Enspektör İş İlanları

Hepsini Temizle
Enspektör
 • B&G Store İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen çocuk giyim marakası B&G STORE aşağıdaki belirtilen özelliklere sahip Kalite Kontrol sorumluları istihdam edecektir.  

  Aranan Nitelikler ·         Üniversitelerin tekstil mühendisliği veya tekstil teknikerliği bölümlerinden mezun, ·         Tercihen İngilizce bilen ·         Takip ve kalite kontrol süreçleri konusunda en az 3 yıl deneyimli, ·         Aktif araç kullanabilen, ·         İş disiplini ve sorumluluk bilinci yüksek,  ·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,           Bay-bayan.          

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Enspektör

 • ALP HAVACILIK Eskişehir 31 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Şirket'in yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede üretim yapılmasını sağlamak amacı ile  parçaların FAI, giriş, "inprosess", final ve DQR kontrollerini yapmak.

  Aranan Nitelikler *Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu (Tercihen Makine) * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * Tercihen Kalite tecrübesi mevcut, adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Enspektör

İş Habercisi - Enspektör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?