Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Forklift Operatörü / Reachtrack İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Forklift Operatörü / Reachtrack
 • Reach Truck Operatörü

  AdeccoKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıAdecco Group, merkezi İsviçre'de ve 60' tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000'in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur . Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Lojistik sektörünün öncü firması için "Şekerpınar Lokasyonunda Yeni Açılacak" olan deposunda görev almak üzere "Reach Truck Operarörü" aramaktayız. Lojistik sektöründe çalışmak için istekli, Çalışma şartlarını kısıtlayan herhangi bir unsur bulunmayan, Vardiyalı düzende çalışmaya uyum sağlayabilecek.

  Aranan NiteliklerRT alanında minimum 1 yıl tecrübesi bulunan, İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, G Sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif Reach Truck kullanabilen. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıSakarya Akyazı' da bulunan Gıda Fabrikasında, Lojistik bölümünde çalışacak Forklift Operatörü alınacaktır. Çalışma yeri Akyazı' da olup; Akyazı ve Hendek istikametlerine personel servisleri temin edilmektedir.

  Aranan Nitelikler* Kişisel bakımına özen gösteren, titiz, * 21 - 40 yaşları arasında, * Gece ve Gündüz vardiya düzeninde çalışabilecek, * Tercihen en az 1 yıllık Forklift kullanım tecrübesi olan, * Forklift Operatörü ehliyeti bulunan, * Askerlik ile ilişiği bulunmayan, * Forklift Operatörü. İletişim: 0264 415 00 00 Ufuk Bey.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lojistik sektörünün öncü markasılarından olan firmamız için Forklift Operatörü aramaktayız. Forklift ehliyetine sahip, Aktif olarak forklift kullanabilen, Lojistik sektöründe çalışmak için istekli,

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar İlgili iş tanımlarında minimum 6 ay tecrübesi bulunan, İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına ve yönetimine yatkın, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü

  AdeccoKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıAdecco Group, merkezi İsviçre'de ve 60' tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000'in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur . Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Lojistik sektörünün öncü firması için "Şekerpınar Lokasyonunda Yeni Açılacak" olan deposunda görev almak üzere "Forklift Operatörü" aramaktayız. Lojistik sektöründe çalışmak için istekli, Vardiyalı düzende çalışmaya uyum sağlayabilecek.

  Aranan NiteliklerForklift alanında minimum 1 yıl tecrübesi bulunan, İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, G Sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif forklift kullanabilen. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıMeslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun Üretimde çalışacak Forklift kullanabilen Üretimimizde kullandığımız makinaları öğrenebilecek ve kullanabilecek yeteneğe sahip Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Askerliğini yapmış B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif araç kullanabilen, Dalaman'da ikamet eden ya da edebilecek olan

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Operatör, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıDemir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, İstanbul-Ataşehir Merkez Fabrikamızda Depo-Sevkiyat departmanında görevlendirilmek üzere Forklift Operatörü " aramaktayız Araçların yüklenmesi ve boşaltılması Yükleme sahasının düzeninin sağlanması

  Aranan NiteliklerForklift ehliyetine sahip ve aktif olarak forklift kullanabilen En az 2 yıl deneyimi olan Erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan Takım çalışmasına uyum sağlayabilen Vardiyalı çalışabilecek iş güvenliğine önem veren

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklamasıİzmir 'de faaliyet gösteren firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip 'Reach Truck Forklift Operatörü' olarak çalışacak bay takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen lise mezunu, Daha önce bu alanda tecrübeli Reach Truck Forklift ehliyetine sahip Ekip çalışmasına uygun Askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıÖz Bereket Gıda da Şişli bölgesinde bulunan mağazalarımıza Forklift Operatörü alınacaktır.

  Aranan NiteliklerŞişli bölgesinde ya da ulaşım zorluğu olmayacak yerlerde ikamet eden, Operatör belgesi ya da ehliyeti olan, Askerliğini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Toptancılık, Gıda

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü

  NWG ServicesKocaeli 13 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıHizmet vermiş olduğumuz firmanın deposunda çalışacak,FLT Operatörleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler20-45 yaş, Aktif FLT kullanabilen, En az 2 yıl tecrübeli, G sınıfı ehliyet. Vardiyalı sistemde çalışacak (3'lü vardiya)

