Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Çocuk Gelişimi İş İlanları

Hepsini Temizle
Çocuk Gelişimi
 • İş Açıklaması2-3 yaş gruplarımızda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerBüyükçekmece/Beylikdüzü/Esenyurt semtlerinde ikamet eden; Çocuklara karşı sevecen ve öğrenme/öğretme çabası içinde olan, Çocuklara karşı ilgili,güleryüzlü,deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıBüyükçekmece'de ki kurumumuza İngilizce öğretmeni alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAlanında deneyimli,tercihen daha önce ingilizce dersi vermiş, Ekip çalışmasına hakim, Anaokulu çocuklarının seviyesine inebilen ,sevecen, güler yüzlü,çocuklara eğlenerek ve sevdirerek ingiliceyi öğretebilecek ingilizce dersi verebilecek öğretmene ihtiyacımız vardır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıEGEPARK BALÇOVA AVM İÇERİSİNDE BULUNAN SEAPARK OYUN ALANIMIZ İÇİN OKUL ÖNCESİ BÖLÜM EĞİTİMİ ALMIŞ, ÇOCUKLARI SEVEN, GÜLERYÜZLÜ,DİNAMİK, İZİN GÜNÜNÜ HAFTAİÇİ KULLANIP, HAFTASONU 10:00/22:00 ÇALIŞACAK, DOĞUMGÜNLERİ VB. ORGANİZASYONLARDA DA EKİBİMİZE DESTEK OLACAK GÖZETMEN ARIYORUZ.

  Aranan NiteliklerKADIN, OYUN ABLASI, ANAOKULU ÖĞRETMENİ,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Öğretmen, Görevli, Animatör

 • İş Açıklaması· Karşılama ve uğurlama sürecini yönetmek, · Kasa açılış ve kapanış işlemlerini gerçekleştirmek, · Captune Eğlence Gezegenindeki düzeni sağlamak, CAPITOL Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Captune World isimli oyun alanına "Captune Danışmanı" olarak görev alacak Takım Arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÇocuk Gelişimi Mezunu veya Çocuk Gelişimi eğitimini almış olması, Dış görünümüne özen gösteren, Çocuklar ile iyi iletişim kurabilen, Güler yüzlü, dinamik Hizmet bilincinde çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik, MS Office uygulamalarına hâkim, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Eğlence, Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş AçıklamasıİSTİNYEPARK FUNTIME ÇOCUK EĞLENCE MERKEZİ İÇERİSİNDE YER ALAN ATÖLYE ODAMIZA ÇOCUKLAR İLE İLGELENEBİLECEK, FAALİYET ÇALIŞMARINDA YARDIMCI VE YOL GÖSTERİCİ OLACAK BAYAN ÖĞRETMEN ASİSTANI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTESİLERİN ÇOCUK GELİŞİMİ ANAOKUL ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN ÇOCUKLARI SEVEN VE İYİ İLETİŞİM KURABİLEN PREZENTABL ENERJİSİNİ İŞİNE YANSITABİLEN VE GÜLERYÜZLÜ HAFTASONU ÇALIŞMA SORUNU OLMAYAN SİGARA KULLANMAYAN 30 YAŞINI AŞMAMIŞ BAYAN YARDIMCI ÖĞRETMEN

  Sektör: Eğlence, Eğitim, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kurs Öğretmeni, Öğretmen, Bakıcı/Dadı

 • İş AçıklamasıAdaylardan; Müşterilerimiz ile iyi ilişkiler kurarak mağazalarımıza devamlılıklarını temin etmeleri, Satışlarımızı artırıcı fikirler üretebilmeleri, Özellikle çocuklarla empati kurarak mağazamızda iyi vakit geçirebilmelerini sağlamaları ve Olumlu referans verebilmeleri beklenmektedir.

  Aranan NiteliklerÇocuklara, gençlere ve ebeveynlerine hizmet veren eğlence dünyası ile keyifli, neşeli, dinamik yapısı ve sahip olduğu oyun alanları ile sektörünün lideri olan FUN-TİME Çocuk Oyun Alanları ve Eğlence Merkezi, İSTİNYEPARK FUNTİME İSTİNYEPARK Alışveriş Merkezinde kapalı alan içerisinde kurulu Japonya ve İtalya'dan ithal ettiği oyun makineleri parkıyla, benzerlerinden çok farklı olan mağazamızda softplay oyun alanı için çocuklar ile ilgilenecek oyun ablası ve alan sorumlusu aranmaktadır. Eğer siz de farklı özellikler taşıdığınıza inanıyorsanız ve ayrıca, Güleryüzlü Tercihen cocuk gelişimi mezunu İnsanlarla iletişim kurmayı ve çocukları seven, girişken ve uyumlu Ekip çalışmasına yatkın Enerjik ve pozitif Derhal başvurunuzu yapmaktan çekinmeyiniz

  Sektör: Eğlence

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • Operatör Cevahir AVM

  FunLab Eğlence Dünyasıİstanbul Avrupa 13 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFUNLAB EĞLENCE DÜNYASI®, dünyanın önde gelen oyun makinesi üreticilerinden başta SEGA, ICE olmak üzere 16 firmanın Türkiye Distribütörü olan BALO® 'nun kurumsal çatısı altında hizmet veren, kapalı alan eğlence merkezi markamızdır. FunLab, 2016 itibariyle İstanbul, Bursa, Eskişehir ve Çorum’da toplam 8 şubede, 8 farklı AVM’de hizmet vermektedir. Şirket hakkında genel bilgi almak için www.balo.com.tr ve www.funlab.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz. İstanbul CEVAHİR AVM içersinde bulunan eğlence merkezimizde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. *Oyun makinelerinin günlük kontrolleri, *Oyun makinelerinin misafire hazır hale getirmesi, *Misafirlerin oyun makinelerinden en üst düzeyde faydalanmasının sağlanması(satış faaliyet ve tekniklerini kullanarak), *Oyun makineleri ile ilgili misafirlere İş Güvenliği, misafir güvenliği kuralları çerçevesinde tanıtıcı bilgi vermesi, *Oyun makinelerinin kazanç performansının arttırılmasına yönelik çalışması,

  Aranan Nitelikler*Prezantabl, güler yüzlü, kendisine ve çevresine saygılı, *Misafir memnuniyetini önemseyen, *Sonuç odaklı ve pozitif düşünce yapısına sahip, *İnsanlarla iletişim kurmayı ve çocukları seven, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Eğlenceli bir ortamda para kazanmak isteyen, *Çevresi ile uyumlu, *Dinamik, Enerjik, *Oyun ve oyun makinelerine ilgili, *Tercihen oyun merkezine yakın ikamet eden, *Dinamik iş temposunda vardiyalı olarak çalışabilecek, misafir ilişkilerine destek vermekte sorumlu olacak.

  Sektör: Eğlence

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklamasıİstanbul Montessori Merkezi Okulumuzda görevlendirilmek üzere;Üniversite onaylı montessori sertifikası olan anaokulu öğretmeni / okul öncesi öğretmeni alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÇocuk Gelişimi veya Okul Öncesi Öğretmenliğinden mezun Güleryüzlü,iletişim becerilerine sahip,çocukları seven ve yaptığı işi benimseyen Planlara,etkinliklere hakim,takım ruhuna sahip,kendini güncelleyen,araştırmacı,çözüm odaklaklı anaokulu öğretmeni arıyoruz.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

İş Habercisi - Çocuk Gelişimi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?