Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Arşiv / Kütüphane İş İlanları

Hepsini Temizle
Arşiv / Kütüphane
 • İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz iş ortağımızın İnsan Kaynakları departmanında görevlendirilmek üzere "Arşiv Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu ya da öğretimi devam eden, Hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında çalışabilecek, Dosyalama, evrak düzenleme görevlerini üstlenecek, Excell ve klavye kullanımı iyi, Metrobüs güzergahına yakın oturan, Merter lokasyonuna ulaşım problemi olmayan. "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıVivense binlerce ziyaretçisi olan online sitesi, yenilikçi showroomları, ilham veren dergisi, özel tasarım ürünleri, arka planda yüzlerce üreticiyi entegre eden teknolojisi, finansal olarak sağlam yerli ve yabancı yatırımcıları, ürünlerini tüm Türkiye'ye teslim edecek yetkinlikle operasyon becerisi ve güçlü ekibiyle Türkiye'nin önemli bir değeri olmak için çok hızlı büyüyen bir mobilya markası. Mecidiyeköy ve Beylikdüzü lokasyonlarımızda uygun pozisyon ve bölümlerde değerlendirmek üzere, “Engelli Personel” arayışımız bulunmaktadır. Dinamik çalışma temposunu seven, Analitik düşünme yapısına sahip, yeniliklere açık, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek.

  Aranan NiteliklerTürkiye İş Kurumu'na (İŞKUR'a) kayıtlı, Tüm vücut fonksiyon kaybının en az yüzde kırk (%40) olduğu sağlık kurulu raporu ile belgelenenmiş olan, Engel durumu ofis içinde aktif çalışmasına uygun olan, 19 - 33 yaş aralığında, Ulaşım sorunu olmayan, Pozisyona göre MS Office uygulamalarına hakim, En az lise düzeyinde eğitim almış, (Eğitim düzeyleri pozisyonlara göre değerlendirilecektir.) Tercihen daha önce iş deneyimi edinmiş olan, Bu ilan Genel Başvuru niteliğindedir. Başvurular Şirketimiz bünyesinde çeşitli pozisyonlar için değerlendirmeye alınabileceğinden adayların ön yazılarında; Engellerini açıkça belirtmeleri, Heyet raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini ve hangi işlerde çalışabileceklerini belirtmeleri, Uzmanlık alanları varsa ayrıntılarıyla yazmaları gerekmektedir.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıGelen / Giden dokümanları incelemek ve kontrol etmek, Arşiv belgelerini yasal mevzuata göre belirlenen süreler içinde saklamak, süresi dolmuş arşiv belgelerini ilgili departmanlardan yazılı onay alarak arşivden çıkarmak. Düzenleyici/önleyici iyileştirme faaliyetlerini yürütmek, Arşiv düzenini ve güvenliğini sağlamak, lokasyonlar arası taşıma işlerini organize etmek.

  Aranan NiteliklerAfyon lokasyonumuzda görev almak üzere 'Arşiv Elemanı' aramaktayız. Tercihen üniversitelerin Kütüphanecilik, Bilgi / Belge Yönetimi, Arşiv veya Dokümantasyon bölümlerinden mezun, Tercihen arşivleme ve dokümantasyon alanında çalışmış olan, Dosyalama ve düzenleme bilgisi olan, Ofis programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış ( Erkek adaylar için )

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Uzman

 • Arşiv Personeli

  Doğruer Gümrük Müşavirliğiİstanbul Avrupa 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGümrükten müşteri temsilcisine gelen dosyaların arşivlemesini yapacak, Firmalara özel, istenilen şekilde dosya takımlamasını yapacak, Firmalara takımlanan dosyaların zamanında ulaşımını sağlayacak, Takım arkadaşlarıyla arvişleme işlemlerini koordine edecek.

