Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Arşiv / Kütüphane İş İlanları

Hepsini Temizle
Arşiv / Kütüphane
 • Kütüphane Memuru

  Darüşşafaka Eğitim Kurumlarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka, 154 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla annesi veya babası hayatta olmayan, ailesinin maddi olanakları nedeniyle iyi eğitim alamayan başarılı öğrencilere, ortaokul 1. sınıftan başlayarak üniversiteye kadar yatılı ve tam burslu, kolej eğitimi vermektedir. Darüşşafaka Eğitim Kurumları Maslak Kampüsünde görevlendirilmek üzere ‘Kütüphane Memuru’ alınacaktır. Kütüphane prosedürlerinin yapılandırılması, Kütüphane çalışmaları için yıllık planın hazırlanması, yayın alım listesinin güncel tutulmasının sağlanması, Kütüphanenin tüm operasyonel süreçlerinden sorumlu olunması, ekip ve işbirliği içerisinde bulunan bölümlerle koordinasyonun sağlanması, Öğrencilerin kütüphaneyi kullanım alışkanlıklarının arttırılması için projeler tasarlanması ve hayata geçirilmesi, Kütüphane etkinliklerinin arttırılması amacıyla kaynak araştırılması ve bu kaynaklar ile ilgili önerilerde bulunularak projelerin planlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren Bilgi ve Belge Yönetimi programlarından mezun, Eğitim kurumu kütüphanesinde en az 3 yıl tecrübe sahibi, Çağdaş eğitim yöntem ve teknolojilerini kullanabilen, Kataloglama ve dewey sistemine hakim, Tercihen yüksek lisans derecesine sahip ve iyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek.

  Sektör: Eğitim, Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Memur

 • Ofis/Muhasebe Asistanı - Engelli Kadro

  EYİstanbul Avrupa 24 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEY, bağımsız denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetlerinde bir dünya lideridir. Anlayışımız ve kaliteli hizmetlerimiz dünya ekonomisi ve sermaye piyasalarında güvenin oluşmasına katkıda bulunmaktadır. EY, güçlü yönetim ekibiyle tüm paydaş gruplarına verdiği sözleri yerine getirmekte ve bu şekilde çalışanları, müşterileri ve içinde yer aldığı diğer çevreler için daha iyi bir çalışma hayatı oluşturulmasında önemli bir rol üstlenmektedir. Dünya çapında 150’den fazla ülkede, 232.000 kişilik ekibimizin sahip olduğu ortak değerlerimiz, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesine ve tüm paydaşlarla ilişkilerimize yön vermektedir. Entegre bir teknoloji platformu üzerinden birbirlerine bağlı olan ekiplerimiz dünya çapında tüm ofislerimizde aynı metodolojiyi kullanmaktadır. Ernst & Young Global’in bir üyesi olarak 30 yıldır Türkiye’de; İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir olmak üzere 5 ofiste, 1200 kişiden fazla ekibimizle hizmet vermekteyiz. EY Türkiye olarak, İstanbul ofisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip; En az lise mezunu Tercihen MS Office programlarını kullanabilen Daha önce ofis ortamında görev almış Muhasebe alanında tecrübesi olan Ekiplerin operasyonel süreçlerinde(arşiv, resepsiyon, ön muhasebe, veri girişi vb) destek verebilecek Ofis/Muhasebe Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Asistan

 • Arşiv Elemanı (İstanbul / Kocaeli)

  NWG Servicesİstanbul Anadolu, Kocaeli 27 Nisan 2017

  İş AçıklamasıEvrakların dosyalanarak, arşivlenmesinden sorumlu olacak,

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Evrak dosyalama ,arşiv konusunda tecrübeli, Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Yazılı /sözlü ifade yeteneği iyi, Dış görünümüne özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış, Dönemsel / Belirli süreli çalışabilecek, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Gebze, Şekerpınar ,Darıca ve Bayramoğlu'nda ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, BAY,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Holding, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

İş Habercisi - Arşiv / Kütüphane İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?