Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Model Makinacı İş İlanları

Hepsini Temizle
Model Makinacı
 • İş AçıklamasıDenizli' de yer alan, penye konfeksiyon imalatı ve ihracatı yapmakta olan firmamıza, dikimhanede makinada çalıştırılmak üzere, yetişmiş yada yetiştirilmeye elverişli, '' KONFEKSİYON DİKİMHANE MAKİNA ELEMANLARI ’' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerDikimhane Makina deneyimi olan, YETİŞMİŞ yada YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, BAY/BAYAN.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Model Makinacı

 • Model Makinacı

  DURAKOĞLU TEKSTİLİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSEFAKOYDEKİ FİRMAMIZA ÖRME İHRACATTA MODELHANEDE MODEL MAKINACI OLARAK ÇALIŞACAK TECRUBELİ MAKINACILAR ALINACAKTIR

  Aranan NiteliklerPENYE DE TECRUBELİ EKIP ÇALIŞMASINA UYGUN MESAİ ÇALIŞMA PROBLEMI OLMAYAN KONFEKSİYON MAKINALARINA HAKIM

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Model Makinacı

  Seleksiyon Tekstilİstanbul Avrupa 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıÖrme dış giyim imalatı ve ihracatı yapan Avrupa Pazarında önde gelen mağaza zincirleri ile çalışan işletmemiz için;

  Aranan NiteliklerÖrme ve dokuma model dikimi konusunda en az 3 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Kağıthane civarında ikamet eden, Model makinacılar aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Model Makinacı

  MaratonSportİstanbul Avrupa 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSpor giyim üzerine faaliyet gösteren firmamızda Model Makineci olarak görevlendirilmek üzere; Örme ve dokuma alanında tecrübeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerDikim ve Kalıp Bilgisi Olan alanında en az 5 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İst/Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Model Makinacı

  Aydınlı Grupİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş Açıklaması·Teknik dosya üzerinde ölçü takibi yaparak ürünü doğru bir şekilde dikimini yapmak. Tasarım tarafından talep edilen aksesuar vb teknik malzemelerin imalat dikimine uygun olmasına dikkat edip gerekli bilgilendirmelerde bulunmak Aydınlı Grup’ un kalite standartlarını koruma ve geliştirmeye yönelik fikirlere açık, “Model Makinacı” pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerModel dikim örme kumaşta en az 5 yıl deneyimi bulunan, (Polo Yaka ve Patlı Modeller vb.) İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, İletişimde olduğu birim ve tedarikçilerle olumlu iş ilişkileri oluşturabilen, İmalatta oluşabilecek sorunları önceden görüp gerekli yönlendirmeleri yapabilecek öngörüye sahip olan, Sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve gelişime açık, İkna yönü güçlü, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, Avrupa yakasında ikamet eden. (Çalışma yeri Büyükçekmece’ dir.)

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Desenci

  Triko Mısırlıİstanbul Avrupa 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıHazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan Triko Mısırlı'nın Merkez ofisinde değerlendirilmek üzere, Stoll örgü makinesinde model çıkarabilen Desenci arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerDesen ve örgü konusunda en az 10 yıl deneyimli, Stoll M1 Plus programını kullanabilen, Modelin desenini çizip makineye uygulayabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Desinatör, Model Makinacı

 • Model Makineci

  Çetinkayaİstanbul Anadolu 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA MAĞAZALAR ZİNCİRİ’nin Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Model Makineci arıyoruz. Ürünün işlem sırasını tespit etmek. Dikim öncesinde ve dikim sonrasında kullanılacak araç gereçleri kullanıma hazırlamak. Büyük ve küçük parçaların kesimden sonra düzeltme işlemi olan regula işlemini yapmak. Model doğrultusunda oluşturulan parçaların sırasına göre dikimini ve birleştirilmesi işlemini yapmak.

  Aranan NiteliklerMakine ve dikiş teknik bilgim iyi düzeyde diyorsan, Dokuma ve erkek dış giyimde en az 3 yıl model makinecilik deneyimine sahipsen, İletişimin güçlü ve ekip çalışmasına uygunsan, Titiz ve düzenli çalışıyorsan başvurunu bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Model Makinacı

 • İş Açıklaması40 yıllık tekstil duayeni AKER’ i, Türkiye’de ve dünyada adı anılır bir marka haline getiren ve bu ünü dünya moda sanayisinin bütün önemli ağlarında hızla yaymaya devam eden AKER çalışanlarına katılmak için, sizlerin de başvurularınızı bekliyoruz. Şirketimizin Şişli-Bomonti’de bulunan üretim ofisimizde , model makinacı pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerBayan.dış giyim konusunda.en az 10 yıl deneyimli, Çizimden,resimden modeli yorumlayarak dikebilecek, Kumaş akışına göre dikiş tekniğini iyi bilen, Ragola ara ve son ütüsüne özen gösteren, Modelist ile uyum içinde çalışacak, Model makinacılar alınacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Model Makinacı

  Eryay Tekstil / Chiliaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıDİKİM ÖNCESİNDE VE DİKİM SONRASINDA KULLANILACAK ARAÇ, GEREÇLERİ KULLANIMA HAZIRLAYACAK, BÜYÜK VE KÜÇÜK PARÇALARIN KESİMDEN SONRA DÜZELTME İŞLEMİ OLAN REGULA İŞLEMİNİ YAPACAK, MODEL DOĞRULTUSUNDA OLUŞTURULAN PARÇALARIN SIRASINA GÖRE DİKİMİNİ YAPACAK,

  Aranan NiteliklerALANINDA EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ, EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN, KALIP, MODEL, REGOLA VE ARA ÜTÜ BİLGİLERİNE SAHİP, DÜZ OVERLOK, REÇME MAKİNALARINI KULLANABİLEN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK, TÜM BAYAN DIŞ GİYİM KIYAFETLERİNİ DİKEBİLEN,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Model Makineci

  Vakkoİstanbul Avrupa 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıVakko Esenyurt Üretim Merkezinde görevlendirilmek üzere Model Makineci arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler-En az İlköğretim tercihen lise mezunu, -Kadın konfeksiyon ürünlerinde deneyimli, -Model dikim konusunda en az 5 yıl deneyimli, -Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, -Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı

 • İç Çamaşır ve Mayo Model Makinacısı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTasarımcı ve Modelistten gelen çizime ve ölçülere (teknik föye) göre uygulamaya geçilmesi, Bayan iç çamaşır ve sütyen ürünlerinin numune ve üretim kalıplarına göre doğru dikilmesi ve kritikler hakkında modelistin zamanında bilgilendirilmesi, işlemlerinden sorumlu olacak,

  Aranan NiteliklerAlanında en az 5 yıl deneyimli, Bayan iç çamaşır ve sütyen konusunda dikiş bilgisi tam olan, Hızlı ve seri çalışan, Verilen modelin zamanında askılanmasını sağlayacak, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı çalışabilecek, Genel Müdürlüğümüzde görev alacak İÇ ÇAMAŞIR VE SÜTYEN MODEL MAKİNACISI aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Model Makinacı

 • İş AçıklamasıErkek takım elbise de çalışacak deneyimli bant şefi,ütücü,son ütücü ve makineci aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az İlköğretim tercihen lise mezunu, -ERKEK TAKIM ELBİSE konfeksiyon ürünlerinde deneyimli, -Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, -Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ustabaşı, Model Makinacı, Son Ütücü

 • Model Makineci

  Akarteks Tekstilİstanbul Avrupa 17 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDenim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, Modelhane organizasyonu içerisinde görevlendirilecek "Model Makineci" aramaktayız...

  Aranan NiteliklerBenzeri pozisyonda en az 3 yıl çalışmış, Yenilikçi ve gelişime açık, Takım çalışmasına uyumlu Askerlik görevini tamamlamış,(erkek adaylar için) Takım arkadaşı aramaktayız...

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Terzi Kadıköy

  Aysira Tekstilİstanbul Anadolu 29 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan NiteliklerEn az 10 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden, Bayan terziler aranmaktdır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı, Modelist, Terzi

 • Model Makinacı(Fabrika Merkez)

  Tekbir Giyimİstanbul Avrupa 8 Mart 2017

  İş AçıklamasıModel Makinacı (Fabrika Merkez)

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Bayan giyim konusunda en az 5 yıl deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Kalıp, model, regola ve ara ütü bilgilerine sahip, Fabrika Merkez Modelhane bölümünde görev alacak, 25 - 45 yaş arası, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası Tercihen, Bağcılar(Mahmutbey),Esenler,Güngören civarında ikamet eden, Bay Model Makinacı aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı

İş Habercisi - Model Makinacı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?