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü

  Rafex Raf Sistemleriİstanbul Anadolu, Kocaeli 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEn az 3 yıl tecrübeli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Sevkiyat ve üretim aşamasında görev alacak, Forklift ehliyeti olan ve aktif forklift kullanabilen, Takım çalışmasına uygun, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına dikkat ederek çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Güzelyalı ve Maltepe-E5 güzergahında servisimiz vardır. İrtibat : 533 935 93 27 – 216 591 05 40

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Demir-Çelik, Makine

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack, Eleman, Usta

 • İş AçıklamasıGebze OSGB bölgesinde Gıda sevkiyatı yapan lojistik firmamızda çalışmak üzere;

  Aranan Nitelikler- 21-45 yaşları arasında - Gebze, Çayırova ve Darıca bölgelerinde ikamet eden, - Askerlik ile ilişiği olmayan, - Forklift ehliyetine sahip, - Vardiyalı çalışabilecek, - Bay Forklift Operatörü aranmaktadır, İRTİBAT BÜLENT FINDIK : 0536 266 92 47

  Sektör: Lojistik, Gıda

  Pozisyon: Operatör, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıÇORLUDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA 3 VARDİYA 8 SAAT DEPODAN ARAÇLARA YÜKLEME YAPMAK VE DEPO DÜZENLEMEK

  Aranan Nitelikler20-45 YAŞ ARALIĞINDA FORRLİFT EHLİYETLİ BAY ELEMAN

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Depo Elemanı

  İz Baskıİstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması1987 yılında İstanbul’da kurulan İz Baskı A.Ş. 20 yılı aşan tecrübesiyle silikon ve mastik yapıştırıcıları için plastik kartuş üretmektedir. Yüksek teknoloji ile plastik enjeksiyon ve yüksek kalitede ofset baskı tekniği ile Türkiye ve Orta Doğu pazarının lider firması olan İz Baskı A.Ş, Slovenya’da bulunan ikinci üretim tesisi ile birlikte Avrupa’nın önde gelen firmalarından biridir. İz Baskı A.Ş. büyüyen ekibimize Depo Elemanı Ve Forklift Elemanı olarak destek verecek ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo alanında en az 1-2 yıl deneyimli, gerekli yetenek ve tecrübede olan, Kimya sektöründe hammadde kabul, mamul sevk gibi konularda depo tecrübesi bulunan El terminali kullanabilen Forklift ehliyetine ve en az 3 yıl kullanma tecrübesine sahip, Pozitif, enerjisi yüksek ve güler yüzlü, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Pendik, Tuzla, Gebze, Darıca ve civarında ikamet eden Adayların başvurularını iletmelerini rica ederiz.

  Sektör: İmalat, Kimya, Plastik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü

  GÜRSA OLUKLU MUKAVVAİstanbul Avrupa 4 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKıraç - ESENYURT' taki oluklu mukavva fabrikamızda çalıştırılmak üzere forklift sertifikası bulunan operatörler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* En az Ortaokul mezunu, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * En az 5 yıl forklift kullanmada tecrübeli, * 25 - 40 yaş arasında, * Kıraç, Esenyurt bölgesinde ikamet eden, * Vardiyalı çalışabilecek, * Bay forklift operatörleri aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü

  TeknosaKocaeli, İstanbul Anadolu 4 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTeknosa ürünlerinin mal kabul ve sevkiyatında ürünlerin yüksek raflara yerleştirilmesi, ikmal ve toplama operasyonlarında iş makinası yardımı ile operatör desteğinin verilmesidir. Nitelikleri aranılan pozisyona uygun olan adaylar telefon ile aranarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. Tüm bilgiler, şirketimiz tarafından gizli tutulacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Forklift Operatörü olarak en az 1 yıl deneyimli, Operatörlük Belgesi veya G sınıfı ehliyet sahibi, Askerliğini tamamlamış, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze civarında ikamet eden.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü

  NWG ServicesKocaeli, İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTuzla'da yer alan depomuzda görevlendirilmek üzere; yükleme yapabilecek

  Aranan Nitelikler- G sınıfı ehliyete sahip, - Tuzla, Gebze, Darıcada ikamet eden, - 3 vardiya çalışabilecek, - Askerlik ile ilişiği olmayan, - Tecrübeli, - Bay İrtibat: 05339617191

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü

  NWG Servicesİstanbul Avrupa 30 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıÇatalca'da antrepo için Çatalca,B.Çekmece, Avcılar, Esenyurt, Haramidere’de ikamet eden, 22-40 yaş aralığında, Askerliğini yapmış, Lise mezunu, G sınıfı ehliyetli

