Forklift Operatörü / Reachtrack İş İlanları

Hepsini Temizle
Forklift Operatörü / Reachtrack
 • Güneydoğu Uluslararası Nakliyat Pazarlama

  Forklift Operatörü Güneydoğu Uluslararası Nakliyat Pazarlama

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamızın İstanbul-Hadımköy'de bulunan merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Forklift Operatörü" çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Depo işleyişine hakim, Forklift kullanımı (ataşman ve çatal) konusunda tecrübeli, Forklift ehliyeti olan 45 yaşını aşmamış Benzer görevde en az 5 yıl deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Bağcılar) ikamet eden, Güvenilir, iş bilinci gelişmiş dürüst çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Forklift / Reachtruck Operatörleri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK VE EN KURUMSAL LOJİSTİK ŞİRKETİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, Hadımköy depoda 4 ay dönemsel olarak çalışacak.

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan, 2 vardiya sistemine uyum sağlayacak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Hadımköy ve yakın semtler), Askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli, 18 - 38 yaşları arasında, Bay, "FORKLİFT OPERATÖRLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Elif Ambalaj

  Depo Sevkiyat Elemanı Elif Ambalaj

  İstanbul Avrupa

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İkitelli-Başakşehir deki oluklu mukavva ambalaj fabrikamızın sevkiyat bölümünde çalışacak, ürün sayımı ve araçlara sevkini sağlayabilecek kabiliyete sahip sevkiyat personeli

  Aranan Nitelikler *Asgari lise mezunu, matematik'i güçlü *Dikkatli, pratik, dürüst ve çalışkan *Askerlik sorunu olmayan *Asgari 2 yıl sevkiyat bölümünde tecrübesi olan *Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek *Sigara içmeyen 20-40 yaş arası bay elemanlar alınacaktır.

 • Ikea

  Forklift Operatörü - Ikea Bornova Ikea

  İzmir

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Mal kabul ve satış alanına gelen malların takibi ve dokümantasyonu, · Malların sevkiyat yerine göre ayrılması ve sevkiyatın yapılması, · Günlük satış hızını göz önünde bulundurarak ilgili reyon ve rafların ürünlerle doldurulması, · Emniyet ve güvenlik prosedürleri doğrultusunda çalışılması, · Ürün ve mal bilgilerinin en uygun şekilde kullanılması, · Atık ve çöp yönetmeliği doğrultusunda temiz ve düzenli bir iş ortamının sağlanması.

  Aranan Nitelikler Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Forklift ehliyetine sahip ve aktif olarak forklift kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.

 • Netlog Lojistik Grubu

  Forklift/Reach Truck Operatörü Netlog Lojistik Grubu

  İzmir

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2004 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 18 şirket ve markalarıyla yerel, bölgesel ve global pazarlarda hizmet sunarak hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan Polar Express (PolarXP ) Soğuk Zincir Lojistik, İntercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), Netlog Global Forwarding, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, Netfilo, Netİstif, NetKargo, Eurasia ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Tedarik Zinciri, GreenBridge Multimodal (MM), Bleckmann gibi marka ve firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,780'in üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır.” Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun "İzmir” lokasyonunda görevlendirilmek üzere; "Forklift/Reach Truck Operatörü" takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Forklift ve Reach Truck kullanımı konusunda tecrübeli, Forklift ehliyeti olan, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İzmir' de ikamet eden,

 • Netlog Lojistik Grubu

  Forklift/Reach Truck Operatörü Netlog Lojistik Grubu

  İstanbul Avrupa

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2004 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 18 şirket ve markalarıyla yerel, bölgesel ve global pazarlarda hizmet sunarak hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan Polar Express (PolarXP ) Soğuk Zincir Lojistik, İntercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), Netlog Global Forwarding, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, Netfilo, Netİstif, NetKargo, Eurasia ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Tedarik Zinciri, GreenBridge Multimodal (MM), Bleckmann gibi marka ve firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,780'in üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır.”

  Aranan Nitelikler Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun ” Esenyurt ” lokasyonunda görevlendirilmek üzere; "Reach Truck Operatörü” takım arkadaşı arıyoruz. Forklift ve Reach Truck kullanımı konusunda tecrübeli, Forklift ehliyeti ya da sertifikası olan, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • Netlog Lojistik Grubu

  Forklift Operatörü Netlog Lojistik Grubu

  Sakarya

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun ” Sakarya - Hendek ” lokasyonunda görevlendirilmek üzere; "Forklift Operatörü” takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Forklift kullanımı konusunda tecrübeli, Forklift ehliyeti olan, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan(Erkek adaylar için).

