sunduğu güler yüzü sayesinde en çok tercih edilen gelinlik markası olmuştur. 3000 m2 kapalı üretim alanı, toptan ve perakende satış mağazaları ile hız kesmeden, birbirinden şık ve modaya yön veren tasarımları ile, diğer firmaların lideri olmaya devam etmektedir. İzmir Gaziemir Üretim Merkezimizde istihdam edilmek zere "Modelist" pozisyonunda görev alacak açlışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGelinlik ve Abiye grubunda en az 5 yıl deneyimli Meslek Yüksek Okul veya Lise mezunu (Tercihen Tekstil, Moda Tarasım vb.) Ölçü tablosu ve teknik föy düzenleyebilecek

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Modelist

 • Vakkoİstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEsenyurt Üretim Merkezi'nde istihdam edilmek üzere "Modelist" pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerGelinlik ve Abiye grubunda en az 5 yıl deneyimli, Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu(Tercihen Tekstil-Moda Tasarımı vb.), Gerber V9 programında baz kalıp, serileme ve pastal çalışması yapabilecek, Ölçü tablosu ve teknik föy düzenleyebilecek, İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Modelist

 • TÜZÜNAnkara 21 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAnkara’da bayan giyim fabrikamızda görevlendirilmek üzere dinamik ve çağdaş, takım ruhuna sahip, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, insiyatif kullanabilen, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Konusuyla ilgili Meslek Yüksek Okulu, Olgunlaşma Enstitüsü veya Meslek Lisesi mezun olan, - Kumaş ve kalıp bilgisi olan ve tercihen bilgisayarda kalıp çıkarabilen, - Modelist olarak en az 5 yıl deneyimli, - Gerber sistemini ileri düzeyde kullanan, - Tasarım yönü güçlü, - Koleksiyon provalarında kritikleri alabilecek, - Ekip çalışmasına yatkın, - İletişim becerileri güçlü, - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, - Diksiyonuna ve görüntüsüne özen gösteren - Bayan dış giyimde dokuma konusunda uzmanlaşmış

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Karbel Konfeksiyonİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDünyanın önde gelen markalarına erkek gömleği üreten fabrikamızın Topkapı Tesisleri’nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu ya da meslekte yetişmiş, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Pastal bilen, kalıpta tecrübeli, Lectra Programını çok iyi bilen, Kadın gömlek ya da erkek gömlekte baz kalıp konusunda tecrübeli, İletişim becerileri gelişmiş, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, (Askerlik hizmetini yerine getirmiş) Bay ve Bayan

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Nesil Tekstilİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTekstil sektöründe 1994 yılında kurulan firmamızın modalhane bölümünde çalışmak üzere Modelist aranıyor.

  Aranan NiteliklerDokuma konusunda deneyimli Gerber v8 ve üzeri programları kullanabilen Baz kalıp çıkarma,ölçülendirme,digit ve serilemede uzman Dikiş bilgisi olan Takım çalışmasına uygun İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Tasarımcı, Eleman

 • İş AçıklamasıÇİÇEK TEKSTİL 1999 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne dinamizmi ve yenilikçi yapısıyla çocuk giyim sektörünün önder firmalarından biri olmuştur. Örme başta olmak üzere,dokuma ve triko kategorilerinde aktif üretim yapan ÇİÇEK TEKSTİL, ikiyüze yakın çalışanı ile kaliteden ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Üretiminin yanısıra aktif satış noktalarında da herkesin beğenerek sahip olabileceği ürünlerden oluşan bir markalar topluluğu olmayı hedeflemektedir. CICHLID bebe ve çocuk giyiminde kız çocuklar için güncel, yenilikçi ve modern tasarımıyla dikkat çekmektedir. MACKAYS ise yeni doğan grubundan 16 yaşa kadar geniş bir yelpazeyle hitap eden sportif, dinamik ve şık tasarımıyla vitrinleri süslemektedir. CICHLID VE MACKAYS ürünlerini mevcut yaygın satış ağı ile tüm Türkiye ve dünya ülkelerinin seçkin satış noktalarında sizlerin beğenisine sunmuştur.

  Aranan Nitelikler* Gerber V10 aktif kullanabilen * Meslek lisesi veya Meslek yüksek okulunun ilgili bölümlerinden mezun * Gelişime açık * Avrupa yakasında ikamet eden * Örme Kumaş Çocuk giyimi alanında en az 5 yıl deneyimli * Tasarımcıya bağlı koleksiyon kalıplarını hazırlayacak çalışma arkadaşı arıyoruz

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Anemon Tekstil Sanayiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFirmamıza abiyede deneyimli modelist çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAbiye grubunda deneyimli Ekip çalışmasına uygun Kumaş ve Kalıp konusunda bilgisi olan Dikiş bilgisi olan

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Nu Tekstilİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDokuma ve örme Tasarım modelleri yapan Firmamıza Aşağıda belirtilen niteliklerde MODELİST alınacaktır.

  Aranan NiteliklerDisiplinli dikkatli sorumluluk sahibi En az 10 yıl deneyimli Kalıp ve Dikiş bilgisi üst seviyede Hem Elde ve DESIGN CAD programında kalıp çıkartabilen Takım çalışmasına yatkın Kalite odaklı çalışacak Modelist aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • CFC Giyimİstanbul Anadolu 4 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizi Tekstil sektöründe Ulusal ve Uluslararası düzeyde başarı ile temsil ederek dünyaca ünlü markalara Bayan Dış Giyim konusunda üretim yapmakta olan CFC GİYİM SANAYİ ve DIŞ TİC. A.Ş (SANCAKTEPE) Modelhane Departmanına, MODELİST aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerModelhane departmanımızda çalışmak üzere, Gerber V 8.5 ve üzerini aktif kullanabilen, Dokuma Bayan dış giyim, ihracat deneyimli, Modelistler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Melbi Tekstilİstanbul Avrupa 5 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMerter Bulunan Firmamızın ; Modelhane bölümünde çalışmak üzere dokuma ve örme konusunda deneyimli Modelist Yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Balinler Uluslararası Tekstilİstanbul Avrupa 3 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBALİNS BLUEJEAN DE EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ GERBER V8,5 SİSTEMİNDE KOLLEKSİYONDAN ÜRETİM AŞAMASINA KADAR KALIP VE SERİ YAPABİLEN BAYAN MODELİSTLER ALINACAKTIR İŞYERİMİZ SEFAKÖYDEDİR. personel@balins.com

  Aranan NiteliklerBLUEJEANDE EN AZ 10 YIL DENEYİM GERBER V8,5 PROGRAMINDA KALIP VE SERİ YAPABİLEN BAYAN TERCİHEN MESLEK LİSESİ MEZUNU

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Stilist

 • Aysira Tekstilİstanbul Anadolu 6 Mart 2017

  İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan NiteliklerEn az 10 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden, Bayan terziler aranmaktdır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı, Modelist, Terzi

 • Tekbir Giyimİstanbul Avrupa 8 Mart 2017

  İş AçıklamasıModelist (Fabrika Merkez)

  Aranan NiteliklerBayan giyim Modelistliğinde en az 5 yıl tecrübeli, Baz kalıp üzerinde model uygulaması yapabilen, Tasarım ve uygulama arasında iş akışını sağlayabilecek, Stilist / Tasarımcı ile birebir çalışabilen, Gerber V8.2 programına hakim, Kişişel iletişim becerileri gelişmiş, Erkekler adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan Modelist aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Aysira Tekstilİstanbul Anadolu 16 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır.   5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir.   BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden,          Bayan terziler aranmaktdır.

  Sektör: İmalat, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Terzi, Usta, Ustabaşı

 • Aysira Tekstilİstanbul Anadolu 16 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan NiteliklerEn az 10 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden, Bayan terziler aranmaktdır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı, Modelist, Terzi

İş Habercisi - Modelist İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Modelist Nedir ?

Modelist, kariyeri süresince seri üretim amaçlı hazırlanmış bir modelin kalıbının çizilmesinden sorumlu kişidir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.