Teknosel Teknik Servis Hizmetleri

Teknosel Teknik Servis Hizmetleri
Teknosel Teknik Servis Hizmetleri www.teknosel.com.trdefault.aspx
Firmayı Şikayet Et
Teknosel Teknik Servis Hizmetleri İş İlanı Ara

Teknosel Teknik Servis Hizmetleri İş İlanları

Teknosel Teknik Servis Hizmetleri firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Teknosel Teknik Servis Hizmetleri Hakkında

Teknosel LTD. 1988 yılında Metin Elektronik olarak faaliyete başlamıştır. Gelişen para ekipmanları (sayıcılar, sınıflandırıcılar, paketleyiciler, test cihazları) sektöründe kendini yenilemeyi ve kazancını yatırıma dönüştürmeyi hep hedef olarak benimsemiş olan Teknosel LTD, şuan sektöründe lider firmalardan biri olma gurunu yaşıyor.

Bünyesinde banknot sayma makineleri, para sayma makinesi, metal para sayma makineleri, sahte para dedektörü, para paketleme makineleri, evrak imha makinesi  konularında uzman mühendis ve teknisyenler çalışmaktadır.

Teknosel LTD. ’nin “tek” uğraşı alanı para ekipmanlarıdır. Herhangi bir ek iş dalı yoktur.

Kuruluşundan bu yana yurtdışı bağlantılarını genişleten Teknosel LTD., ithalat konusunda şu an birçok üretici ile bağlantı halindedir.

İspanyol devi Sallen Electronica ile Euro banknotlar üzerine işbirliği sonucu, Teknosel LTD. Sallen Electronica Türkiye distribütörü olmuştur. Sallen Electronica, şu an Euro banknotlar üzerine dünyada %100 güvenilirliğe sahip tek teknolojinin “patentli” sahibidir.

Teknolojide Japonya ile yarış halinde olan Güney Koreli üretici Hantech Systems Int’l ile Metal Para Sayma çözümlerinde distrübütörlük imzalamış olan Teknosel LTD., sektördeki en gelişmiş cihazlarla rekabet halindedir.

Yine bir Güney Koreli üretici olan Nust (National University of Science & Technology) ile banknot sayma makineleri ile ilgili distrübütorlük anlaşması olan Teknosel LTD., bu konudaki uzmanlığıyla müşterilerinin memnuniyeti için çalışıyor.

Teknosel LTD., HALKBANK A.Ş ve T.C MERKEZ BANKASI ile imzalamış olduğu servis anlaşmalarıyla ve sahip olduğu TSE vb. kalite belgeleriyle hizmet kalitesini belgelemiş olmaktadır.

Not:

Sektörümüz gereği,müşterilerimizin bilgisizliğinden faydalanan bazı korsan firmaların suç teşkil eden faaliyetlerini Teknosel LTD. şiddetle kınamaktadır. Bu konuda müşterilerimize karşı bilgilendirme hizmetimizi hiçbir ticari kaygı taşımaksızın vermekten onur ve gurur duyarız

Teknosel Teknik Servis Hizmetleri İş Başvurusu

Teknosel Teknik Servis Hizmetleri, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Teknosel Teknik Servis Hizmetleri firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Teknosel Teknik Servis Hizmetleri ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Teknosel Teknik Servis Hizmetleri iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Teknosel Teknik Servis Hizmetleri iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver