Tanım Sigorta Aracılık Hizmetleri

Sigortacılık  

www.tanim.com.tr

Tanım Sigorta Aracılık Hizmetleri hakkında:

Tanım Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. 2005 yılında faaliyete başlamış olup halen Ülkemizin önde gelen sigorta şirketlerinden olan ALLIANZ SİGORTA A.Ş., AXA SİGORTA A.Ş., AXA HAYAT SİGORTA A.Ş., ERGO SİGORTA A.Ş., EUREKO SİGORTA A.Ş. ve GROUPAMA SİGORTA A.Ş.'nin tam yetkili acenteliklerini yapmaktadır.
Tüm elementer branşlara (yangın, nakliyat, kaza, mühendislik) ek olarak hayat ve sağlık branşlarında da faaliyet gösteren Tanım Sigorta, böylece müşterilerinin bireysel ya da kurumsal sigorta taleplerini ve ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmektedir.
Çalışanlarının kurumsal sigortacılık alanındaki iş tecrübeleri ve bu sayede kısa zamanda oluşturulan referansları, Tanım Sigortayı kurumsal anlamda daha etkin hizmet ve danışmanlık veren bir noktaya taşımıştır.
Bu çerçevede portföy oluşturulurken nakliyat, sorumluluk, yangın ve mühendislik gibi oto dışı branşlarda daha etkin ve verimli olmak amaçlanmaktadır.
Tanım Sigorta, müşterilerinin hiçbir sorun yaşamaması için titiz ve detaylı çalışma yapmaktadır. Bu amaçla poliçenin yapılmasından önce müşterinin riskleri net bir şekilde belirlenmektedir. Daha sonra belirlenen risklere uygun teminatları içeren poliçe hazırlığına geçilmektedir. Böylece hasar anında müşterinin mağduriyeti engellenmektedir ve de bilgilendirilmesi, yönlendirilmesi sağlanmaktadır.
Tanım Sigorta için önemli olan nokta sigortacılığın ihtiyaca hizmet verebilecek düzeyde bilgi sahibi kişiler tarafından yapılması, müşterilerimizin bu alandaki tüm danışmanlık hizmetlerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasıdır.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:30-18:00
    • Cumartesi Yok
    • Pazar Yok

Tanım Sigorta Aracılık Hizmetleri İş İlanları