  Aranan NiteliklerTakım çalışmasına uyumlu, Pratik ve aktif çalışabilen, Zaman ayarlama konusunda beceri sahibi, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Çözüm odaklı, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden 4.Levent'te bulunan merkez ofisimizde istihdam edilmek üzere ARŞİV PERSONELİ arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMerkez ofisimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerDosyalama yapacak Arşiv Düzenlenme ve ön muhasebe yapacak, Daha önce benzer görevde çalışmış, arşivin düzen ve evraklarına hakim, Gerektiğinde Bankalar, Noter vs evraklarını (dış işler) yapabilecek, Tercihen Bilgisayar kullanabilen, Ümraniye ,Sancaktepe, Çekmeköy ve Ataşehir 'de ikamet eden, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, 30 yaşını aşmamış, BAY, Arşiv elemanı aramaktayız.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Dönemsel Veri Giriş Elemanı

  Adeccoİstanbul Anadolu 5 Aralık 2017

  İş AçıklamasıArşiv’de bulunan belgelerin bilgisayar ortamına girilmesini sağlamak ve tarama süreçlerini yürütmek, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan NiteliklerAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip '' Dönemsel Veri Giriş Elemanı '' arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Veri giriş ve tarama konusunda tecrübeli, Kağıthane lokasyonunda görev alacak, Dönemsel projelerde çalışabilecek, Dikkatli, düzenli ve detaylara önem veren,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Ofis/Muhasebe Asistanı - Engelli Kadro

  EYİstanbul Avrupa 23 Kasım 2017

  İş AçıklamasıEY, bağımsız denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetlerinde bir dünya lideridir. Anlayışımız ve kaliteli hizmetlerimiz dünya ekonomisi ve sermaye piyasalarında güvenin oluşmasına katkıda bulunmaktadır. EY, güçlü yönetim ekibiyle tüm paydaş gruplarına verdiği sözleri yerine getirmekte ve bu şekilde çalışanları, müşterileri ve içinde yer aldığı diğer çevreler için daha iyi bir çalışma hayatı oluşturulmasında önemli bir rol üstlenmektedir. Dünya çapında 150’den fazla ülkede, 232.000 kişilik ekibimizin sahip olduğu ortak değerlerimiz, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesine ve tüm paydaşlarla ilişkilerimize yön vermektedir. Entegre bir teknoloji platformu üzerinden birbirlerine bağlı olan ekiplerimiz dünya çapında tüm ofislerimizde aynı metodolojiyi kullanmaktadır. Ernst & Young Global’in bir üyesi olarak 30 yıldır Türkiye’de; İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir olmak üzere 5 ofiste, 1200 kişiden fazla ekibimizle hizmet vermekteyiz. EY Türkiye olarak, İstanbul ofisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip; En az lise mezunu Tercihen MS Office programlarını kullanabilen Daha önce ofis ortamında görev almış Muhasebe alanında tecrübesi olan Ekiplerin operasyonel süreçlerinde(arşiv, resepsiyon, ön muhasebe, veri girişi vb) destek verebilecek Ofis/Muhasebe Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Asistan

 • İş AçıklamasıDoküman ayrımı (tel, ataç, vb.) ve taranması ile sisteme veri girişi yapılması, Doküman, form vb. elektronik ortama aktarılması ve arşivlenmesi,

  Aranan NiteliklerDDI Teknoloji ve Bilişim Çözümleri Ar- Ge Hizmetleri Ltd. Şti. 2003 yılından beri İstanbul’da faaliyet göstermekte olup Edirne Teknokent Ofisi ve Anadolu’daki bir çok projelerimize ile büyümeye devam etmektedir. SAP, OpenText, Kofax, Microsoft ile partner ilişkisi ile çalışma prensibini benimseyen, onlarca ECM, BPM ve Dijitalleştime Projeleri tecrübe etmiş bir firma olarak Kamu ve Kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz. Klavye kullanım becerisi yüksek, tercihen 10 parmak f ya da q klavye eğitimi almış, Lise mezunu, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Titiz ve dikkatli, Tercihen sigara kullanmayan, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen 30 yaşını aşmamış, İstanbul için Avrupa Yakasında özellikle 4 Levent, Kağıthane, Şişli, Kasımpaşa semtleri veya yakınında ikamet eden Dönemsel projelerimzde görevlendirilmek üzere, " Kıssa Dönem " Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Takım Lideri, Operatör, Eleman

 • İş AçıklamasıEvrakların dosyalanarak, arşivlenmesinden sorumlu olacak,

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Evrak dosyalama ,arşiv konusunda tecrübeli, Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Yazılı /sözlü ifade yeteneği iyi, Dış görünümüne özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış, Dönemsel / Belirli süreli çalışabilecek, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Gebze, Şekerpınar ,Darıca ve Bayramoğlu'nda ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, BAY,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Holding, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

İş Habercisi - Arşiv / Kütüphane İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?