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Acil Rt Operatörü

  NWG ServicesKocaeli, İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTUZLA DERİ SANAYİ BÖLGESİNDE BULUNAN DEPOMUZDA TECRÜBELİ RT OPERATÖRLERİ ALINACAKTIR Enaz 2 yıl RT Operatörü olarak çalışmış Ehliyeti bulunan Askerlik görevini tamamlamış 21 / 40 yaş arası adaylar değerlendirilecektir. Tek vardiya Hafta içi = 08:00-17:30 Cumartesi 08:00-12:00 Pazar Hafta Tatili, Servis Güzergahı : Kartal E-5 ten - pendik - kaynarca - içmeler -tuzla - Beylikbağı , Darıca , Gebze

  Aranan Nitelikler*Sağlık sorunu bulunmayan, *Sabıka kaydı olmayan, *Rt tecrübesi ve ehliyeti bulunan ( En az 2 yıl ) *Takım çalışmasına yatkın adaylar İrtibat:0533 961 64 05

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü

  Yılport Holdingİstanbul Anadolu, Kocaeli 29 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİş makinasının kullanım öncesi kontrollerini yapmak, depo, rıhtım ile gemi ambarında yüklerin yüklemesini/tahliyesini yapmak ve operasyon sırasında oluşan problem, hasar vb durumları ilgili amirine zamanında bildirmek.

  Aranan Nitelikler2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDING, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm, Norveç Oslo Konteyner Terminalleri ile birlikte İspanya, Portekiz, Ekvador ve Peru'daki stratejik limanları ve Solventaş Sıvı Yük Terminalini de bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT Holding endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır. YILPORT Holding, Gebze terminalinde görevlendirilmek üzere "Forklift Operatörü” arayışındadır. En az Lise Mezunu, Milli Eğitim Bakanlığından onaylı Forklift Operatörlüğü Belgesi sahibi, Tercihen Limancılık / Lojistik sektöründe çalışmış, Forklift kullanımında minimum 2 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik ile ilişiği bulunmayan, İstanbul Anadolu Yakası / Kocaeli çevresinde ikamet eden / edebilecek.

  Sektör: Dış Ticaret, Lojistik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü

  NWG ServicesBalıkesir 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıBalıkesir'de yer alan depomuzda görevlendirilmek üzere; Yükleme boşaltma yapabilecek

  Aranan NiteliklerG sınıfı ehliyete sahip, - Balıkesir'de ikamet eden, - Askerlik ile ilişiği olmayan, - Tecrübeli, - Bay

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü

  NWG ServicesTekirdağ 18 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıÇorlu'da yer alan depomuzda görevlendirilmek üzere; Mal kabulü ve yükleme yapabilecek

  Aranan Nitelikler- G sınıfı ehliyete sahip, - Çorlu ,Ergene ve Saray’da ikamet eden, - 3 vardiya çalışabilecek, - Askerlik ile ilişiği olmayan, - Tecrübeli, - Bay

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Flormar Hammadde Depo Görevlisi

  Kosan KozmetikKocaeli, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGelen hammadde ve ambalaj malzemelerinin ağırlık ve adet kontrollerini yapmak Gelen hammadde ve ambalaj malzemelerini kontrol edilmek üzere karantina bölgesinde bekletmek Kalite kontrolün onayladığı ürünleri depoya almak ve gerektiğinde üretime tedarik etmek Hammadde ve ambalaj depo sayımı ve stok kontrolünü yapmak Sorumlu olduğu tüm süreçlerde ISO standartların uygulamak

  Aranan NiteliklerLise mezunu Hammadde operasyonlarında min. 1 yıl tecrübeli Tercihen Forklift ehliyeti olan Dikkatli, titiz ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Kocaeli İçin; Gebze, Çayırova, Darıca, Bayramoğlu, Beylikbağı, İstanbul İçin; Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe civarında ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Kimya, Kozmetik, Lojistik

  Pozisyon: Görevli, Operatör, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıSıgara söktörünün lider firmalarından birinde atık yönetimi işinde 3 vardiya üretim ile atık alanındaki noktalardan toplanan atıkları atık alanına taşıyıp presleyecek forklift operatörleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* Forklift operatör belgesine sahip olmak, *30 -45 yaş arasında, *Tercihen lise mezunu, *Vardiya lı çalışmayı kabul eden,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Toplama Elemanı