 • Netlog Lojistik Grubu

  Forklift Operatörü Netlog Lojistik Grubu

  İstanbul Anadolu

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun ” İstanbul - Orhanlı ” lokasyonunda görevlendirilmek üzere; "Forklift Operatörü” takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Forklift kullanımı konusunda tecrübeli, Forklift ehliyeti olan, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan(Erkek adaylar için).

 • Netlog Lojistik Grubu

  Forklift Operatörü Netlog Lojistik Grubu

  Ankara

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yüzde yüz yerli sermaye ye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır., Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun "Ankara” lokasyonunda görevlendirilmek üzere; "Forklift Operatörü" takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Forklift kullanımı konusunda tecrübeli, Forklift ehliyeti olan, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden.

 • Aykanlar Gıda

  Forklift Operatörü-Reach Truck Aykanlar Gıda

  İzmir

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir 'de faaliyet gösteren firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip 'Reach Truck Forklift Operatörü' olarak çalışacak bay takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen lise mezunu, Daha önce bu alanda tecrübeli Reach Truck Forklift ehliyetine sahip Ekip çalışmasına uygun Askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Gaziemir,Buca,Şirinyer,Karabağlar,Yeşilyurt semtlerinde ikamet eden

  Aranan Nitelikler

 • Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Dönemsel Depo Elemanı Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv sektörünün liderlerinden olan müşterimiz için 2 ay görev alabilecek Dönemsel Depo Destek Elemanı arayışımız bulunmaktadır. · Lise veya Meslek Lisesi mezunu, · Excel ve diğer MS Office programlarını kullanabilen, · Tercihen benzer iş alanında tecrübeye sahip, · 21-30 yaş aralığında, · Tercihen Otomotiv parçaları hakkında bilgi sahibi, · Takım çalışmasına yatkın, · Dinamik · Tuzla, Tepeören bölgesine yakın lokasyonlarda ikamet eden Tuzla Tepeörende yer alan depoda, depo sorumlusuna 2 ay süreli destek veriliyor olacaktır. Servis imkanı bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Öykü Lojistik

  Forklift/Reache Truck Operatörü Öykü Lojistik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Öykü Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Hadımköy Lokasyonu'ndaki Depomuz için, Forklift/Reache Truck Operatörü arıyoruz. Depo sahası içerisindeki forkliflerin el terminali kullanarak ürün barkodu okutmak suretiyle operatörlüğünü yapmak, Her türlü mamul, yarı mamul, hammadde, parça vb. malzemelerin şirketiçi talimat ve prosedürlere uygun olarak kaldırma, yükleme, nakletme, boşaltma ve istifleme işlerinin güvenli bir şekilde yürütülmesini ve bu ekipmanların kontrol ve basit bakımlarını sağlamak, Gerektiğinde araçsız olarak ürün elleçlemek, barkod okutma sistemiyle ürün kabulü yapmak, ürün yerleştirmek, toplamak, sevk etmek ve sayım yapmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, En az 2 yıl depolarda El Terminali ile barkod okutma yöntemiyle işlem yapmış olmak, Forklift kullanımı konusunda tecrübeli, Forklift ehliyeti olan, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Hadımköy civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak

 • Sertrans Logistics

  Forklift Operatörü Sertrans Logistics

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Lojistik sektörünün lider kuruluşlarından biri olan Sertrans, uzman kadrosu, dev araç filosu, yüksek teknolojisi ve ISO 9001:2000 belgeli üstün hizmet standartlarıyla çözüm üretmeyi sürdürüyor. 1989 yılında kurulan Sertrans; Kara-Hava-Deniz-Demiryolu taşımacılığı ve gümrükleme hizmetlerine ek olarak, tedarik zinciri yönetiminden depo yönetimine, stok yönetiminden nakliye yönetimine ve danışmanlık hizmetlerine kadar birçok hizmeti bir arada sunmaktadır. Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamızın İstanbul-Hadımköy'de bulunan tesisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Forklift Operatörü" takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az meslek lisesi mezunu, Depo işleyişini bilen, Sevkiyat yönetimi ve organizasyonu konusunda tecrübeli, Benzer görevde en az 2 yıl deneyimli, Forklift / Reachtruck kullanma belgesine sahip, Öğrenmeye istekli, Takım çalışmasına uyum gösterebilecek, Askerlik görevini tamamlamış

 • Türkiye Gazetesi

  Forklift Operatörü Türkiye Gazetesi

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul -Yenibosna daki ofset tesislerimizde çalışacak FORKLİFT OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Depoya gelen malzemelerin teslim alınması Depodan çıkan malzemelerin/ürünlerin teslim edilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin yerlerine düzenli olarak yerleştirilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin ve özellikle kağıt bobinlerin taleplere göre baskı hatlarına teslim edilmesi Depo sayımlarının yapılması vb. depolama ile ilgili faaliyetler

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan (Bobin ataşmanlı) forklift kullanım deneyimine sahip Forklift/ Depo Operatörü olarak özellikle, kağıt firmaları ve matbaalarda en az 1 yıl deneyimli İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Fatih, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Minimum ilköğretim, tercihen lise mezunu Askerliğini yapmış 40 yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek FORKLİFT OPERATÖRÜ aranmaktadır.

 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Forklift Operatörü (Dönemsel) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  İzmir

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim, tercihen lise mezunu, Forklift kullanımı ve depoculuk alanlarında en az 1-2 yıl deneyimli, Forklift operatörlük belgesi sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Tercihen İzmir merkez ilçeleri ile Torbalı, Kuşçuburun, Ayrancılar, Pancar ve çevre yerleşim yerlerinde ikamet eden, Askerliğini tamamlamış veya en az 6 ay tecilli; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Bimeks

  Depo Personeli-Gebze Lojistik Bimeks

  İstanbul Anadolu

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bimeks Gebze Lojistik bölümünde depo personeli olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Not:Yalnızca İstanbul Anadolu Yakası'na servis imkanımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunuysanız - Askerliğinizi tamamlamış ya da en az 3 yıl tecil ettirmişseniz, - MS Office programlarını kullanabiliyorsanız, - Hareketli ve dinamik bir çalışma ortamına ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Forklift Operatörü ve Kamyonet Şoförü Firma Adı Gizli

  Kocaeli

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Nakliye-Depolama sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere; ‘Forklift Operatörü ve Kamyonet Şoförü’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Forklift ve Kamyonet kullanabilen, (Her ikisini de kullanabilen tercih sebebidir) Kamyonet ile müşteri adresine gidip, eşyaların araca yüklenmesine destek olacak ve eşyaların depoya getirilip, Forklift ile istenilen yere konulmasını yapacak, Depo içindeki her türlü düzenlemeye yardımcı olabilecek, Nakliye sırasında gerekirse yük taşıyabilecek, 20-40 yaş arası, Forklift ve kamyonet kullanmaya yetkin, elektrikli Forklift kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, Esnek çalışma koşullarına yatkın,

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sevkiyat Depo Elemanı Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını vermekte olduğumuz köklü bir kurum için En az 3 yıl tecrübeli, 30 yaşını aşmamış Depo-Sevkiyat Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Arvato Lojistik

  Reachtruck Operatörü Arvato Lojistik

  İstanbul Anadolu

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Küresel çapta faaliyet gösteren bir holding şirketi olarak tanınmış pek çok şirket ve markanın hizmet ortağı olan ve merkezi Almanya'da bulunan Arvato'nun,Türkiye'de e-ticaret firmalarına sipariş sonrası operasyonel hizmet veren Arvato Lojistik firmasında görevlendirmek üzere, ekip arkadaşları aranmaktadır. Aşağıdaki özelliklerdeki kişiler değerlendirmeye alınacaktır; Depo operasyonu içerisinde aşağıdaki süreçlerde belirlenen görevlerde aktif olarak yer alacaktır; İşgüvenliği kurallarına, talimat ve prosedürlere uygun olarak sevkiyat faaliyetlerinde çalışmak. Reachtruck ve forklift araçları gibi iş makinalarını kullanarak, ürünleri raflara kaldırmak, raflardan alarak zemine ya da boşaltma-indirme alanına almak, ürünleri araçlara yüklemek veya araçlardan boşaltmak, ürünlerin depo içerisinde uygun şekilde yerlerini değiştirmek. Gerekli olduğu durumlarda depo içerisinde diğer süreçlere destek verebilmek.

  Aranan Nitelikler En az ortaokul mezunu, Forklift Ehliyetine sahip, Reachtruck kullanımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, 2 Vardiyalı ve sabit çalışma sistemine uyumlu, Sorumluluk sahibi ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen el terminali kullanmayı bilen, İş Güvenliği konularında bilgili, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli Gebze-Darıca bölgesinde ikamet eden,

 • Metplascan Metal Plastik Elektronik Kalıp İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

  Forklift Operatörü Metplascan Metal Plastik Elektronik Kalıp İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

  İstanbul Anadolu

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında bulunan firmamızda çalışmak üzere forklift operatörü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18-40 yaşları arasında bulunan, Vardiyalı çalışabilen, Forklift kullanabilen ve ehliyeti olan, Anadolu yakasında Ümraniye/Sultanbeyli civarlarında ikamet eden, Bay personeller aranmaktadır.

