Tantitoni

İthalat/İhracat  

www.intermutfak.com.tr

Tantitoni hakkında:

1993 yılında kurulmuş olan İnter Mutfak Eşyaları Tic. A.Ş., mutfak eşyaları ve hediyelik eşya ithalatı, toptan ve perakende satışı konusunda faaliyet göstermektedir. Kendisini her geçen gün yenilemesi, genç kadrosu ve en önemlisi mutfağa olan aşkı sayesinde bugün pazarın lider firmalarından biridir.
İşletmenin ana faaliyet konusu; dünyanın dört bir yanındaki lider üretici firmalardan gerçekleştirdiği ithalatı, tüm Türkiye genelindeki zincir & departman mağazalara, hiper & süper marketlere ve bunun yanında mutfak eşyaları konusunda uzmanlaşmış mağazalara tedarik etmektir.
Markalarımız içinde cam, porselen, seramik, çelik vs. mutfak eşyaları ve çeşitli hediyelik eşya bulunmaktadır.  Portföyde yer alan markalarımız; Brabantia, Bormioli Rocco, Pedrini, Tescoma, Lock&Lock, TVS, Staub, Piral, Walther Glas ve Tantitoni'dir. Uzun yıllardır birlikte çalışılan bu markalardan büyük çoğunun Türkiye'deki tek yetkili dağıtıcısı olan İnter Mutfak, bu markaları ülke genelindeki tüm seçkin iş ortaklarına sunar.
İnter Mutfak, yılların getirmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimini perakendecilikte de kullanmaya karar verdikten sonra; İtalyancada 'tanti' (birçok) ve 'toni' (renk, ton) kelimelerinden oluşan Tantitoni markasını yarattı. Tantitoni, çok renkli, pratik, ergonomik, modern, şık, kullanışlı ürünleri ile nihai tüketiciye farklı bir alışveriş deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Satın almayı düşündüğünüz ürünleri deneyebileceğiniz Canlı Mutfak'ı, Türk ve Dünya mutfağı hakkında detaylı içeriğe ulaşabileceğiniz Kütüphane'siyle ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim yaşatmaktadır.

Tantitoni İş İlanları