Model Makinacı İş İlanları

Hepsini Temizle
Model Makinacı
 • Model Makinacısı Derishow İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MODEL MAKİNACISI

  Aranan Nitelikler Her türlü kadın giyimi üretimi yapan firmaya model dikim konusunda • En az 5 yıl deneyimli • Dikim teknikleri konusunda birikim sahibi Model makinacısı aranıyor.  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Terzi Kadıköy Aysira Tekstil İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan Nitelikler En az 10 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden, Bayan terziler aranmaktdır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı, Modelist, Terzi

 • Model Makineci Angels Never Die İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 10 YIL DENEYİMLİ DOKUMA VE ÖRMEDE USTA MODEL MAKİNECİ ARANMAKTADIR. ADRES: FATİH CADDESİ LİMON SOKAK SEZER İŞ HANI NO:9 KAT:4 MERTER İSTANBUL Tel:0212 554 68 58 

  Aranan Nitelikler 10 YIL DENEYİMLİ  MODEL MAKİNEDEN İYİ ANLIYAN ÜCRET DOLGUN

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Model Makinacı Miso İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Örme ve Dokuma da deneyimli Model Makinacı aranıyor.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı

İş Habercisi - Model Makinacı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?