Acente Yönetici/Yönetmen Yardımcısı İş İlanları

Hepsini Temizle
Acente Yönetici/Yönetmen Yardımcısı
 • Turizm Sağlık Transfer Acentası Müdürü

  CD GROUP A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Temmuz 2022
  İş Açıklamasıİstanbul Kadıköy'de Kurulmakta olan Sağlık Turizm ve Transfer Şirketine ilgili branşlarda deneyimli Acentanın kuruluşunda ve sonraki süreçte aktif rol alacak Acenta Müdürü çalışma arkadaşı arayışımız vardır.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sağlık Sektörü, Uluslararası Sağlık turizmi alanında veya Uluslararası Hasta İlişkileri alanında çalışmış, İngilizce dilbilgisine sahip, Yurtdışına yönelik iş geliştirme, pazarlama, satış faaliyetlerini gerçekleştirebilecek yetkinliklere sahip, Sağlık turizmi aracı şirket ilişiklerinde deneyimli MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği güçlü, Sağlık turizmi alanındaki yeni trendleri yakından takip eden,

  Sektör: Sağlık/Hastane, Turizm, Ulaşım

  Pozisyon: Acente Direktörü, Acente Müdürü, Acente Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Acente Yönetici/Yönetmeni, Acente İlişkileri Departman Müdürü, Acente Müdür Yardımcısı, Turizm Acente Sorumlusu

İş Habercisi - Acente Yönetici/Yönetmen Yardımcısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Kimyager Nedir ?

Kimyager, kariyeri süresince gıda , ilaç vb. firmalarda ürünlerin kimyasal niteliklerini inceleyen ve analizler yapan kişilerdir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.