Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Yön Fren Teknik

Firma Detay

Yön Fren Teknik Hakkında

1978 yılında aile şirketi olarak kurulan Yön Teknik, Türkiye’de Havalı Fren, Debriyaj Kumanda, Transmisyon ve Süspansiyon Kontrol Sistemleri & Tamamlayıcı Parçaları üretimi yapan ilk yerli sermayeli kuruluştur.

1980’lerde ihracata başlayan Yön Teknik, o günden bu yana dünyanın 65 farklı ülkesine ihracat gerçekleştirmiştir. Birçok ülkede yetkili satıcıları üzerinden gerçekleştirdiği satış ağıyla tanınan ve tercih edilen bir dünya markası olmuştur.

2000’li yılların başında Türkiye’deki başlıca Ticari Araç üreticilerinden Ford, BMC, Temsa Mitsubishi, Askam Chrysler ve Güleryüz gibi fabrikaların yanı sıra Tayland, İran ve İngiltere gibi yurtdışı merkezli ve kendi pazarlarının lideri üreticilerin de direk montajına ürün sağlamıştır.

2006 yılında İstanbul Tuzla'daki yeni tesislerine taşınan YÖN TEKNİK, üretimini 13.500m2 kapalı alanda sürdürmekte ve bugün müşterilerine 3.500 adedin üzerinde farklı ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.

Ürün Tasarım & Geliştirme, Kauçuk İmalat, Plastik İmalat, Talaşlı İmalat, Kalıp Tasarımı ve Üretimi, Saç Şekillendirme, Kaplama, Ürün Montaj ve Test işlemlerini kendi bünyesinde tamamlayabilen entegre bir tesise sahiptir. Makine parkında; CNC Torna ve İşleme Merkezleri, CNC Kalıp İşleme Merkezi, Kauçuk Enjeksiyon, Plastik Enjeksiyon, 3 Boyutlu Ölçüm cihazı ve daha birçok son teknoloji tezgah bulunmaktadır.

Kaliteden asla ödün vermeyen üretim sistemini prensip edinen Yön Teknik, uluslararası geçerliliği olan ISO 9001 : 2008 Kalite Sistem Belgesine sahip ve Ford Q1 Kalite Belgesini edinmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Yön Fren Teknik İş İlanları

Yön Fren Teknik firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim