Forklift Operatörü / Reachtrack İş İlanları

Hepsini Temizle
Forklift Operatörü / Reachtrack
 • Forklift Operatörü NWG Services İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Çatalca'da yer alan depomuzda görevlendirilmek üzere; Mal kabulü ve yükleme yapabilecek  

  Aranan Nitelikler - G sınıfı ehliyete sahip, - Ekip çalışmasına uyumlu, - 40 yaşını aşmamış, - Avrupa yakasında ikamet eden, - Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli, - Tecrübeli, - Bay

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Forklift Operatörü / Reachtrack, Operatör

 • İş Açıklaması Operasyon performansını en üst düzeyde tutmak için Bakım- Onarım Sorumlusu' nun koordinasyonunda işletmedeki tüm makinelerin elektrik-elektronik konusunda bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirmek, makine kurulum ve uyarlama çalışmalarını yürütmek.

  Aranan Nitelikler DOKUMASIZ MENSUCAT ( NONWOVEN ) İMALATI YAPAN FİRMAMIZ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE   ELEKTRİK /ELEKTRONİK TEKNİSYENLERİ  ARANMAKTADIR MYO (Elektrik, Elektrik/Elektronik, Mekatronik) veya EML mezunu En az 5 yıl benzer bir görevde deneyimli ( tercihen tekstil sektörü deneyimli )   Tercihen dokumasız mensucat ( nonwoven ) makine teçhizat kurulumunda deneyimli MS Office programlarını kullanabilen PLC konusunda bilgili Vardiyalı çalışabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış   İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece - Silivri güzergahında ikamet eden ( servisimiz mevcuttur )

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklaması Gebze Çayırova civarında ikamet eden, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, B sınıfı ehliyetli, daimi çalışacak  forklift ve tavan vinci  operatörü alınacaktır. Servis E-5 üzerinden geçmektedir. Hafta içi çalışma saati:08:30-18:30 hafta sonu cumartesi – Pazar  tatil.  1400-1500  civarı maaş düşünülmektedir. Fazla mesai ücreti dolgundur.

  Aranan Nitelikler Forklift kullanımında deneyimli, Gebze ve civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Forklift ve tavan vinci operatörü alınacaktır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, G sınıfı ehliyeti olan ve tecrübeli, Çorlu'da ikamet eden, Askerlik hzmetini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış.

  Sektör: Dağıtım, Lojistik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü Tuzla Gemi Endüstrisi İstanbul Anadolu 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ~Malzeme yükleme, boşaltma ve nakil işlemlerinin kaldırma ve taşıma ekipmanları vasıtasıyla güvenli bir şekilde yürütülmesi amacıyla; kaldırma ve taşıma ekipman operatörlerine manevra işaretlerininin verilmesini, çalıştığı bölgenin vinç organizasyonlarını, kaldırılacak yükün dengeli ve güvenli şekilde bağlanmasını, istiflenmesi, düzenlenmesi ve kontrolünün yapılmasını, yükün ağırlık ve özelliğine göre sapan ve halat seçimini ve kontrolünü sağlamak.

  Aranan Nitelikler ~İlköğretim veya Lise mezunu, •Tersanelerde, gemilerde ve/veya ağır sanayide alanında minumum 3 yıl deneyim sahibi, •Tercihen Milli Eğitim Bakanlığı onaylı "Vinç ve/veya Forklift Operatörlüğü" sertifikasına veya “Mesleki Eğitim Sertifikasına” sahip, •Tercihen gemilerde “Usta Gemici” yeterliliği ile çalışmış olmak, •25-40 yaşlarında, •Ağır sanayide çalışmaya engel herhangi bir sağlık problemi olmayan, •Vardiyalı çalışabilecek, •Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, •Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için), •Istanbul Anadolu yakasında veya Gebze’de ikamet eden veya edebilecek olan adaylar.

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü Gemak Gemi İnşaat Sanayi İstanbul Anadolu 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ~Tersane sahası içerisindeki forkliftlerin operatörlüğünü yapmak, •Her türlü mamul, yarımamul, hammadde, parça vb. malzemelerin şirketiçi talimat ve prosedürlere uygun olarak kaldırma, yükleme, nakletme, boşaltma ve istifleme işlerinin güvenli bir şekilde yürütülmesini ve bu ekipmanların kontrol ve basit bakımlarını sağlamak.

