Gıda Şef Yardımcısı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Gıda Şef Yardımcısı
  • İş Açıklaması1981’de lezzet serüvenine başlayan Velibaba Baharat, şimdi 16 dönüm arsa üzerine kurulu 3500 m2 kapalı alanıyla İzmir Menemen’de bulunan yeni fabrikada hizmet vermeye devam etmektedir. Yıllık 1200 ton ürün işleme kapasitesiyle, baharatları sizler için mevsiminde özenle toplar hiçbir katkı maddesi kullanmadan hijyenik koşullarda işleyerek el değmeden paketleriz. Ürünlerimizin tazeliğini, lezzetini ve aromasını kaybetmeden tüketicilerimize ulaşabilmesi için ileri teknolojiye sahip makinalarımızda el değmeden özel tasarım olan ambalajlarımıza paketlenir. Firmamız Velibaba Baharatları için aşağıdaki özelliklere sahip, ''GIDA ÜRETİM ELEMANI'' arayışımız bulunmaktadır.
    Aranan NiteliklerGıda sektöründe çalışmış, tercihen Kekik, Adaçayı, Defne Yaprağı işleme, paketleme konusunda deneyim sahibi, Görev bilinci yüksek, sorumluluk alabilen, En az lise mezun, Gıda güvenliği kültürüne sahip, Gerekli Hijyen koşullarını bilen ve belirtilen kurallara uyum sağlayabilecek, İletişimi kuvvetli, sürekli gelişime ve takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı/Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Menemen, Çiğli, Karşıyaka ve çevresinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Üretim ve paketleme hatlarında çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

    Sektör: Gıda

    Pozisyon: Gıda Danışmanı, Gıda Elemanı, Gıda Sorumlusu, Gıda Şef Yardımcısı, Gıda Şefi, Gıda Uzman Yardımcısı, Gıda Uzmanı, Gıda Üretim Elemanı

İş Habercisi - Gıda Şef Yardımcısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?