  Tekzen Yapı Marketİstanbul Anadolu, Kocaeli 31 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş' nin grup şirket bünyesinde değerlendirilmek üzere, ÇAYIROVA şubemizde depo birimine bağlı olarak çalışacak 'Toplama Elemanı' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMinimum lise mezunu, Daha önce el terminali kullanmış, Lojistik sektöründe en az 1 yıl tecrübeye sahip, Depolama süreçlerine hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan , Vardiyalı çalışma düzenine uyumlu, Kartal-Pendik-Maltepe- lokasyonları E/5 üzerinden ve Çayırova lokasyonları servis imkanı mevcuttur.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıAvcılar'da yer alan depomuzda görevlendirilmek üzere; Forklift operatörü ve depo personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler- Avcılar ve civarında ikamet eden, - 2 vardiya çalışabilecek, - Askerlik ile ilişiği olmayan, - Tecrübeli, - Bay

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack, Eleman

 • İş AçıklamasıİStanbul, Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamıza Sıvı Yakıt Kazanı Ehliyetli Mekanik Bakımcı, Forklift Ehliyetli Depo ve Sevkiyat Elemanı, Meslek Lislerinin Kimya Bölümünden mezun olmuş elemanlar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek ve Askerlik görevini tamamlamış olmak En az ortaokul , tercihen lise mezunu olmak Vardiyalı çalışabilecek , Tuzla ve yakın çevresinde ikamet ediyor olmak

  Sektör: İmalat, Kimya

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Eleman, Kazancı, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü

  NWG Servicesİzmir 6 Haziran 2017

  İş AçıklamasıKemalpaşa'da yer alan depomuzda görevlendirilmek üzere; Yükleme boşaltma yapabilecek

  Aranan Nitelikler- G sınıfı ehliyete sahip, - İzmir’de ikamet eden, - Askerlik ile ilişiği olmayan, - Tecrübeli, - Bay

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü

  NWG Servicesİstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSamandıra ' daki depomuzda çalıştırılmak üzere takım arkadaşı arıyoruz. Gelen ürünlerin saha içerisinde yerleşmesi, revizyonun sağlanması Yükleme ve boşaltma işlemlerinin yapılması Sevkiyata hazır hale gelmesi

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu Reachtruck kullanmada en az 2 yıl deneyimli Dikkatli, takım çalışmasına yatkın Askerlik görevini tamamlamış 25 – 35 yaş arası Samandıra veya civarı ikamet eden

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Depo Personeli

  Fileİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıFİLE, Türkiye’de perakende sektörünün lider markası BİM’in yeni perakende modeli olarak Mart 2015 yılında uygulamaya koyduğu, indirim konseptiyle süpermarket anlayışını birleştiren, müşterilerine daha geniş alanlarda alışveriş yapabilme imkânı sağlayan yeni formatıdır. Büyüyen yapımızda bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz. Depomuza gelen ürünlerin araçlardan indirilerek belirlenen şekilde depoya yerleştirilmesi Depolanacak ürünlerin depo içerisine kurallar çerçevesinde istiflemelerinin yapılması Depolanacak ürünlerin kontrolünün sağlanması, Depodan sevk edilecek ürünlerin araçlara yükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi;

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu 18-35 yaş aralığında, Depo içerisinde düzeni sağlayabilecek, Sevk edilecek ürünlerin hazırlanması ve araca yüklemesini yapabilecek, Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Esenyurt, Avcılar bölgelerinde ikamet eden, Erkek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Operatör, Görevli, Forklift Operatörü / Reachtrack, Eleman

 • Forklift Operatörü

  NWG ServicesKocaeli 12 Aralık 2016

  İş AçıklamasıGebze Organize Sanayiide yer alan depomuzda görevlendirilmek üzere; Mal kabulü ve yükleme yapabilecek,

  Aranan Nitelikler- G sınıfı ehliyete sahip, - Ekip çalışmasına uyumlu, - Vardiyalı sistemle çalışabilecek, - 40 yaşını aşmamış, - Gebze ve civarında ikamet eden - Askerlik ile ilişiği bulunmayan - Tecrübeli, - Bay

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

İş Habercisi - Forklift Operatörü / Reachtrack İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Forklift Operatörü / Reachtrack Nedir ?

Forklift operatörü, iş yaşamında forklift güvenli aracının bir şekilde yükleme - boşaltma yapmasından sorumlu olan kişidir.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.