  Aranan Nitelikler ~İlköğretim veya Lise mezunu, •En az 2 yıllık tecrübeye sahip, •Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Forklift Operatörlüğü Sertifikasına sahip olan, •Tercihen gemi inşa veya ağır sanayide çalışmış, •25-35 yaşlarında, •Ağır sanayide çalışmaya engel bir sağlık problemi olmayan, •Vardiyalı çalışabilecek, •Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, •Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için), •Anadolu yakasında veya Gebze’de ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklaması TUZLA DERİ ORGANİZEDE BULUNAN DEPOMUZDA İSTİHDAM EDİLECEK, FORKLİFT OPERATÖRLERİ VE DEPO PERSONELLERİ ALINACAKTIR. Ağırlıklı 2 vardiya 4 haftada 1 hafta 3 vardiya dönüşümlü, Hafta tatili 1 Gün ( Pazar ) MAAŞ + SERVİS +YEMEK + 4 Saat Fazla Mesai + 1 Yılı dolduran personellere Sosyal haklar verilmektedir. Servis İmkanı: Geze, Çayırova, Beylikbağı, Darıca, Şekerpınar Toki den bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Askerliğini yapmış veya 1 yıl tecilli Bay FLT Oper. Ve Depo Personelleri, Sağlık problemi olmayan, Sabıka kaydı bulunmayan, Vardiyalı çalışabilecek personeller alınacaktır. Başvuru için : 0533 961 63 70 - 0533 961 64 05  

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklaması İzmir 'de faaliyet gösteren firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip  'Reach Truck Forklift Operatörü' olarak çalışacak bay takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen lise mezunu,  Daha önce bu alanda tecrübeli Reach Truck Forklift ehliyetine sahip Ekip çalışmasına uygun Askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Gaziemir,Buca,Şirinyer,Karabağlar,Yeşilyurt semtlerinde ikamet eden

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü Adecco Gebze Kocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lojistik ve kimya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " Forklift Operatörü " aramaktayız Araçların yüklenmesi ve boşaltılması Yükleme sahasının düzeninin sağlanması Paletli ürünlerin raflara istiflenmesi

  Aranan Nitelikler Forklift kullanma belgesi olan En az 2 yıl deneyimi olan Erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan Takım çalışmasına uyum sağlayabilen Vardiyalı çalışabilecek iş güvenliğine önem veren Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

  Sektör: Metal Sanayi, Makine, İmalat

  Pozisyon: Operatör, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için 'FORKLİFT OPERATÖRÜ' arayışımız bulunmaktadır. Dizel ekipmanı kullanarak araçlara sehpaların yüklemesi ve boşaltılmasını yapılması.  

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Forklift kullanımında deneyimli, Forklift belgesi olan, Dizel forklift kullanmış olan, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Bursa'da ikamet eden/edebilecek. Adecco İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 no’lu lisans sahibi ozel istihdam bürosudur.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Depo Elemanı (Tuzla ) Tekzen Yapı Market İstanbul Anadolu 29 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş' nin grup şirket bünyesinde değerlendirilmek üzere, TUZLA şubemizde depo birimine bağlı olarak çalışacak  'DEPO ELEMANI' arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler * Minimum lise mezunu, * Daha önce el terminali kullanmış, * Lojistik sektöründe en az 1 yıl tecrübeye sahip, * Depolama süreçlerine hakim, * Raporlama bilgi ve becerisine sahip, * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, * Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Depo Elemanı Gerçek Kozmetik İstanbul Anadolu 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Merkezi İstanbul Anadolu Yakasında olan Uluslararası markaların distribütörlüğünü yapan firmamızın Tuzla Deri OSB deki 3000 metrekare tam otomasyonlu deposunda çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip elemanlar aranmaktadır  

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Askerliğini yapmış Depoculuk deneyimi olan,el terminali ile toplama ve mal kabul deneyimli, Bilgisayar kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden Tercihen ehliyeti olan