 • Batılı Mobilya

  Forklift Operatörü Batılı Mobilya

  İzmir

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mobilya sektöründe hizmet veren şirketimizin Torbalı'da bulunan ürün deposunda görev alacak;

  Aranan Nitelikler * Forklift Operatörü / Reachtrack ehliyeti olan, * Depo işleyişinde en az 2 yıl tecrübesi olan, * Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, * İzmir veya Torbalı'da ikamet eden, * Esnek çalışma saatlerine töleranslı,

 • Naf Otomotiv

  Forklift Operatörü Naf Otomotiv

  Bursa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe en az 2 yıl forklift tecrübesi olan Forklift ehliyeti sahibi Araç, gereç ve ekipman bilgisi olan Ekip içinde çalışma yeteneğine sahip İşçi sağlığı ve iş güvenliği önlemleri bilgisi olan Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Gerektiğinde fazla mesai ve hafta sonu çalışabilecek Vardiyalı çalışabilecek.

 • Kroma Baskı Öncesi Hazırlık

  Lojistik ve Sevkiyat Operatörü Kroma Baskı Öncesi Hazırlık

  İzmir

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İs Tanımı %100 yabancı sermayeli Baskı Öncesi Hazırlık Sistemleri üretimi yapan şirketimizin İzmir Çiğli A.O.S.B fabrikasında çalıştırmak üzere "Sevkiyat ve Lojistik Operatörleri” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler • Tercihen Meslek Lisesinden mezun veya Çıraklık Eğitim Merkezlerinden kalfalık belgesi bulunan •Vardiyalı çalışabilecek •Tercihen benzer sektör deneyimli •Forklift ehliyeti bulunan •Askerlik görevini tamamlamış

 • Zf Lemförder Aks Modülleri

  Forklift Operatörü Zf Lemförder Aks Modülleri

  İzmir

  29 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv yan sanayisinin öncülerinden Çiğli AOSB’de kurulu olan % 100 Alman Sermayeli “ZF Lemförder Aks Modülleri San. Tic. A.Ş”de vardiyalı sistemde çalışmak üzere “Forklift Operatörü” olarak çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Forklift belgesi ve ehliyeti olan, Aktif olarak forklift kullanan, Konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli, Lise mezunu , Hızlı ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Çiğli-Bornova-Bayraklı-Çamdibi-Yeşilova-Karşıyaka ilçelerinde ikamet eden.(Özellikle Bayraklı İlçesinde oturanlar tercih nedenidir) Askerliğini yapmış Bay personel

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Reach Truck Operatörü-Esenyurt Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  26 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kazançlı Alışverişin adresi Kiler Perakende Grubu olarak, Esenyurt/Haramidere' de bulunan Genel Müdürlük Lojistik Depomuza aşağıda belirtilen niteliklere sahip Reach Truck Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Raflı sistemde çalışmaya yatkın, deneyimli, Reach Truck kullanabilen, Operatör belgeli/ehliyetli/sertifikalı, Avcılar, Esenyurt, Kıraç civarında ikamet eden, Reach Truck operatörü aranmaktadır.

 • Kıta Ulaştırma Hizmetleri

  Forklif Operatörü Kıta Ulaştırma Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  25 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Hadımköy deki Andrepomuza Deneyimli Forklif operatörü aranmaktadır.

 • Nwg Services

  Forklift Operatörü - İzmir Nwg Services

  İzmir

  24 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Lise mezunu Askerliğini yapmış Depo konusunda tecrübeli Forklift tecrübesi ve belgesi olan 35 yaşını aşmamış İzmir’de ikamet eden Bay adaylar

 • Adecco Gebze

  Reachtrack Operatörü Adecco Gebze

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  22 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz LOJİSTİK sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin için 'REACHTRACK OPERATÖRÜ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim tercihen lise mezunu olmak, Benzer pozisyonda deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, G sınıfı ehliyete sahip olmak, Gebze, Şekerpınar ,Çayırova,Darıca,Tuzla,Pendik,İstasyon bölgesinde ikamet eden,

 • Adecco Gebze

  Forklift Operatörü Adecco Gebze

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  22 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Forklift Operatörü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan, Askerliğini tamamlamış, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Kocaeli Bölgesi veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Firma Adı Gizli

  Yedek Parça Depo Elemanı Firma Adı Gizli

  Bursa

  15 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yedek Parça Deposunun raf düzenini en iyi şekilde gerçekleştirmek, Yedek Parça giriş ve çıkışlarını takip ederek depo düzeninin sürekliliğini sağlamak, Gelen taleplere uygun stok oluşturmak, kontrolünü yapmak, ihtiyaçlara göre sipariş işlemlerini gerçekleştirmek, Parça kabulünü, parça çıkışını ve bunların bilgisayara kaydını gerçekleştirmek, Parça toplamak ve satışa hazır hale getirmek, faturalama yapmak.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Askerlik görevini tamamlamış En az 3 yıl mesleki tecrübe Planlama ve takip yeteneği yüksek, Tercihen forklift operatörlüğü tecrübesi ve ehliyeti olan, Tercihen MS Office programlarına hakim

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Forklift Operatörü / Reachtrack İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?