Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yörsan Gıda Mamulleri San. ve Tic. A.Ş.

Gıda  

www.yorsan.com.tr

Yörsan Gıda Mamulleri San. ve Tic. A.Ş. hakkında:

1964'te temelleri atılan Yörsan A.Ş., 2002 yılında Türkiye, Ortadoğu ve Balkanları' ın en büyük süt ve süt ürünleri entegre tesisini kurarak; Avrupa normlarında, modern teknoloji ile üretim yapan, ISO 9002 Kalite Güvence Belgesi ve Avrupa ihracat kod numarasına sahip, sağlıklı ve hijyenik koşullarda kaliteli ve lezzetli ürünler sunmayı kendisine ilke edinmiş, dünyanın en büyük beyaz peynir fabrikalarından biridir. Ortadoğu ve Balkanlar'ın en büyük süt entegre tesisi olma özelliğine sahip olan fabrikası, üretimini 40.000 metrekare kapalı alanda sürdürerek, ülkenin en büyük tesisi olma özelliğini korumakta, ilkelerinden taviz vermeden üretimini sürdürmeyi hedeflemektedir.

Yörsan, sağlıklı ve hijyenik koşullarda kaliteli ve lezzetli ürünler sunarak, temel gıdalarda çok önemli bir yeri olan peynirin, ilkel şartlarda ve hijyenik olmayan koşullarda yapılmasını önlemeyi amaçlamaktadır. En son teknolojiyi kullanarak hijyenik koşullarda üretim yapmayı ilke edinen Yörsan’ ın Susurluk’ taki fabrikasındaki laboratuvar uluslararası geçerliliği olan gıda sağlık tahlili yapma yetkisine sahiptir.

Ürün gamı yüzde 100 doğal ürünlerden oluşmakta ve üretimde hiçbir şekilde katkı maddesi kullanılmamakta, bütün süt ürünleri, pastorize sütle üretilmektedir.

1964 Sebahattin, İzzettin ve Şerafettin Yörük tarafından Ankara 'da Yörükler Ltd. Şti. kuruldu
1969 Zeytin üretimine başlandı.
1970 Peynir üretimine başlandı.
1975 Maltepe'de buzhane alındı ve büyük çapta peynir alım-satımına başlandı.
1979 Susurluk'ta bir mandıra satın alındı.
1984 Susurluk'ta 56.000 metrekarelik alanda (50.000 metrekare açık, 6.000 metrekare kapalı alan) süt ürünleri fabrikası faaliyete geçirildi. Aynı tarihte Yörsan A.Ş kuruldu.
1985 İlk kez pastörize süt üretimine ve kültür peynirciliğine başlandı.
1996 Bayilik sistemi kuruldu ve ülkenin dört yanında bayilikler oluşturuldu.
1999 Susurlukta yeni bir fabrikanın temelleri atıldı.
2002 Susurluk'taki entegre süt ve süt ürünleri fabrikası en son teknolojinin kullanıldığı, Türkiye'nin en büyük peynir fabrikalarından biri olarak hizmete başladı.

Yörsan’ın ürün yelpazesini, beyaz peynir ve taze kaşar çesitleri, olgun kaşar, tereyağ, kaymak, dil, lor, mozzarella (dil, örgü, karabiberli, kekikli, mantar, cevizli, fındıklı, antep fıstıklı, kırmızıbiberli, çesni), salata peyniri, sade ve cevizli gouda peynirleri ile yöresel peynirler, kaymaklı tava yoğurdunun liderliğinde çeşitlendirilen yoğurt grubu ürünleri, süt grubu ürünleri ve karadut, ayva vb. farklı çeşitlilikteki doğal meyve suları oluşturmaktadır. Diyarbakır Örgü, Van Otlu, Urfa, Antep, Mihaliç (Kelle), İzmir Tulumu ve Kıbrıs Hellim ise Yörsan’ın üretimini yaptığı özel grupta yeralan geleneksel peynirlerimizden bazılarıdır.

Üretimde en son teknolojiyi kullanmayı ilke edinen Yörsan, yöresel peynirlerin imalatını modern tesislerde gerçekleşmektedir. Türkiye’deki peynir üreticileri arasında ürün gamında en çok çeşide, pazarda ise en geniş pazar payına sahip olma özelliği taşımaktadır.

Müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin bize olan güveninin vermiş olduğu güçle dürüstlük ilkemizden taviz vermeden YÖRSAN adının gururla onurla geleceğe taşınması, Kalite yönetimi politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Türkiye'de Yörsan
Yörsan, Türkiye süt ürünleri pazarında önemli bir paya sahiptir. Peynir üretimininin yüzde 20-25'ini, yoğurt üretiminin ise yüzde 10-15’ini gerçekleştirmektedir. Pazar payını arttırmayı ve satışları en üst seviyeye ulaştırmayı hedefleyen firma, her geçen gün bu amacına bir adım daha yaklaşıyor ve kendisine sürekli yeni ufuklar belirliyor.

Dünya'da Yörsan
Dünya markası olmayı hedefleyen Yörsan, süt ve süt ürünleri sektöründe Amerika, Japonya, Kuveyt, Kuzey Kıbrıs ve Arap ülkelerine ihracat yapıyor. Japon Havayolları'nın yemek listesinde Yörsan Beyaz Peynir, Yörsan Yoğurt ve Yörsan Nar Suyu ürünleri yer almaktadır.

Yörsan'ın ihracat yaptığı ülkeler;
• Amerika Birleşik Devletleri
• Almanya
• Avusturya
• İngiltere
• Fransa
• İsviçre
• Belçika
• Japonya
• Türki Cumhuriyetleri
• Suudi Arabistan
• Kuveyt

Yörsan Gıda Mamulleri San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları

Yörsan Gıda Mamulleri San. ve Tic. A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!