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Avcılar Firuzköy depoda çalışacak; İstanbul Avrupa yakasında (Avcılar, Firuzköy, Esenyurt, Kıraç) ikamet eden, Forklift ehliyeti olan, tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, 45 yaşını aşmamış.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik, Ulaşım

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Reachtrack Operatörü Adecco Gebze İstanbul Anadolu, Kocaeli 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz LOJİSTİK sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin için 'REACHTRACK OPERATÖRÜ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim tercihen lise mezunu olmak, Benzer pozisyonda deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, G sınıfı ehliyete sahip olmak, Gebze, Şekerpınar ,Çayırova,Darıca,Tuzla,Pendik,İstasyon bölgesinde ikamet eden,

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Depo Ekip Üyesi - Ümraniye IKEA IKEA İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması IKEA Mağazası’nda Depo Ekip Üyelerimizin hedefi, mal kabul ve satış alanlarına giren ürünleri doğru olarak izlemek, belgelemek ve stok fazlası ürünleri ayırıp dağıtmaktır. Depo Ekip Üyeleri, Mağaza Depo Grup Lideri’ne bağlı olarak çalışırlar. Satış alanının öngörülen esneklik ve hacimde yeniden doldurulmasını sağlamak, Gerek mağaza içi gerek de sevkiyat sırasında oluşabilecek ürün hasarlarının minimum düzeyde tutulması için gerekli tüm önlemleri almak, Her gün sayım rutinlerini yerine getirmek, Stok kontrol prosedürlerine uymak ve ürünler hakkında bilgi sahibi olmak, Atık yönetimi rutinlerini uygulayarak temiz ve düzenli bir çalışma ortamı sağlamak, Kendisini depo konsepti ve ürün yelpazesi bilgileri konularında eğitmek için mevcut kaynakları kullanmak, Gerektiğinde doğru ve güvenilir sayım yapmak ve yöneticisini bilgilendirmek,

  Aranan Nitelikler Lise mezunu olmak, Tercihen yüksek hacimli depo tecrübesi ve forklift ehliyetine sahip olmak, Elektrikli depo araçları ile çalışabilme yeteneğine sahip olmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, Öğrenme ve öğrendiğini paylaşma konusunda istekli olmak, Bilgisayar bilgisine sahip olmak, Düzenli olarak 20 kg ve daha fazla ağırlıktaki ürünleri kaldırabilecek ve ürün taşıma araçlarını kullanabilecek yeterlilikte bedensel güç ve yeteneğine sahip olmak, Problem çözme, temel matematik ve analitik yeteneğine sahip olmak, Gece çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uygun olmak

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Depo Elemanı ve Forklift Operatörü NWG Services İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Tavşanlı, Şekerpınar ve Tuzla bölgesinde hizmet verdiğimiz lojistik firması için forklift operatörü ve depo elemanı alınacaktır. G sınıfı ehliyetli Tecrübeli 40 yaşını aşmamış Forklift operatörleri ve depo elemanları alınacaktır Servis güzergahı (Kartal,Darıca,Çayırova,Gebze,Şekerpınar,Dilovası,İzmit E-5 boyu)

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü(Ft) Arda Mühendislik İstanbul Avrupa 21 Mayıs 2016

  İş Açıklaması CENGİZ KOMPOZİT A.Ş. olarak bizler; her geçen gün değişen teknoloji ve talepler doğrultusunda; görsel kaliteyle dayanıklılığı birleştirerek her biri konusunda uzman, güçlü teknik kadrosuyla Kompozit sektöründe hizmet veriyoruz. Bu çerçevede her geçen gün büyüyen kadromuza katılacak,  Forklift Operatörü' arıyoruz. Sevk edilecek ürünlerin hazırlanması, Ürünlerin taşıma araçlarına  seri ve hasarsız yükleme ve boşaltma işlemlerinin yapılması , Ürün düzeninin korunması ve ilgili plana göre stoklama yapılması  

  Aranan Nitelikler Forklift Operatör ehliyeti olan , Aktif olarak Forklift kullanabilen, En az 3 yıl tecrübeli, En az Lise mezunu, Askerliğini yapmış, İş disipline sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Tercihen Esenyurt ve Çevresinde ikamet eden,

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack, Operatör

 • İş Açıklaması Hadımköy depomuzda çalıştırılmak üzere takım arkadaşı arıyoruz. Gelen ürünlerin saha içerisinde yerleşmesi, revizyonu Yükleme ve boşaltma işlemlerinin yapılması Sevkiyata hazır hale gelmesi

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu Forklift ehliyetine sahip Forklift kullanmada en az 3 yıl deneyimli Dikkatli, takım çalışmasına yatkın Askerlik görevini tamamlamış 25 – 35 yaş arası Hadımköy civarı ikamet eden

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü Adecco Gebze İstanbul Anadolu, Kocaeli 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Forklift Operatörü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan, Askerliğini tamamlamış, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Kocaeli Bölgesi veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklaması IKEA Mağazası’nda Depo Ekip Üyelerimizin hedefi, mal kabul ve satış alanlarına giren ürünleri doğru olarak izlemek, belgelemek ve stok fazlası ürünleri ayırıp dağıtmaktır. Depo Ekip Üyeleri, Mağaza Depo Grup Lideri’ne bağlı olarak çalışırlar. Satış alanının öngörülen esneklik ve hacimde yeniden doldurulmasını sağlamak, Gerek mağaza içi gerek de sevkiyat sırasında oluşabilecek ürün hasarlarının minimum düzeyde tutulması için gerekli tüm önlemleri almak, Her gün sayım rutinlerini yerine getirmek, Stok kontrol prosedürlerine uymak ve ürünler hakkında bilgi sahibi olmak, Atık yönetimi rutinlerini uygulayarak temiz ve düzenli bir çalışma ortamı sağlamak, Kendisini depo konsepti ve ürün yelpazesi bilgileri konularında eğitmek için mevcut kaynakları kullanmak, Gerektiğinde doğru ve güvenilir sayım yapmak ve yöneticisini bilgilendirmek,

  Aranan Nitelikler Lise mezunu olmak, Tercihen yüksek hacimli depo tecrübesi ve forklift ehliyetine sahip olmak, Elektrikli depo araçları ile çalışabilme yeteneğine sahip olmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, Öğrenme ve öğrendiğini paylaşma konusunda istekli olmak, Bilgisayar bilgisine sahip olmak, Düzenli olarak 20 kg ve daha fazla ağırlıktaki ürünleri kaldırabilecek ve ürün taşıma araçlarını kullanabilecek yeterlilikte bedensel güç ve yeteneğine sahip olmak, Problem çözme, temel matematik ve analitik yeteneğine sahip olmak, Gece çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uygun olmak

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack, Eleman

 • İş Açıklaması · Mal kabul ve satış alanına gelen malların takibi ve dokümantasyonu, · Malların sevkiyat yerine göre ayrılması ve sevkiyatın yapılması, · Günlük satış hızını göz önünde bulundurarak ilgili reyon ve rafların ürünlerle doldurulması, · Emniyet ve güvenlik prosedürleri doğrultusunda çalışılması, · Ürün ve mal bilgilerinin en uygun şekilde kullanılması, · Atık ve çöp yönetmeliği doğrultusunda temiz ve düzenli bir iş ortamının sağlanması.

  Aranan Nitelikler Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Forklift ehliyetine sahip ve aktif olarak forklift kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Depo Personeli File İstanbul Avrupa 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Depomuza gelen ürünlerin araçlardan indirilerek belirlenen şekilde depoya yerleştirilmesi Depolanacak ürünlerin depo içerisine kurallar çerçevesinde istiflemelerinin yapılması Depolanacak ürünlerin kontrolünün sağlanması, Depodan sevk edilecek ürünlerin araçlara yükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi;

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu 18-35 yaş aralığında, Depo içerisinde düzeni sağlayabilecek, Sevk edilecek ürünlerin hazırlanması ve araca yüklemesini yapabilecek, Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Esenyurt, Avcılar bölgelerinde ikamet eden, Erkek çalışma arkadaşları aramaktayız.  

