Diş Hekimi İş İlanları

Hepsini Temizle
Diş Hekimi
 • İş Açıklaması Akatlarda diş hekiminin muayenehanesinde çalışacak diş hekimi bay-bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Akatlar ofiste görev alacak - Daha öncesinde hastane veya muayenehane tecrübesi olan - Bu sektörde kariyer hedefi olan - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 sene tecili olan - Hafta da 5 gün çalışılacak - Sorumluluk sahibi - Dış görünüşüne özen gösteren - Bay Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz

 • Pedodonti Uzmanı
  Doğan Hastanesi
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İş Açıklaması Özel Doğan Hastanesi'nde görevlendirmek üzere PART-TIME "Pedodonti Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Hasta, hasta yakını ve çalışan ekibi iletişiminde başarılı, Part-time çalışabilecek,  

 • Diş Hekim
  Saygı Hastanesi
  İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş  iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli Branşıyla ilgili tanı ve tedavi yaklaşımlarında deneyimli Bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan

 • Diş Hekimi
  Medicana
  Samsun 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubunun Samsun Şubesinde görevlendirmek üzere ; Ortodonti, Ağız ve Çene Cerrahisi, Diş hekimleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Branşı ile bilimsel gelişmeleri takip eden Tam zamanlı görev yapabilecek Hasta memnuniyeti odaklı Minumum 5 yıl tecübeli Samsunda ikamet edebilecek diş hekimleri aramaktayız

 • Diş Hekimi
  Dentistanbul
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması      

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Diş Hekimliği Fakültelerinden mezun, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, En az 4 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Tam zamanlı çalışabilicek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ''Diş Hekimi'' takım arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması   Dentistanbul  Beşiktaş Hastanemiz için;  Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı,      

  Aranan Nitelikler Alanında deneyimli, İletişim becerileri yüksek, Tercihen En az bir yabancı dil bilgisi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Ağız,Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz. 

 • Oral Diagnoz Uzmanı
  Medicana Diş Bahçelievler
  İstanbul Avrupa 29 Kasım 2015

  İş Açıklaması "Bahçelievler Medicana Diş Hastanesi"nde görevlendirilmek üzere "Oral Diagnoz Hekimi" aramaktayız.0212 5060000 PBX. nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Diş Hekimliği Fakültelerinden mezun, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Tam zamanlı görev alabilecek,  

 • Nöbetçi Diş Hekimi
  Dentistanbul
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Dentistanbul Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;    

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Diş Hekimliği Fakültelerinden mezun, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, En az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, 19.00-09.00 saatleri arasında çalışacak ve nöbet tutacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,     ''Diş Hekimi'' takım arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması EK İŞ ARAYAN SAĞLIK PERSONELİ ARKADAŞLARIN DİKKATİNE…!      Sağlık Bakanlığı tarafından 22.05.2002 tarih ve 24762 sayılı İlk Yardım Yönetmeliği gereği Sağlık Personeli olanlar İlkyardım Eğitmeni olabilmektedir. İlkyardım  Eğitici Eğitimi Programlarına katılabilir ve Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı "İlkyardım Eğitmeni" Sertifikası alabilirsiniz.          

  Aranan Nitelikler Tıp Doktorları    Diş Hekimleri   Diş Teknikerleri  Eczacılar/ Eczane Teknikeri Psikologlar   Biyologlar   Hemşireler  Ebeler Veteriner Hekimler  Laborantlar  Att’ler  Paramedikler Dil ve Konuşma Terapisti Padolog Sağlık Fizikçisi Sağlık Memurları  Diyetisyenler Fizyoterapistler Tıbbi Teknologlar      Tıbbi Laboratuvar ve Patoloji Teknikeri Tıbbi Görüntüleme Teknisyeni / Teknikeri Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri Diş Protez Teknikeri Tıbbi Protez ve Ortez Teknikeri Ameliyathane Teknikeri Adli Tıp Teknikeri Odyometri Teknikeri Diyaliz Teknikeri Perfüzyonist Radyo Terapi Teknikeri İş ve Uğraşi Terapisti Elektronörofizyoloji Teknikeri Memografi Teknikeri Sağlık Bakım Teknisyeni Psikolojik Danışmanlar  Emekli Sağlık Çalışanları Odyolog  Tıbbi Sekreterler, Sosyal Hizmet Uzmanları   Sağlık Eğitimcileri ( Gevher Nesibe Mezunları  )    Bu Sertifika ile     Sürücü Kurslarında ilk yardım Eğitmeni olabilirsiniz. İlk yardım Eğitim Merkezi açabilirsiniz. Eğitim Merkezlerinde Mesul Müdür olabilir Eğitmenlik yapabilirsiniz.  Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (Osgb)’de Eğitmenlik yapabilirsiniz. İçeriğini siz belirleyerek, tekniğine uygun, her türlü seminer, sunum gerçekleştirebilirsiniz Büyük gruplara sunum yapabilirsiniz    

 • Diş Hekimi
  International Support Asistans…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Nişantaşı'nda bulunan Diş Estetiği Merkezimize "Diş Hekimi" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Diş Fakültesi mezunu, Tıp alanındaki branşı ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden, İletişime açık ve pozitif, Hasta memnuniyetine önem veren, Branşıyla ilgili tanı ve tedavi yaklaşımlarında deneyimli, Ulaşım sorunu olmayan, İş disiplinine vakıf, Diş Hekimi alınacaktır.

 • Diş Hekimi
  Medicana International İstanbul
  İstanbul Avrupa 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu'na bağlı "Medicana İnternational İstanbul Hastanesi"nde görevlendirilmek üzere "Diş Hekimi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Elektronik iletişim sistemlerini kullanabilen, Hasta, hasta yakını ve çalışan ekibi iletişiminde başarılı.

 • Diş Hekimi
  Medicana Diş Bahçelievler
  Türkiye Geneli 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması "Bahçelievler MedicanaDiş Hastanesi"nde görevlendirilmek üzere "Diş Hekimi" aramaktayız. 0212 5060000PBX nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Diş Hekimliği Fakültelerinden mezun, En az 2 yıl klinik tecrübeye sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Tam zamanlı görev alabilecek,

 • Diş Hekimi
  Uzmanlar Sağlık Hizmetleri
  İstanbul Anadolu 14 Kasım 2015

  İş Açıklaması ÜMRANİYE'nin EN SEÇKİN AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI , KİŞİSEL İLETİŞİMİ ve BAŞARIYI ÖNEMSEYEN ve EN AZ 5 YIL MESLEKİ TECRÜBESİ OLAN TAM ZAMANLI  BAY BAYAN DİŞ HEKİMİ ARANMAKTADIR...      

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin Diş Hekimliği Fakültelerinden mezun, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, En az 5 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Tam zamanlı çalışabilicek,BAY/BAYAN Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ''Diş Hekimi'' takım arkadaşları aramaktayız.

İş Habercisi - Diş Hekimi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?