Enspektör İş İlanları

Hepsini Temizle
Enspektör
 • İş Açıklaması Asbest Denetim Sorumlusu Bu ilan sadece BAY adaylar için geçerlidir. 1991 yılında kurulmuş olan ve güncel olarak 274 SGK-lı kalifiye personeli bünyesinde barındıran şirketimizde istihdam edilmek üzere B veya C sınıfı İSG Sertifikasına sahip Saha Elemanı arkadaşlar aranmaktadır. Aşağıdaki kriterlere uygun olan ve iş arayışı olan aday-lar Asbest Denetim Departmanımızda istihdam edilecektir. 

  Aranan Nitelikler -Askerliğini tamamlamış BAY -İSGÜM tarafından Asbest Söküm Uzmanı sertifikası (tercih nedeni olacaktır) -En az 4 yıl benzer iş deneyimi (OSGB, İSG veya Asbest faaliyetleri) -22~29 Yaş aralığında -C veya B sınıfı İSG Sertifikası olan -Ehliyetli, Aktif ve deneyimli olarak araç kullanabilen (en az B sınıfı) -İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden -Şehirdışında evinden uzak projelerde uzun süreli çalışmaya engeli olmayan. Seyahat Engeli bulunmayan (Evinden uzak kalabilecek ve bu durumu sorun etmeyecek olan adaylar) -Türkiye içi, Istanbul dışı görevlere gidebilecek (kara veya hava yolculuğu) -Saha’da özel kostümlerle ve ekipmanlarla denetim, numune alma, merkez’de Laboratuvarda analiz çalışması yapabilecek -Gelen talepler üzerine asbest teklifleri hazırlayarak ve iş takibini, raporlamasını yapıp yürütebilecek -birlikte çalışacağı İSG uzmanlarıyla koordine olarak iş planı yapabilecek -şirket bünyesindeki diğer İSG ihtiyaçlarına yanıt verebilecek   Yukarıdaki nitelikler ZORUNLU gereksinimlerdir. Kriterleri sağlayan adaylar ile iş görüşmesi yapılacaktır.   İSGÜM sertifikası olmayan, ancak, uygun görülen aday’a Asbest eğitimleri aldırılacaktır. (ISGUM Ankara, Yurtdışı, SQMART Akademi vb) ASBEST DENETİM DEPARTMANI'nda görevlendirmek üzere halihazırda B-C sınıfı İSG sertifikası olan İSG SAHA ELEMANI arkadaşlar arıyoruz.

 • Inspector
  Lcwaikiki
  İstanbul Avrupa 5 Kasım 2015

  İş Açıklaması Tedarik edilen ürünleri; kabul kontrol prosedürüne göre örnekleme yöntemiyle kontrol ederek onaylamak, LC WAIKIKI Mağazacılık kalite standartlarına uymayan ürünlerin depoya ya da mağazalara sevk edilmesine engel omak ve gerekli raporlamayı yapmak.

  Aranan Nitelikler MYO veya Lise mezunu, Dikiş teknikleri, model, kumaş ve kalıp bilgisi olan, Inspection alanında minimum 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesinde, otomotiv, beyaz eşya ve küçük ev aletleri sektörlerine plastik enjeksiyon parça üretimi ve montaj proseslerine sahip işletmemiz için takım arkadaşı aramaktayız.   Entegre Yönetim Sistemi içerisinde sorumluluk alanı ile ilgili olarak gerekli olan dokümanların hazırlanmasını ve bu dokümanların ihtiyaç halinde güncelleştirilmesini sağlamak. Laboratuvar cihazlarını ilgili kullanma talimatlarına uygun kullanmak. Laboratuar muayene ve deneylerini yapmak, kayıtlarını tutmak ve muhafaza etmek. Laboratuarın tertip ve düzenini sağlamak, laboratuar ekipmanlarının bakım ve onarım işlemlerini yaptırmak. Muayene ve deneyleri güncel dokümanlara uygun olarak yürütmek. Laboratuvar işlemleri sırasında ortaya çıkan atıkların talimatlara uygun şekilde şirket içerisinde taşınmasını ve tanımlanmış alanlarda toplanmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okullarının ve Teknik Eğitim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, ISO/TS 16949 KYS uygulamaları konusunda deneyim sahibi CMM (3 boyutlu Ölçüm) konusunda tecrübeli Kalite araçları  (FMEA,MSA,SPC,APQP, PPAP) uygulamalı bilgi sahibi Askerlik görevini tamamlamış (bay adaylar için), Aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze bölgesinde ikamet eden ve/veya ikamet edebilecek olan

 • İş Açıklaması 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Şirketin tüm sahalarındaki Kalite ve Çevre Yönetim Sistemlerinin koordinasyonunu sağlamak Kalite ve Çevre Yönetim Sistemlerinin iç ve dış denetimlerini düzenlemek, iç denetimlere ve saha kontrollarına bizzat katılmak Kalite ve Çevre Yönetim Sistemlerinin gerektirdiği iç ve dış eğitimleri düzenlemek, bir kısmını bizzat vermek Linde Grubu´nun Kalite, Çevre, Sürücü ve Araç Güvenliği alanlarındaki yönlendirmelerinin şirket genelinde yaygınlaştırılmasını sağlamak Çevre Mevzuatı' nı takip etmek ve Yöneticilere gerekli bilgilendirmeleri yapmak Şirketin Çevre ile ilgili yasal yükümlülüklerinin merkezi takibini ve koordinasyonunu sağlamak Şirket Araç ve Sürücü Güvenliği Sistemi ile ilgili destek ve yönlendirme çalışmalarını yürütnek Şirketin elektronik ortamdaki Kalite Belge ve Kayıt Yönetim Sistemi' nin kontrolunu sağlamak, birimlere gerekli desteği sağlamak Şirketin tüm sahalarındaki çevre etki değerlendirmelerine katılmak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Makina Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği Çevre Mühendisliği veya Metalürji Mühendisliği bölümlerinden mezun Sözlü ve yazılı iyi derecede İngilizce MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan İyi insan ilişkileri ve bölümler arası çalışma becerilerine sahip Saha çalışmalarına yatkın Toplam Kalite Sistemleri Mühendisi aranmaktadır.

 • İnspektör
  Koton
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Ocak 2015

  İş Açıklaması * Inspektör olarak min 5 yıl deneyimli, * Dokuma ve örme bilgisine sahip, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * İyi derecede kalıp bilgisi olan, * MS Office programlarına hakim, * Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, * Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * Seyahat engeli olmayan, * Sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen.

  Aranan Nitelikler İmalat aşamasındaki ürünlerin etiket, barkod ve yıkama talimatlarını hazırlattırmak, ürünleri üretici firma yerlerinde ya da ütü-paket bölümlerinde kontrol etmek, Koton kalite standartlarına uymayan ürünler hakkında üretici firmaya yapılması gereken iyileştirmeler hakkında bilgi vermek, firmalarda son kontrole hazır olmayan ürünlerin ara kontrolünü yapmak.

İş Habercisi - Enspektör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?