Döküm Operatörü İş İlanları

Hepsini Temizle
Döküm Operatörü
  • İş AçıklamasıHassas döküm bölümünde yetiştirilmek üzere erkek ,Mum enjeksiyon, Montaj, seramik kaplama , döküm bölümlerinde çalışacak, İş ve vardiya durumuna göre uygun ergimiş metal hazırlamak, Ergitme ocağının yükleme ve temizlik işlemlerini yapmak, Sıvı metal transferini yapmak, Kullandığı tüm alet ekipman bakım ve temizliğini yapmak. Ergitme ocaklarındaki sıvı metalin sıcaklığını ölçmek, Ergitme, yükleme, transfer ve gaz alma işlem talimatına göre metal ergitme ve hazırlık/dağıtım ile gaz giderme işlemlerini yapmak.
    Aranan NiteliklerTercihen Meslek Liselerinin Döküm, Metalurji, Metal İşleri, Makina bölümlerinden mezun ya da ilgili konularda kalfalık / çıraklık belgesine sahip, Öğrenmeye istekli, takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Tercihen üretim sektöründe belirtilen bölümlerde en az 3 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış. İzmir'de ikamet eden adaylar tercihimizdir. 45 yaşını aşmamış.

    Sektör: Sağlık/Hastane

    Pozisyon: Döküm Operatörü, Dökümhane Elemanı, Dökümhane Kısım Amiri, Dökümhane Müdürü, Dökümhane Mühendisi, Dökümhane Sorumlusu, Dökümhane Şefi, Dökümhane Yöneticisi

İş Habercisi - Döküm Operatörü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?