Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Dekor İş İlanları

Hepsini Temizle
Dekor
 • İş Açıklaması25 yılı aşkın bir süredir mermer ve inşaat sektöründe hizmet veren firmamızda çalışmak üzere İç Mimarlık / Mimarlık fakültelerinden mezun; mutfak, banyo ve diğer iç mekan tasarımları konusunda tecrübeli, tasarım çizgilerine güvenen çalışma arkadaşları aramaktayız. Başvuru adaylarının 3ds max ve Adeko programları iyi derecede kullanabiliyor olmaları gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler3ds Max ve Adeko Kullanımı (iyi derecede) İkna Kabiliyeti Güçlü Aktif Araç Kullanabilme

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Tasarımcı

 • DEKA BOYA SANAYİ VE TİCARETİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 22 Nisan 2017

  İş AçıklamasıUygulama departmanımız bünyesinde çalışacak, çok çeşitli dekoratif ürün ağımızın uygulama çalışmalarında görev alacak, gelişime açık, özgün uygulamalar konusunda istekli ve yetenekli olduğunu düşünen, eğitime açık, yetiştirilmek üzere ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler• Tercihen Ortaokul / Lise Mezunu • 25 yaşını geçmemiş • Boya Uygulamaları hakkında bilgi, beceri ve tecrübeye sahip • Dekoratif Boya Uygulamaları alanında gelişime açık olan • Yurtiçi ve yurtdışı yolculuk etmesinde bir engeli olmayan • Erkek adaylarda tercihen askerliğini yapmış olan

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Temsilci, Uzman, Uzman Yard

 • Skyartİstanbul Anadolu 21 Nisan 2017

  İş AçıklamasıSipariş üzerine uçak koltuğu modifikasyonu yapan ve uçak parçaları ile mobilya üretmekte olan firmamızın imalat ve montaj faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere profesyonel takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- En az bir alanda ustalığı olan ve en az 5 yıl deneyimli (Tercihen mekanik tamir, oto – kaporta – boya, tabela- reklam işlerinde çalışmış), - Ustalığı haricinde çok yönlü, gelişmeye ve öğrenmeye açık, - Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Sorunsuz, çalışmaya ve öğrenmeye istekli, hevesli, uzun süre çalışmayı hedefleyen,

  Sektör: İmalat, Havacılık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Formen, Tabelacı, Oto Kaporta Ustası

 • Sothis Mimarlık Dekorasyonİstanbul Anadolu 7 Nisan 2017

  İş AçıklamasıMüşteriden gelen istekler doğrultusunda konsept geliştirerek fuar stand tasarımlarının yapılması Teknik çizimlerinin yapılması Üretim detaylarının çıkarılması Üretimin ve uygulamanın takibi Yurt içinde ve yurt dışında montajda bulunarak projenin eksiksiz olarak müşteriye teslim edilmesi

  Aranan NiteliklerFuar Stant Tasarımı yapmak üzere ; 3D Max, AutoCad, Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen 5 yıl sektörde tecrübeli Tasarımlarında farklı ve yenilikçi çizgiler yakalamaya özen gösteren Malzeme bilgisi olan, yaptığı tasarımın üretim sorumluluğunu da alabilecek Yurtiçi ve Yurtdışı Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen İngilizce bilen TASARIMCI arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, Mimar, İç Mimar

 • StilDoorİstanbul Avrupa 7 Nisan 2017

  İş Açıklaması- Beylikdüzü 'nde bulunan fabrikamızda çalışacak AUTO-CAD programlarını bilen Çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili 2 yıllık bölümlerinden mezun, 3D-MAX ve AUTO-CAD programlarını İYİ derecede bilen, Tasarım Proje konusunda bilgi sahibi, Organizasyon, araştırma becerileri gelişmiş, sorunlar karşısında hızlı çözümler üretebilecek, Tekniker çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tekniker

 • Decathlonİstanbul Avrupa 15 Mart 2017

  İş AçıklamasıYou will work to ensure that the feasibility study of each project under your responsibility is properly completed before the country investment committee meetings. As a part of the feasibility study of projects, you will work towards ensuring that: The store layouts, sections and elevations you propose works to provide an operational and safe environment for our staff and customers. The use of plot / leasable area is optimised in favor of Decathlons requirements. Decathlon ratios and technical specifications are respected in the architectural design phase while seeking to ensure that the local regulations are also met. The projects’ validation is guaranteed in the country investment meetings by securing the approval of the affiliated experts (maintenance, security, retail etc.) beforehand. In this sense you will be responsible for the preparation of required architectural drawings and 2D - 3D visualizations to best present your project to internal and external customers. Alongside the feasibility studies of ongoing projects you will work towards the local adaptation of the Decathlon concepts, as well as the creation of our new business models. It is requested that the applicants bring their portfolios in hardcopy to the interviews.

  Aranan NiteliklerBachelors level qualification in Architecture as a minimum, One to three years of experience in an architectural design position; experience in retail is a plus Advanced working knowledge in Autodesk AutoCAD, Adobe Photoshop and Google Sketchup Proficiency in Adobe Illustrator and Adobe InDesign is a plus Fluency in written and spoken English and Turkish Excellent organizational and planning skills Strong communication skills with orientation towards team play Proactive stance in the work en

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mimar

İş Habercisi - Dekor İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?