Satış Danışmanı (Aqua Florya - Columbia)

Bu ilan artık aktif değil.

Gözalan - Satış Danışmanı (Aqua Florya - Columbia)

İş Açıklaması

Biz, Gözalan olarak, temelleri 1969 yılında Almanya'da atılan, uzun yıllar yurt dışında çeşitli sektörlerde öncü faaliyetlerde bulunduktan sonra, 1987 yılında Türkiye’ye giriş yapmış, yurt içinde ve dışında perakende sektörü başta olmak üzere farklı uzmanlık alanlarında faaliyet gösteren markaları bünyesinde toplayan deneyimli ve dinamik bir topluluğuz.

Dünya markalarının Türkiye temsilcisi olarak; Columbia, Sorel, Mountain Hardwear ve Sebago gibi markaları bünyemizde barındırıyoruz.

Bununla birlikte, outdoor pazarının önemli oyuncuları olan başarılı birçok markayı The Moose Bay çatısı altında toplayarak sıra dışı bir mağaza konseptiyle sektörde fark yaratmaktayız.

Edirne merkezinde yer alan rezidans ve otelimiz Alan Suites’in yanı sıra, doğa içinde yaşamın sembolü olan Göktürk İnşaat Projesi ile farklı ve güçlü alanlarda büyümeye devam ediyoruz.

Adil, şeffaf, saygı ve sevgi dolu bir ortamda birlikte başarmayı önemserken yaratıcı, tutkulu yönlerimizi kullanarak çalışma yaşamımızı samimi, eğlenceli hale dönüştürüyor ve daima sürekli gelişimi gözetiyoruz. Bunun bir sonucu olarak hem 2022 hem 2023 senesinde Happy Place to Work - Türkiye'nin En Mutlu İşyerleri araştırmasında spor giyim sektöründe ''En Mutlu İşyeri'' seçilmenin gururunu yaşıyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Aqua Florya Avm' de bulunan Columbia mağazamızda görev alacak 'Satış Danışmanları'ndan biri sen olabilirsin!

Ailemize dahil olacak bir Satış Danışmanı’nı şöyle hayal ediyoruz;

  • İşi gücü mağazacılık olan
  • Güler yüzü ve enerjisiyle sahada rüzgâr estiren
  • İşini tutku ve coşkuyla yapan
  • Cesur ve maceraperest

Peki birlikte neler yapacağız?

Her gün yüzlerce marka tutkunumuzu mağazalarımızda ağırlıyoruz. Amacımız, onları ihtiyaç duydukları doğru ürünle buluşturup, mağazamızdan mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlamak.

Bu sebeple, hazırladığımız raporlarla mağazamızın tüm verilerine hâkim olacak, depomuzun ve reyonlarımızın düzenli tutulmasını sağlayacak, stok takibi yapacağız.

Ekiplerimizi her zaman daha iyisi için yetiştirecek, motivasyonlarını yüksek tutacak, hedeflerimize odaklanacak ve dinamik bir ekip olmanın keyfine vararak birlikte gelişeceğiz.

Burada seni neler bekliyor?

Yabancı dil biliyorsan dil primi alabileceksin

Arkadaşını da ailemize dahil edersen öneri primi alabileceksin

Baba olduğunda 30 gün bebeğinle kalabilecek, eşine yardımcı olabileceksin

Doğduğun ay içerisinde 1 gün iyi ki doğdun izni kullanıp, o günün tadını çıkarabileceksin

Evlendiğinde 7 gün eşinle vakit geçirebileceksin

Bir sevdiğin vefat ettiğinde 7 gün yasını yaşayabileceksin

Diğer birçok özel durumda kullanabilmen için 10 gün mazeret iznin olacak

Dahası Gözalan Akademi ile sayısız eğitimler alıp bir gelişim yolculuğuna çıkacaksın

Gözalan’da macera dolu ve eğlenceli bir kariyer yolculuğu seni bekliyor

Haydi bize katıl!

veya
İlanı Şikayet Et
İlan Tarihi
15-04-2024
İstihdam Türü
Tam Zamanlı
Pozisyon
Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Uzman Yardımcısı, Mağaza Satış Uzmanı, Satış Danışmanı, Mağaza Satış Personeli
Eğitim Seviyesi
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı
Gözalan İş İlanları
Benzer İlan Aramaları Gözalan, Satış Danışmanı (Aqua Florya - Columbia) arıyor. İlana başvuru yapabilmeniz için secretcv.com'a kayıtlı CV'nizin olması gerekmektedir. CV'niz yoksa CV Oluştur linkinden oluşturabilirsiniz. Secretcv.com'a iş arayan girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna tıklayarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu ilana benzer ilanları görmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.
Reklam

KVKK Aydınlatma Metni

Gözalan Kariyer Platformu Başvuru Süreci Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni 1. Veri Sorumlusu 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca, kişisel verileriniz; ik@gozalan.com.tr adresinde mukim veri sorumlusu olarak Gözalan Şirketler Grubu (Gözalan Yönetim D ...

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver