Diş Hekimi İş İlanları

Hepsini Temizle
Diş Hekimi
 • İş Açıklaması Gençer Estetik Diş Hekimliğinde ki yeni yapılanmamızda görevlendirmek üzere Diş Hekimi ve Uzman Diş Hekimleri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İletişim yeteğini ve insan ilişkileri düzgün, Full&Part time görev alabilicek, Disiplinli ve ekip çalışmasına yatkın Diş hekimleri ve Uzman Diş hekimleri aramaktayız.

 • Diş Hekimi / Uzman Diş Hekimi
  Dentistanbul
  İstanbul Avrupa 31 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Dentistanbul Beşiktaş Hastanemiz için; Diş Hekimi / Uzman Diş Hekimi

  Aranan Nitelikler Alanında deneyimli, Lamine, Zirkonyum ve İmplant Üstü Tecrubesi Olan İletişim becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Diş Hekimi / Uzman Diş Hekimi Uzmanı aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Nöbetçi Diş Hekimi
  Dentistanbul
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Dentistanbul Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Diş Hekimliği Fakültelerinden mezun, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, En az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, 19.00-08.00 saatleri arasında çalışacak ve nöbet tutacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yarı zamanlı çalışabilen, ''Diş Hekimi'' takım arkadaşları aramaktayız.

 • Ağız ve Diş Sağlığı Hekimi
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Gebze Şubesi'nde görevlendirilmek üzere; • Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem teknik ve teknolojilere hakim, • Hasta memnuniyetine önem veren, • Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, • Ekip çalışmasına yatkın, • Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, • Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, 'Ağız ve Diş Sağlığı Hekimi' arayışımız bulunmaktadır.

 • Diş Hekimi
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Gebze Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Diş Hekimliği Fakültelerinden mezun, En az 3 yıl klinik tecrübesi olan, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Yetişkin hastalara ve aynı zamanda, 06-12 yaş gurubu hastalara da tedavi uygulayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 'Diş Hekimi' aramaktayız.

 • Kurumsal Pazarlama
  Uzmanlar Sağlık Hizmetleri
  İstanbul Anadolu 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Düzenli müşteri ziyaretlerinde bulunmak, Yeni müşteri portföyleri oluşturmak, Kurumsal iletişimi sağlamak ve geliştirmek üzere İstanbul Ümraniye'de bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimize Kurumsal Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen sağlık sektöründe pazarlama faaliyetleri konusunda en az 2 yıl tecrübesi olan, * Tercihen yabancı dil bilen, * Saha çalışmalarına hakim, * Sıcak satışta bulunmuş * Kurumsal pazarlama süreçlerini profesyonel olarak yürütebilecek, * Amatör ruhla çalışıp profesyonel iş çıkartabilecek, * Raporlama yeteneği gelişmiş, * Ekip çalışmasına yatkın takımını önemseyen, * Aktif Araç kullanabilen, * Referans verebilecek, * Analitik düşünme ve çalışma kabiliyeti olan * Bay / bayan

 • Diş Hekimi
  Medicana International İstanbul
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu'na bağlı "Medicana İnternational İstanbul Hastanesi"nde görevlendirilmek üzere "Diş Hekimi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Elektronik iletişim sistemlerini kullanabilen, Hasta, hasta yakını ve çalışan ekibi iletişiminde başarılı.

 • Diş Hekimi
  International Support Asistans…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Nişantaşı'nda bulunan Diş Estetiği Merkezimize "Diş Hekimi" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Diş Fakültesi mezunu, Tıp alanındaki branşı ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden, İletişime açık ve pozitif, Hasta memnuniyetine önem veren, Branşıyla ilgili tanı ve tedavi yaklaşımlarında deneyimli, Ulaşım sorunu olmayan, İş disiplinine vakıf, Diş Hekimi alınacaktır.

 • Diş Hekimi
  Medicana Diş Bahçelievler
  Türkiye Geneli 20 Ağustos 2015

  İş Açıklaması BAHÇELİEVLER MEDİCANA DİŞ HASTANEMİZDE GÖREV YAPACAK EN AZ 2-3 YIL DENEYİMLİ NÖBETÇİ VE STAF DİŞ HEKİMLERİ ARANMAKTADIR...

  Aranan Nitelikler BAHÇELİEVLER MEDİCANA DİŞ HASTANEMİZDE GÖREV YAPACAK EN AZ 2-3 YIL DENEYİMLİ DİŞ HEKİMLERİ ARANMAKTADIR...

 • Diş Hekimi
  Medicana Konya
  Konya 19 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Diş Hastalıkları polikliniğimizde tam zamanlı olarak görev yapacaktır.

  Aranan Nitelikler Medicana Sağlık Grubuna Bağlı Medicana Konya Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, Tam zamanlı görev yapabilecek, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişimi güçlü, Alanıyla ilgili 4-5 yıl tecrübeli, Konya'da ikamet eden veya edebilecek, "Diş Hekimi" aramaktayız

 • Diş Hekimi
  Medicana
  Samsun 21 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubunun Samsun Şubesinde görevlendirmek üzere ; Ortodonti, Ağız ve Çene Cerrahisi, Diş hekimleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Branşı ile bilimsel gelişmeleri takip eden Tam zamanlı görev yapabilecek Hasta memnuniyeti odaklı Minumum 5 yıl tecübeli Samsunda ikamet edebilecek diş hekimleri aramaktayız

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Diş Hekimi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?