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Operatör, Görevli, Forklift Operatörü / Reachtrack, Eleman

 • İş Açıklaması Soğucak Köyü/Söğütlü 3. Organize Sanayi bölgesinde Isı ve Su Yalıtım malzemeleri üretimi yapan fabrikamızda çalışmak üzere;

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, Askerlik ile ilişiği olmayan, Sakarya da ikamet eden, Forklift ehliyeti bulunan,

  Sektör: Diğer, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Operatör, Görevli, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklaması Depo bölümüzde görev alacak "FORKLİFT OPERATÖRLERİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Gebze, Darıca, Çayırova bölgesinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış,  

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklaması Şirketimize gelen kamyon veya tır bazda ürünlerin forklift ile indirilmesi ve depomuzdaki raflı bölümlere istif makinaları ile adresli şekilde yerleştirilmesi. Depo otomasyon sistemi ile bilgisayardan takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler * Antalya da ikamet etmesi * Forklift ehliyetinin olması * MS office programlarını kullanabiliyor olması * Askerliğini yapmış olması * 35 yaşını aşmamış olması  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Depo Elemeanı SET MEDİKAL İstanbul Avrupa 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Esenyurt Fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan "DEPO ELEMANI"  aramaktayız. Lise veya endüstri meslek lisesi mezunu, Forklift Operatörlüğü Sertifikasına ya da ehliyetine sahip olan, Depo düzenlenmesi ve üretime malzeme beslenmesi konularında tecrübeli, Malzeme elleçleme ve yerleştirilmesinde çalışabilecek, Titizce ve detaylara önem vererek çalışan, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Esenyurt veya çevresinde ikamet eden.  

  Aranan Nitelikler ·         Günlük sevkiyat raporlarına göre yükleme ve boşaltma işlemlerini yerine getirmek, ·         Günlük iş emirlerine göre üretime malzeme hazırlanması ve verilmesi, ·         Depo içerisinde sevk edilecek ürünlerin hazırlanması ve sevkedilmesi, ·         Yurtiçi ve yurtdışından gelen malzemelerin teslim alınması, sayım ve tasnifi, ·         Yurtiçi ve yurtdışına satışı yapılan malzemelerin nakliye ve sevkiyat hizmetlerinin yürütülmesi, ·         Depo ve çalışma alanlarının düzen ve temizliğinin takibi,

  Sektör: İmalat, İthalat/İhracat, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Eleman, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü - Lüleburgaz Onur Kırklareli 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Lüleburgaz semtinde bulunan Lojistik birimimizde görevlendirilmek üzere "Forklift Operatörü" arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Lojistik,  depolama, nakliye ve sevk  konularında deneyimli, Forklift kullanımı konusunda tecrübeli ve Forklift ehliyetine sahip olan, Hızlı ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, E-5 güzergahı üzerinde ikamet eden (Yenibosna,Küçükçekmece,Avcılar,Beylikdüzü,Hadımköy)  Gece vardiyasında çalışabilecek.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklaması İzmir Torbalı'da dondurulmuş meyve&sebze ve patates üretimi yapan fabrikamızda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, SOĞUK HAVA DEPOSUNDA ÇALIŞABİLECEK, Forklift kullanma ehliyetine sahip, Forklift kullanımı ile ilgili en az 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen reach truck kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen 22-35 yaş arası, İzmir veya Torbalı'da ikamet eden veya edebilecek, erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Endüstri, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Operatör, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Forklift operatörlük belgesi sahibi, Forklift kullanımı konusunda en az 2 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Beylikdüzü bölgesinde görev alabilecek Bay çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü - Hadımköy Onur İstanbul Avrupa 8 Mart 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Hadımköy semtinde bulunan Lojistik birimimizde görevlendirilmek üzere "Forklift Operatörü" arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Lojistik,  depolama, nakliye ve sevk  konularında deneyimli, Forklift kullanımı konusunda tecrübeli ve Forklift ehliyetine sahip olan, Hızlı ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, E-5 güzergahı üzerinde ikamet eden (Yenibosna,Küçükçekmece,Avcılar,Beylikdüzü,Hadımköy)  Gece vardiyasında çalışabilecek.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

İş Habercisi - Forklift Operatörü / Reachtrack İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?